Reklama

Reklama

Perfektní skóre

  • USA The Perfect Score (více)
Trailer

Obsahy(1)

Šest studentů se rozhodne ukrást správné odpovědi k důležitému testu a získat tak vynikající výsledky. Velmi brzy ale zjistí, že úspěch v životě nezávisí jen na plném počtu bodů... (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (103)

freddy 

všechny recenze uživatele

Jedná se o nenáročnou oddechovou komedii. Pokud se chcete odreagovat, pokud se chcete pobavit nebo pokud nevíte co s časem. Pro tyto případy je tento film naprosto vhodný. Já mu nevěnoval plnou pozornost, měl jsem ho jako podkres a věnoval jsem se u něj jiné činnosti, ale děj jsem zvládal pobírat a přišlo mi to jako v pohodě film. Některé scénky tam byly docela dobré, škoda jen velmi morálního konce, kdy si nakonec ani jeden z hrdinů tahák nevezme a najednou jsou všichni morální. To by se asi v reálu nestalo, chtěl bych vidět někoho, kdo si po takovém velkém riziku nakonec nevezme sladkou odměnu v podobě taháku. Ale jak říkám, až na ten konec film docela ušel, ale přece jen na takové filmy, jako je Orange County nebo Road Trip prostě nemá, a proto mu uděluji tři hvězdičky, celkem však 55%, což je podle mne odpovídající a dostačující... ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Proč v tom jenom musela hrát Scarlett? Stres z podobně slaboduchých filmů je podobně škodlivý jako kouření. Asi se už budu muset smířit s tím, že zemřu mladý. Námět Perfektního skóre není originální, no, buďme rádi, že je. Postupně bobtnající skupinka středoškoláků zvorá závěrečné školní testy a jelikož každý z nich má dobrý důvod je udělat („je to můj životní sen“), rozhodnou se před druhým kolem pro malý švindl. I když jde o MTV produkci, naplánování ani provedení akce není zrežírována nijak cool způsobem, na podobný film je režie vlastně celkem nudná a nenápaditá. Co mě však štvalo opravdu nehorázně – aniž bych se tomu jedinkrát upřímně zasmál – bylo stupidní chování oněch študáků. Neschopnost rozeznat skartovačku od kopírky bych ještě toleroval u člověka s dokonale vyhuleným mozkem (jak proboha prošel předchozími třemi nebo kolika ročníky?), ale ne u člověka, který s největší pravděpodobností absolvoval základku. Až na jednu výjimku jsou navíc všichni ztvárněni od pohledu nesympatickými a do daných šablon (šprtka, hulič, frajer, celebrita) násilně naroubovanými figurkami. Když film přes odvážné kecy o nespravedlnosti amerického školského systému doklopýtal k pointě „s poctivostí nejdál dojdeš, hlavně musíš být sám sebou“, jenom jsem zalapal po dechu a tiše zkonstatoval, že alespoň podvádět naší školáci umějí lépe. Poslední dvě otázky jsou nasnadě: „Je na co koukat?“ a „Má smysl kvůli tomu (po)zřít 5580-ti vteřinovou esenci hlouposti?“. Ano, na výstřih Scarlett Johansson a ne, nemá to smysl. 20% Zajímavé komentáře: jojinecko, Džejkop ()

Reklama

Shakers 

všechny recenze uživatele

Tínedžerské filmy moc nemusím a keď sem tam niečo pozriem, tak je to výnimka ako tu kde ma zaujala Scarlett Johansson. Musím povedať, že film a herci sú celkom sympatický, zábavný a príjemný. Príbeh tiež nie je zlý aj keď väčšina filmu, ktorý ubehne ako voda, stojí len na dobrých hercoch. Keď vám padnú do oka máte vyhrané. Fajn oddychovka a poohliadnutie späť do školských lavíc. Ja som sa bavil. 80% - 4* ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Ze skvělých animovaných Aut si vypůjčím slovíčko "přizdispáč". Anebo ne, tenhle podprůměrný kus, hrající si na jakousi nepřikrášlenou výpověď o nespravedlnosti amerického vzdělávacího systému, si nezaslouží žádné eufemismy. Je to naprosto přizdisráčská slátanina mixující dost nahrubo puberťáckou komedii s mravoučným dramatem. K tomu využívá pěkných tvářiček nadrbaných do klasických šablonovitých rolí a scénáristicky je slabá jako úsudek typického komančéra (a ne, nenavážím se do původních obyvatel Severní Ameriky). Přesně to vystihl Matty (čímž neříkám, že tvoje vypichování zajímavých komentářů považuju za něco, z čeho bych nadšením pěl ódy na radost, hombre;)), a tak se k tomu nebudu vracet. Perfect Score pro mě však je potvrzením dvou věcí - po a) Chris Evans je kromě Sunshine jen trapným pejzystratem nezasluhujícím nic než posměch. A po b) Scarlett, byla bys úžasná i v jutovém pytli;) Takže - ve výsledku dám 40%, a dost tomu pomohla i Scarlett Trinitsonová. Nic proti Carrie-Anne, ale Scarlett má hezčí nohy;) ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Děj od začátku jasnej, nicméně to ani moc nevadí a je to i tak docela zábavný, ale postupem času se z toho stává taková docela laciná záležitost, ale pořád to nad vodou drží Scarlet Johansson a Erika Christiansen. Jenže bohužel takovej tenmravokárnej konec je úplná tragédie a sráží tenhle film úplně do kolen. slabší 3 ()

Galerie (72)

Související novinky

Hvězdy pro Murphyho

Hvězdy pro Murphyho

20.04.2006

Je to už nějaký ten čas, co se kariéra Eddieho Murphyho svezla směrem k infantilním komediím a nachází se v stavu akutního nedostatku kvalitních rolí pro kdysi veleúspěšného herce. A ani jeho… (více)

Reklama

Reklama