One Punch Man

• Japonsko ワンパンマン (více)
Japonsko, (2015–2024), 14 h 24 min (Minutáž: 24 min)

Předloha:

One (komiks), Júsuke Murata (komiks)

Aoi Júki, Júki Kadži, Kendžiró Cuda, Mamoru Mijano, Masaja Onosaka, Teššó Genda, Daisuke Namikawa, Júdži Ueda, Ken'iči Ogata, Mijuki Sawaširo, Šin'ičiró Miki (více)

Série(3) / Epizody(36)

Nejsilnější superhrdina na světě dokáže zabít kohokoli jednou ranou. Ale nemá žádného soupeře, takže bojuje s nudou a depresí. (Netflix)

Recenze uživatele SpaceOdyseus k tomuto seriálu (27)

One Punch Man (2015)

1. serie: Je to parodie? Je to loveletter superhrdinum? Je to vazne drama? Kdo vi. Ja jen vim, ze je to super. 2. serie: Nastavovana kase. Po temer dokonale prvni serii jsme dostali znovu to stejne, jen nudnejsi, rozredene a bez napadu. ()

Season 1 (2015) (S01)

Je to parodie? Je to loveletter superhrdinum? Je to vazne drama? Kdo vi. Ja jen vim, ze je to super. ()

Saikjó no otoko (2015) (S01E01)

Trvalo mi to skoro pet let, ale dostal jsem se konecne k One Punch Manovi. A po prvnim dile jsem nadseny. Vizualni stranka uchvatna, pribeh originalni, jen jestli bude dost na celou serii? Uvidime. ()

Kokó no cyborg (2015) (S01E02)

Saitama ma ucednika, nemuze zabit komara a ja se muzu potrhat smichy, jak krasne absurdni to je. ()

Šúnen no kagakuša (2015) (S01E03)

Saitama utikajici do supermarketu na slevy? K nezaplaceni. A sto kliku denne? To delam taky! ()

Imadoki no nindža (2015) (S01E04)

Zaporakuv proslov mi dava docela smysl, taky se mi nechce pracovat! ()

Kjúkjoku no ši (2015) (S01E05)

Zatim nejlepsi potitulkova scena. Genos se stehuje k Saitamovi? Count me in. ()

Saikjó no toši (2015) (S01E06)

Trosku pomalejsi dil. Ale i expozice je potreba. ()

Šikó no deši (2015) (S01E07)

"Kdo by se porad vymyslel se zaporakama? Proste na Saitamu posleme meteorit, ten ho potrapi radne." A ono to fakt funguje! ()

Šinkai no ó (2015) (S01E08)

Puri-Puri Prisoner je muj novy oblibeny superhrdina! ()

Fukucu no seigi (2015) (S01E09)

"C Class Hero, S Class Heart", tahle show je dokonala! ()

Kacute nai hodo no kiki (2015) (S01E10)

Konecne jsme dostali zbytek S class hrdinu a Saitama mezi ne hezky zapadnul. Tesim se na finale. ()

Zen učú no haša (2015) (S01E11)

Saitama beha chodbama kosmicke lodi a emzaci ho pres intercom premlouvaji aby sel pryc? Count me in! ()

Saikjó no hero (2015) (S01E12)

Zaverecny fight se povedlo vygradovat az do absurdnich vysin a zaroven ponechat zabavnost a originalitu. Parada. Perte to do me s dalsi serii! ()

Season 2 (2019) (S02)

Hero no kikan (2019) (S02E01)

Oproti prvni serii je to trosku kvalitativni propad. Neni to nabite forama, hrdinskyma cinama, podvratnou zabavou a dejem. King zabavil, ale stroy byla spis nacrtnuta do dalsich dilu. ()

Ningen no kaidžin (2019) (S02E02)

Lepsi nez prvni dil, ale nejsem z toho na vetvi, jako z cele prvni serie. Bavi me Saitamuv novy kamarad, bavi me stary zaporak. Ale trosku me zklamalo tempo a hlavne nove uvodni titulky. ()

Kari no hadžimari (2019) (S02E03)

Ne! Mumen Rider ne! Na nej se preci nesaha. Ted je to osobni. ()

Kinzoku no batto (2019) (S02E04)

Je to teda rozepizodovane (je to vubec slovo?) poradne. Tolik dejovych linek jsme tu jeste nemeli. Saitama je v pozadi, Genos zmizel uplne. Ale Metal Bat me zacina bavit cim dil vic. ()

Budžucu no taikai (2019) (S02E05)

Saitama se vetsinu dilu jen poflakuje. I oetka je pomalejsi dil, kteremu fakt neprospelo, ze ma asi 5 vedlejsich dejovych linek zaroven bezicich. ()

Pokračování Venoma má název

Pokračování Venoma má název

22.04.2020

Dvojka Venoma od režiséra Andyho Serkise má oficiální název, snímek ponese titul Venom: Let There Be Carnage, což je jasný odkaz na hlavního záporáka Carnage, jehož ztvární Woody Harrelson. Hlavní… (více)