One Punch Man

• Japonsko ワンパンマン (více)
Japonsko, (2015–2024), 14 h 24 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

One (komiks), Júsuke Murata (komiks)

Aoi Júki, Júki Kadži, Kendžiró Cuda, Mamoru Mijano, Masaja Onosaka, Teššó Genda, Daisuke Namikawa, Júdži Ueda, Ken'iči Ogata, Mijuki Sawaširo, Šin'ičiró Miki (více)

Série(3) / Epizody(36)

Nejsilnější superhrdina na světě dokáže zabít kohokoli jednou ranou. Ale nemá žádného soupeře, takže bojuje s nudou a depresí. (Netflix)

Recenze uživatele HenryIvan k tomuto seriálu (2)

One Punch Man (2015)

Možno som si to užil až príliš. Chcelo by to viac častí než len 12. Saitama je tá najviac OP postava akú som kedy videl, no mne to vôbec neprekážalo, ba naopak. Áno, je to často veľmi nepriehľadné a často pritiahnuté za vlasy, no mne sadol ako humor, tak aj akcia. ()

Season 2 (2019) (S02)

Chápem ľudí, ktorým nová animácia príliš nevonia. Nie je to to isté a povedzme si pravdu, prvá séria bola po vizuálnej stránke predsa len lepšia. No ale nemôžem pochopiť nadávky na príbeh. Je to presne podľa mangy a tá je skvelá. Uvedomme si, že príbeh o týpkovi, čo všetko rozjebe na jednu šupu nemôže byť hlavne o tom, že všetko rozjebe na jednu šupu. Potom by časti mali asi tak 3 minúty. Je to celé satyra na všetky možné ( aj nemožné ) anime a dej musí byť vystavaný tak, že ľudí zaujme. Character development ostatných postav ( nevravím, že Saitama vývojom neprechádza ) je tu na prvom mieste a celé sa to posúva tým správnym smerom. Nebol som si istý, ako ( a hlavne čím ) túto sériu ukončia, no posledná časť na utvrdila a upokojila, že ideme tým správnym smerom. Nie je veľa seriálov ( anime ) kde sú vašimi najobľúbenejšími postavami antagonista ( aj keď Garo je skôr antihero ) a protagonista, no Garo a Saitama sú excelentní svojim vlastným a medzi nimi rozličným spôsobom. Nech teda nečakáme na 3. sériu opäť 4-5 rokov. ()

Pokračování Venoma má název

Pokračování Venoma má název

22.04.2020

Dvojka Venoma od režiséra Andyho Serkise má oficiální název, snímek ponese titul Venom: Let There Be Carnage, což je jasný odkaz na hlavního záporáka Carnage, jehož ztvární Woody Harrelson. Hlavní… (více)