MutantMarana odpad!

Benda postpubertaku, rozumejte jednobunecnych organismu cumi celej film do debilu. V pulce vypnuto a jiz nikdy vice. Zkurvenina. Tak jako dnesni doba a Juliette Lewis? To jako vazne? Kazdej starnem, kazdej se menime, ale todle byl total sok. WTF? Nejaka drasticka dopravni nehoda a paxe to chirurgum nepovedlo? ()

J.Cobra

Začátek super, prostředek pohoda, ale ke konci to nabralo takový divný směr a spád. Jako by byl vystříhán každý druhý záběr a věta. Nebo to možná bylo hodně zjednodušené pro dnešní internetovou mládež. ()

olmikee

Od Nerve jsem skoro nic neočekával, ale maximálně překvapilo. Začátek trošku nudný, ale jakmile začnou přicházet výzvy tak film nabere neuvěřitelný tempo a nepolevuje až do konce. Sem tam trochu napětí a akce, doprovázené dle mého gusta skvělým soundtrackem. Pokud na to do kina pošlete svoje rodiče tak Vás asi nepochválí, ale jinak hodně hodně fajnová záležitost. ()

KaZbunda

Spíše 3,5. Podle mě jde o nevyužitý potenciál, protože téma je moderní a podle mě i u pár bláznů reálné - a to hovořím o hře samotné. Hodnocení prostě nemůže být plné kvůli slabšímu scénáři a pár wtf (hackeři) okamžiků. Emma Roberts cool :) ()

whysoserious

Šedá myš naprosto bez sebevědomí si začne dokazovat skrz čím dál nebezpečnější online výzvy hry, že není až zas tak strašný a beznadějný případ. Její kámoš (loser na stejném levelu) je z toho připosranej strachy, její kamarádku (školní sexbombu) to sere, protože to vypadá, že si brzo nebude mít na kom honit ego a šedá myška je mezitím vyjevená z toho, co všechno najednou prožívá. Úplně vidím ty teenagerky jejího typu, jak jí u TV fandí a podléhají tomuhle nastavovanému a naivnímu dojmu, že i když si někdo připadá jako bezvýznamná a nepřitažlivá nula, tak klofne svůj vysněnej ideální protějšek :-D ()

Pitryx

Kupodivu jsem nepopojížděl, v podstatě se na to dalo dívat. Až na pár okamžiků to mělo dokonce i spád. Závěr kapánek skřípal, ale laik to nepozná. Takže jde o poměrně zábavný film, jehož opakované zhlédnutí musím zvážit. ()

dalibor.durcak

Po dlouhé době mi zase něco velmi sedlo. A to jsem řady teen´s již před několika lety "bohužel" opustil. Film je napínavý, má příjemný vizuál, zajímavou hudbu a hlavně sympatické herecké obsazení. Tedy u toho posledního bodu to platí jen z poloviny a body získává především Emma Roberts. Mnoho bodů za "nahatý útěk z obchoďáku" :) A ten závěr, no...ten bych fakt čekal malinko jiný. Jak já nesnáším tu lidskou tupost jít v davu nemyslících ovcí. To by opravdu někdo klikl na "zabít"? :-/ ()

Kanalizato

Vetsina filmu za 70%, rozumne natocene, pomerne napinave. Ale ten zaver stal za pendrek, horsi hacker byl snad uz jen Hugh Jackman ve Swordfishi :-( ()

Sssiksseilor odpad!

Open source NERVE 'bí es'. Tohle bylo beyond science fiction, od konstrukt "příběhu", až po chování postav. Takovouhle demenci na plátně i v produkci jsem již dlouho neviděl, přitom to mohlo být tak skvělé. Takhle na tom zůstala dobře pouze hudba a obsazení E. Roberts a D. Franca. No ale ta promarněná příležitost, to se nevidí... Přepsat 90% scénáře, tak je z toho minimálně adept na akční film roku, takhle to šlo ale celé do prdele. ()

DominoTempus

Tak film tisíciletí to rozhodně nebude. Ale je zajímavé zamyslet se nad tím, co tento snímek vlastně ukazuje. Deset let zpátky by takovýhle film nevznikl, protože jeho téma ještě neexistovalo - internetová sláva. Nějaká hloupá bloncka natočí video na HňupTůb a přes noc je z ní hvězda. Někdo napíše sprostý komentář na filmové databázi a přes noc je z něj hvězda. Internetová sláva je skutečná věc, ať nám to přijde normální, či ne. A pak samozřejmě otázkou je, co takovéto "celebrity" jsou schopny udělat pro své fanoušky... V krajních případech a naprosté bezmozkovosti, jak ukazuje česká YT scéna. A k tomu filmu - byl fajn. Záběry přes mobil byly zbytečné. Soundtrack je v lepším případě nic moc. Na konci jeden zajímavý zvrat. A ačkoliv jsem si na začátku myslel, že jsem vůči tomuto filmu zcela apatický, skvěle natočená scéna na motorce diváka velice snadno vtáhne. ()

Mire

Celkom dobrý thriller z dnešnej modernej doby, kde verím, že by sa našli jedinci ktorí by sa dali na niečo také nahovoriť, alebo rovno zmagoriť. ()

Ivuska91

Joj, mať tak 15, to by ma to bavilo. Ale nenudila som sa, čakala som, čo sa bude diať ďalej, no na konci filmu to už zašlo do takého nezmyslu, že som rozmýšľala aj nad menej hviezdami. Nie je to zlé, no nedokázala som to brať vážne, nechcela som veriť že by ľudia boli až takí hlúpi, to je na mňa moc. ()

Kimkong

Varování před trendem dnešní doby v podobě instagramu, youtubů všem podobným sociálním portálům v extrémní podobě. Hontba za sledovaností a potažmo snadným ziskům vedoucí ke smrti. Natočeno hezky. Hudba moderní. ()

johnsnow

Ke´d film vyšiel tak okolo mňa prešumel, dokonca som nevedel, že tam hrá sexica Emma. Teraz som tomu dal šancu a okrem sympatickej Emmy som dostal aj kurevsky vydarený film o tom, že raz to tak fakt môže vyzerať. Postupne sa to zvrhávalo a zvrhávalo, síce koniec som čakal kus inší ale tak to by som od US filmu chcel asi veľa. A MGC bol tiež fajn.5* ()

MartinTerran

Je to takové nemastné, neslané. Napínavé a dramatické to je, ale to je tak asi vše, když se nad tím člověk zamyslí tak to celé ani nedává smysl, ale na to se už moc nehraje. Nesmí ovšem chybět lovestory a tím film velmi utrpěl a závěrečné morální poselství to zrovna taky nevytrhlo. Dle mého to šlo zpracovat o dost lépe, takže za mě průměr. Hodnocení: 54/100. ()

marek29

Hustý. Nevím co víc, jestli fakt, že tohle se může kdykoliv reálně stát, nebo, že tu jde o životy a nedělám si iluze, že dnešní mládež by pro senzaci nebyla ochotná zabíjet. Hodně deep téma ()