mikessc

Koniec to ma welmo trapny ,ale zakladom bolo ze som sa cely film velmi dobre bavil a ani trochu nenudil. Film je hlavne pre mladšie ročníky podotýkam. ()

Facerr

Tohle téma čekalo na zpracování už nějakej pátek. Styl života, jakej lidstvo vede si o to přímo koleduje. Nepochybuju o tom, že něco jako NERV jednou existovat bude, nebo už i existuje. Každopádně hodně oceňuju konec, který byl v podstatě slabší na úkor happyendu. Slabší čtyři hvězdy za originalitu. Btw. ještě teď mi v uších zní výzva na každej den "are you watcher or player...." ()

rolly

za mňa jednoznačne bullshit roka. vidieť to v kine, tak rozdrapím plátno... jedna hviezda s odretými ušami za hudbu. ()

Dawisko

Pre mňa film roka. Veľa akcie, zábavy, skvelé scény, dobrí herci. Od tohto filmu som veľa neočakával, no som milo prekvapený. Určite odporúčam vidieť. ***** ()

Rastman

Asi bych si zatrojkoval, ale jednu hvězdu musím přihodit navíc, páč to má zajímavou myšlenku. Solidní 4 to ale nejsou, protože jsem se nemohl zbavit pocitu, že po táhlém a vleklém začátku (který je naprosto zbytečný, pokud jste viděli trailer) začal děj gradovat nějak velmi rychle. Finále ale zůstalo stát chvilku na místě, takže jste se mohli zamyslet, a úplně blbý rozhodně nebylo, líbilo se mi. Delší by ale film být neunesl, ta hodinka a půl je tak akorát. :-) ()

Mikecat

Dalsia fetacka pi*ovina kde pubertaci behaju po meste dostavaju ulohy cez telefon hraniciace s zivotom a zdravym rozumom. Ale napad dobry onedlho nas telefony a siete uplne pohltia ()

Domas88

Krásně můžu srovnat s 13: hra smrti, viděl jsem je oba po sobě a tady je opět vidět jak krásný je obal, ikdyž Nerve není tak dobré jako 13: hra smrti, musím dát lepší hodnocení, Dave a Emma super mam je oba rád a jak říkam, obal je daleko lepší než celek, a hodnotím prostě to co se mi líbilo víc a u čeho jsem se víc bavil, ikdyž Nerve není tak propracovaný tak se mi prostě víc libil.. ()

Labrio

Celkem jsem se na tento film těšil a doufal jsem, že se z toho vyklube něco zajímavého, i když ve skutečnosti jsem si byl docela jistý, že to tak nebude a tak se také stalo. Ve filmu je několik opravdu amatérských střihů, které jsem nějak nepochopil. Emma působila celkem fajn, přesto však s notnou dávkou kýče. Příběh byl celkem předvídatelný, ale jako oddychovka se to celkem dá. ()

Mrs.SMEGhead

Film jakoby vystřižen z dnešní doby, kdy lidi rozdávají údaje o své osobě pouhým kliknutím, plní nesmyslné challenge a šílí po divácích... Možná proto má film tak slabé hodnocení... Že bychom si nechtěli něco přiznat :)? ()

Vasyl

Původně jsem chtěl jenom zkontrolovat Emču, jestli už z ní vyrostla tak pěkná ženská jak jsem vždycky myslel (nevyrostla, je to furt takový to zlatíčko, co vypadá na -náct a hraje středoškolačku). Ale překvapivě mě to bavilo. I přes to že už mám střední dávno za sebou, nesedl mi soundtrack, bylo o dost víc romanaTyčky než by mělo a nemám rád lidi s telefonem přirostlým k ruce a hlavně ty co ze sebe kvůli posraným lajkům dělají kokoty. ()

vodkasesemte

Super! Nevím, co se vám na tom zase nelíbilo. Sympatičtí herci? Lineární děj? Překvapivý konec? Těžko u hnidopichu jako vy říct! Malarkey to vystihl dobře. ()

Lubos_Hurych

Koncept "špatných" technologií 21. století, tedy koncept v němž jsou technologie které dnes používáme, zneužity pro špatné účely, známe v mnoha podobách z mnoha filmů. Nerve však tento koncept přenáší a cílí především na generaci již zmíněného 21. století (i hudba tomu napovídá). Avšak ačkoliv cílí právě na mladší generaci, zaujme i tu starší. Film je vážné krásný tím, že spojuje současné technologie a věci které by se pomocí nich mohli v nějaké míře klidně i stát. Samozřejmě film některé věci zveličuje a přeci jen si občas řekneme, že tohle by snad nikdo neudělal, na druhou stranu zase tak velké Sci-Fi to není. Já osobně jsem u filmu krásně cítil to napětí, tu krásnou gradaci a jen čekal co asi přinese závěr. A to je právě to. Závěr totiž přišel a hned zase odešel. Prostě jsem od něj čekal víc, než jen "Jé, hurá, přemohli jsme technologii, tak ahoj, jdeme dál žít", čekal jsem nějaké pořádné finále a on přišel jen ten nudný a stereotypní závěr. (Spoiler alert) Možná by bylo lepší, kdyby se na konci Vee nezvedla, ale což. Film jsem si užil, opět jsem se dozvěděl jak můžou být technologie špatně využity a jde se žít dál. Jdou se zase dál používat mobily, facebooky a internety. 85% | 8.5/10 | 4* ()

Cannonball

Samotny namet ma nieco do seba. Jasne ze by sa to dalo spravit lepsie ale aspon to malo co to ma mat. Napatie, zabava, spad a hlavne sa ma to nesnazilo trapit povinych 110min ale cele sa to zohralo za prijemnych 90min. ()

blondboss

Popri rôznych teenagerských sci-fi apokalyptických snímkoch je Nerve ozajstným oživením zasadeným do súčasnej uponáhľanej high tech doby a v zásade len trošku pritiahnutým spôsobom podáva svedectvo o tom, ako trávia súčasní teenageri čas. Nepozerám momentálne na formu, keďže je čo vyčítať, ale skôr na obsah a myšlienka je naozaj unikátna. Emma Roberts perfektná voľba a pre mňa osobne je toto teenage prekvapenie roka 2016. 75 % ()

Kennedy_R

Slibný rozjezd reflektující elektronické a virtuální úchylky dnešní doby v poslední třetině sráží dolů naivita a zjednodušená nelogičnost děje a chování aktérů. ()