Šest studentů se rozhodne ukrást správné odpovědi k důležitému testu a získat tak vynikající výsledky. Velmi brzy ale zjistí, že úspěch v životě nezávisí jen na plném počtu bodů... (oficiální text distributora)

Trailer

Anticque

Tady člověk může vidět, jak je těžké něčeho dosáhnout a ještě dosáhnout svého snu. Parta mladých školáku se chce hlásit na vysoké školy a potřebuje udělat test SAT. Každý má vysněný počet bodů, který potřebuje aby dosáhl životního snu. Tak a teď si museli říct otázku ,, Co to pro to udělám? No a co by člověka nenapadlo, než ukrást otázky. Celkem zajímavý příběh, herecké obsazení celkem trefné, pár mladých lidí doplněné hereckou hvězdou Scarlett Johansson. Film byl velmi zábavný, hlavně díky mladému zhulenému číňanovi, kterého nešlo se nevšimnout. Líbivé bylo provedení malých vsuvek snů každého z nich, jak by mělo vypadat vloupání do budovy, hlavně sen Scarlett v efektovém provedení ala Matrix. Konec už byl jen dokončení povedeného snímku. Dávám 80%. ()

Fanucci odpad!

Strašné...typická teenagerovské agitka na hollywoodský způsob (samozřejmě že s herci věkově 25+ a zastupující všechny "americké" rasy:-) Drogy, neúplné rodiny, důležitost vzdělání, nepodvádět za žádnou cenu a jít svou cestou. Americké problémy a hodnoty jsou nám v tomto snímku průhledně, lacině a bezduše vštěpovány, ovšem to by nebylo to nejhorší...Na to jsme z hollywoodu všichni už víceméně zvyklí:-) Ale aby se tak dělo mimořádně nevtipně a abych 90 minut koukal na zhuleného korejce, který má být nositelem humoru alá Oslík v Shrekovi...Ne děkuji. Divím se, že Scarlett v takové sračce hrála. ()

figliar

Každý z nás niekedy v živote opisoval. Žiadne morálne dilema sa pri tomto druhu podvodu nedostavuje, avšak toto, čo sa snažili títo už dosť odrastení školáci predviesť, už jen trochu príliš. Asi je to už zvykom, aby stredoškolákov hrali herci výrazne cez dvadsať. Neviem či 3 hviezdy sú zaslúžené, ale napokon Scarlett Johansson ma donútila trochu dvihnúť hodnotenie, aj keď jej výkon nebol nič extra, ale tak... ()

darwin

Mezi teenagerovskými filmy je to podprůměr. Námět je sice zajímavý a skýtá velký potenciál, filmaři ho však nedokázali využít. Pominu to, že snímek diváka zavalí tunou klišé, i to, že Chris Evans má (bůhví proč) obarvené vlasy. Za celý film jsem se nedokázal ztotožnit s jedinou postavou, jedině snad Matt je ten správný, zbytek je mdlý. Škoda, že Brian Robbins po perfektním Varsity Blues šel s laťkou notně dolů. ()

Kerion

Skupina dospívajících mladistvých má před sebou srovnávací zkoušku SAT, která má rozhodnout o jejich dalších cestě v životě. Představa, že výsledek jediné zkoušky může mít takový dopad na vlastní životní cestu připadá Chrisu Evansovi nefér, a když je zkouška nefér proč by on taky nepoužil nefér prostředky a tak se rozhodne ukrást výsledky testů. K tomu mu bude pomáhat půvabná Scarlett Johansson.Pro mě kultivovaná komedie, bez trapných vtípků pro chvilku relaxace. ()

Související novinky

Hvězdy pro Murphyho

Hvězdy pro Murphyho

20.04.2006

Je to už nějaký ten čas, co se kariéra Eddieho Murphyho svezla směrem k infantilním komediím a nachází se v stavu akutního nedostatku kvalitních rolí pro kdysi veleúspěšného herce. A ani jeho… (více)