• Jara.Cimrman.jr
  **

  "Ty, vole. Ty jsi vyhrožoval ženský s rakovinou? - Trošku." Remešova "drsná" sólojízda na hranici trapnosti začala řvaním na nemocnou důchodkyni, pokračovala hodem právníkem do dálky, vloupáním do domu či ohrožováním střelnou zbraní. Mně tento americký styl vyšetřování k české kriminálce vůbec neseděl, což nakonec přebilo i skutečnost, že se vyšetřování uzavřelo poměrně logickým způsobem. Ovšem způsob šetření GIBSu tomu zase nasadil takovou korunu, že by Remešovi prošlo i to, kdyby postřílel všechny pachatele, podezřelé i náhodně procházející klauny. To bylo opravdové utrpení a nedůstojné zakončení této série.(18.10.2016)

 • Autogram
  ****

  Je dokonané. Rozuzlenie trochu rozpačité, ale správne šialené, ako sa na takúto sériu patrí. O happy-ende sa hovoriť nedá. Ale možno je to šialené viac, ako by bolo vhodné, a preto nakoniec plný počet nedám.(15.8.2016)

 • Tryskomyš
  *****

  Konečně se uzavřel kruh. A vyšlo najevo, že za všemi záhadnými vraždami a únosy stojí jedna velmi vlivná rodina. A Remeš to rázně ukončil. Ale zasloužila si to, i když to od něj bylo hodně chladnokrevné.(29.8.2018)

 • Pilda17
  ****

  Přeměna Remeše neměla chybu a dovolím si nesouhlasit s uživalem Jara.Cimrman.jr. Rozhodně nejde o americký styl, ale o normální jednání člověka, který o něco přišel. Přeci jenom byl vždy klidný a nad věcí, možná bych řekl trochu flegmatik. V předchozím díle byl doslova krůček od smrti a přišel o svého kolegu a dobrého přítele. Navíc i kolegyni, ke které určitě něco cítil. V tu chvíli člověk nemůže jednat s čistou hlavou a navíc, když jde o rodinu vraha, který má na svědomí několik životů.(9.1.2017)

 • mira007
  ****

  Ten drsňácký a tragický konec trochu ubral na hodnocení ( no ona i Jana Štěpánková s bambitkou vzbuzovala trochu grotesku)(23.4.2017)

 • - Natáčelo se v lokalitách: Brno, větrný mlýn Petrovice, vojenská nemocnice Brno, Praha - Vinohrady, hrad Špilberk. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)