Režie:
Christian AlvartScénář:
Doron WisotzkyKamera:
Christof WahlHrají:
Julia Dietze, Wilson Gonzalez Ochsenknecht, Fahri Yardim, Tedros Teclebrhan, Charly Hübner, Samuel Finzi, Detlev Buck, Sido, Peri Baumeister (více)Hrají
Julia Dietze
Francie
Nejlepší filmy:
Fickende Fische (2002)
Láska v myšlenkách (2004)
Běž o život (2008)
Wilson Gonzalez Ochsenknecht
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Habermannův mlýn (2010)
Prameny života (2013)
Clark: Hvězdný zločinec (2022) (seriál)
Fahri Yardim
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Med v hlavě (2014)
Mogadišu (2008) (TV film)
Almanya - vítejte v Německu (2011)
Tedros Teclebrhan
Eritrea
Nejlepší filmy:
Narušitel systému (2019)
Saša (2010)
The Magic Flute - Das Vermächtnis der Zauberflöte (2022)
Charly Hübner
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Životy těch druhých (2006)
3 dny v Quiberonu (2018)
Černý svědek (2006) (TV film)
Samuel Finzi
Bulharsko
Nejlepší filmy:
Válečná generace (2013) (seriál)
Jeden život (2023)
Kapitán (2017)
Detlev Buck
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Bílá stuha (2009)
Aimee a Jaguár (1999)
Eastie Boys (1999)
Sido
Východní Německo
Peri Baumeister
Nejlepší filmy:
TABU – Jest duše cizinkou na zemi (2011)
Russendisko (2012)
Mackie Messer - Žebrácký film Bertolda Brechta (2018)
Niels Bruno Schmidt
Východní Německo
Nejlepší filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
Med v hlavě (2014)
Symptom Pandorum (2009)
Mavie Hörbiger
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Napoleon (2002) (seriál)
Lommbock (2017)
Království prstenu (2004) (TV film)
Violetta Schurawlow
Sovětský svaz
Nejlepší filmy:
Med v hlavě (2014)
Otzi, muž z ledu (2017)
Peklo - Inferno (2017)
Daniel Krauss
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Tichá revoluce (2018)
Offroad (2012)
Dva životy (2012)
Michael Mendl
Německá říše
Nejlepší filmy:
Pád Třetí říše (2004)
Jan XXIII.: Papež míru (2002) (TV film)
Věčná píseň (1997) (TV film)
Michael Ostrowski
Rakousko
Nejlepší filmy:
Slumming (2006)
Kamkoliv půjdeš (2009)
Už je tady zas (2015)
Peter Berling
Německá říše
Nejlepší filmy:
Satanské tango (1994)
Jméno růže (1986)
Poslední pokušení Krista (1988)
Gregor Bloéb
Rakousko
Nejlepší filmy:
Free Rainer (2007)
Zajíček bez oušek (2007)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Erdal Yildiz
Turecko
Nejlepší filmy:
Berlin Calling (2008)
Lola + Bilidikid (1999)
Fakjů pane učiteli (2013)
Jan van Weyde
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Den blbec (2014)
Lilo (Ernst-Johann) Wanders
Západní Německo
Nejlepší filmy:
Místo činu (1970) (seriál)
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách (2007)
Hledám impotentního muže (2003)