Ten drsňácký a tragický konec trochu ubral na hodnocení ( no ona i Jana Štěpánková s bambitkou vzbuzovala trochu grotesku)(23.4.2017)

Přeměna Remeše neměla chybu a dovolím si nesouhlasit s uživalem Jara.Cimrman.jr. Rozhodně nejde o americký styl, ale o normální jednání člověka, který o něco přišel. Přeci jenom byl vždy klidný a nad věcí, možná bych řekl trochu flegmatik. V předchozím díle byl doslova krůček od smrti a přišel o svého kolegu a dobrého přítele. Navíc i kolegyni, ke které určitě něco cítil. V tu chvíli člověk nemůže jednat s čistou hlavou a navíc, když jde o rodinu vraha, který má na svědomí několik životů.(9.1.2017)

Dechberoucí závěr - 93 % .(4.4.2017)

Je dokonané. Rozuzlenie trochu rozpačité, ale správne šialené, ako sa na takúto sériu patrí. O happy-ende sa hovoriť nedá. Ale možno je to šialené viac, ako by bolo vhodné, a preto nakoniec plný počet nedám.(15.8.2016)

• Jara.Cimrman.jr

"Ty, vole. Ty jsi vyhrožoval ženský s rakovinou? - Trošku." Remešova "drsná" sólojízda na hranici trapnosti začala řvaním na nemocnou důchodkyni, pokračovala hodem právníkem do dálky, vloupáním do domu či ohrožováním střelnou zbraní. Mně tento americký styl vyšetřování k české kriminálce vůbec neseděl, což nakonec přebilo i skutečnost, že se vyšetřování uzavřelo poměrně logickým způsobem. Ovšem způsob šetření GIBSu tomu zase nasadil takovou korunu, že by Remešovi prošlo i to, kdyby postřílel všechny pachatele, podezřelé i náhodně procházející klauny. To bylo opravdové utrpení a nedůstojné zakončení této série.(18.10.2016)