Šest studentů se rozhodne ukrást správné odpovědi k důležitému testu a získat tak vynikající výsledky. Velmi brzy ale zjistí, že úspěch v životě nezávisí jen na plném počtu bodů... (oficiální text distributora)

Trailer

Shit

Děj od začátku jasnej, nicméně to ani moc nevadí a je to i tak docela zábavný, ale postupem času se z toho stává taková docela laciná záležitost, ale pořád to nad vodou drží Scarlet Johansson a Erika Christiansen. Jenže bohužel takovej tenmravokárnej konec je úplná tragédie a sráží tenhle film úplně do kolen. slabší 3 ()

Pepinec

"Úspěch v životě nezávisí na plném počtu bodů." Doporučuju všem místním závoďákům přilípnout si tenhle slogan nad postel. Ovšem jak vidno, tak na plném počtu bodů nezávisí ani úspěch ve filmu, to by totiž prdelky Scarlett s Erikou a kocouři Chris s Bryanem po tomhle majstrshitu nadosmrti lezli kanálama jako Želvy Ninja. O Robbinsonovi nemluvě, ten by jim mohl dělat mistra Třísku, která se zasekla v řitní oblasti kinematografie. ()

freddy

Jedná se o nenáročnou oddechovou komedii. Pokud se chcete odreagovat, pokud se chcete pobavit nebo pokud nevíte co s časem. Pro tyto případy je tento film naprosto vhodný. Já mu nevěnoval plnou pozornost, měl jsem ho jako podkres a věnoval jsem se u něj jiné činnosti, ale děj jsem zvládal pobírat a přišlo mi to jako v pohodě film. Některé scénky tam byly docela dobré, škoda jen velmi morálního konce, kdy si nakonec ani jeden z hrdinů tahák nevezme a najednou jsou všichni morální. To by se asi v reálu nestalo, chtěl bych vidět někoho, kdo si po takovém velkém riziku nakonec nevezme sladkou odměnu v podobě taháku. Ale jak říkám, až na ten konec film docela ušel, ale přece jen na takové filmy, jako je Orange County nebo Road Trip prostě nemá, a proto mu uděluji tři hvězdičky, celkem však 55%, což je podle mne odpovídající a dostačující... ()

Gemini

Ze skvělých animovaných Aut si vypůjčím slovíčko "přizdispáč". Anebo ne, tenhle podprůměrný kus, hrající si na jakousi nepřikrášlenou výpověď o nespravedlnosti amerického vzdělávacího systému, si nezaslouží žádné eufemismy. Je to naprosto přizdisráčská slátanina mixující dost nahrubo puberťáckou komedii s mravoučným dramatem. K tomu využívá pěkných tvářiček nadrbaných do klasických šablonovitých rolí a scénáristicky je slabá jako úsudek typického komančéra (a ne, nenavážím se do původních obyvatel Severní Ameriky). Přesně to vystihl Matty (čímž neříkám, že tvoje vypichování zajímavých komentářů považuju za něco, z čeho bych nadšením pěl ódy na radost, hombre;)), a tak se k tomu nebudu vracet. Perfect Score pro mě však je potvrzením dvou věcí - po a) Chris Evans je kromě Sunshine jen trapným pejzystratem nezasluhujícím nic než posměch. A po b) Scarlett, byla bys úžasná i v jutovém pytli;) Takže - ve výsledku dám 40%, a dost tomu pomohla i Scarlett Trinitsonová. Nic proti Carrie-Anne, ale Scarlett má hezčí nohy;) ()

Matty

Proč v tom jenom musela hrát Scarlett? Stres z podobně slaboduchých filmů je podobně škodlivý jako kouření. Asi se už budu muset smířit s tím, že zemřu mladý. Námět Perfektního skóre není originální, no, buďme rádi, že je. Postupně bobtnající skupinka středoškoláků zvorá závěrečné školní testy a jelikož každý z nich má dobrý důvod je udělat („je to můj životní sen“), rozhodnou se před druhým kolem pro malý švindl. I když jde o MTV produkci, naplánování ani provedení akce není zrežírována nijak cool způsobem, na podobný film je režie vlastně celkem nudná a nenápaditá. Co mě však štvalo opravdu nehorázně – aniž bych se tomu jedinkrát upřímně zasmál – bylo stupidní chování oněch študáků. Neschopnost rozeznat skartovačku od kopírky bych ještě toleroval u člověka s dokonale vyhuleným mozkem (jak proboha prošel předchozími třemi nebo kolika ročníky?), ale ne u člověka, který s největší pravděpodobností absolvoval základku. Až na jednu výjimku jsou navíc všichni ztvárněni od pohledu nesympatickými a do daných šablon (šprtka, hulič, frajer, celebrita) násilně naroubovanými figurkami. Když film přes odvážné kecy o nespravedlnosti amerického školského systému doklopýtal k pointě „s poctivostí nejdál dojdeš, hlavně musíš být sám sebou“, jenom jsem zalapal po dechu a tiše zkonstatoval, že alespoň podvádět naší školáci umějí lépe. Poslední dvě otázky jsou nasnadě: „Je na co koukat?“ a „Má smysl kvůli tomu (po)zřít 5580-ti vteřinovou esenci hlouposti?“. Ano, na výstřih Scarlett Johansson a ne, nemá to smysl. 20% Zajímavé komentáře: jojinecko, Džejkop ()