Perfektní skóre

Voll gepunktet

Perfektné skóre

Komedie / Thriller / Krimi

USA / Německo, 2004, 88 min

Pohodičková komédia s teraz už známymi hercami. Začínajúci Chris Evans a Scarlet Johanson podali uspokojujúci výkon pre takýto žáner. Perfektne skoré nemá vôbec nejaký super dej alebo zápletku. Prosto len chcete vedieť ako to cele nakoniec skonči. A skonči to tiež tak všelijako- smiešne. Aj keď perfektne skoré nepatri medzi top komédie na svete, ja som sa počas celého filmu celkom bavil. Už keď pre nič iné, tak aspoň kvôli tomu zhúlenému Číňanovi sa to oplatí pozrieť. Ten vyčnieval nad všetkými a bol najviac komický. Hodnotím 3,5 *(4.8.2013)

• jojinecko

Je to síce ľahký žáner (čo iné môžeme od produkcie MTV očakávať) a žiadne hlboké veci som samozrejme nečakal, ale moja akceptovateľná hranica klišé, naivity a komercie bola v tomto prípade bohužiaľ výrazne prekročená. Hoci nejedná sa o nejaký total prúser, určite nie v rámci "teen filmov". Scarletka vo filme vždy poteší, ale hlavné je to, že všetci boli za každej situácie strašne cool a mali vždy dokonalý účes:)))))(16.12.2006)

Skupina dospívajících mladistvých má před sebou srovnávací zkoušku SAT, která má rozhodnout o jejich dalších cestě v životě. Představa, že výsledek jediné zkoušky může mít takový dopad na vlastní životní cestu připadá Chrisu Evansovi nefér, a když je zkouška nefér proč by on taky nepoužil nefér prostředky a tak se rozhodne ukrást výsledky testů. K tomu mu bude pomáhat půvabná Scarlett Johansson.Pro mě kultivovaná komedie, bez trapných vtípků pro chvilku relaxace.(7.7.2006)

Komedie jejiz namet je prosty, kdyz sestice studentu se rozhodne ukrast vysledky k dulezitemu testu a tak obejit nekoncici pripravu a stresujici odpovidani na dane otazky. Maji padne duvody pro spachani zlocinu, ale v prubehu filmu kazdy najde neco, co dokaze zvratit puvodni myslenku. Solidni herecke vykony nastupujici generace, dobra stopaz a schopnost se vyvarovat trapnosti nebo nechutnosti dnesnich teen-komedii. 65%(15.8.2006)

• buLLiTT

Ono spraviť film z príbehom "Sme americký študenti a ideme ukradnúť správne odpovede na záverečné testy zo zabezpečenej budovy, veď sa nám nič nemôže stať, maximálne nás na deň zabásnu a svet sa točí ďalej" je sebe-vražda sama o sebe, schválne, koľko rázy sme taký film už videli? Síce Scarlett je na štýl RedHead neuveriteľne sexy, Robbins by mal vedieť že toto na dobrý film proste nestačí... Tragédia to zasa nebola, ale... ale. 40/100(8.5.2011)