See You Soon

všechny plakáty
Krátkometrážní / Horor
Švédsko, 2014, 1 min

Psychor odpad!

Hororový divák se již přesvědčil, že od Sandbergových kraťasů nelze čekat žádné zázraky, ale zde se jednalo přímo o čiré čtrnáctivteřinové zoufalství zbavené jakékoliv myšlenky. Nelze ohodnotit jinak než odpadem. ()

Tom_Lachtan

Dá se za čtrnáct sekund natočit horror lepší, než je dnes většina plnometrážních snímků stejného žánru? Ok, evidentně dá, ale to je tak všechno ((o=´ ()

pornogrind

No tak na ploše 14 sekund se opravdu nedá vykouzlit žádná extra atmosféra. Tímhle kraťasem si u mě Sandberg trochu pokazil reputaci. Přijde mi to tak trochu zbytečných a hlavně nic neříkajících 14 sekund, který si mohl Sandberg klidně odpustit. Tohle opravdu nemá co nabídnout. ()

SOLOM.

Bohužel na můj vkus je to až příliš krátké a hlavně tuctové. Snímků s podobnou myšlenkou existuje celá řada a některé z nich jsou lepší než těch 14 Sandbergových sekund. Za ten závěr dám alespoň jednu hvězdu, ale znovu už to vidět nepotřebuju. ()

ScarPoul

Skôr scéna pracujúca s pravdepodobným motívom. Wan to robí sofistikovanejšie. U Sandberga sa jedná o samoúčelnosť. ()

corpsy

Každý vieme, že niekoľko sekúnd sa nedá označiť výrazom film. Ani krátkometrážny. Je to proste len pár tikov na hodinkách. Ale to, že David F. Sandberg dokáže za tých niekoľko práskov ručičiek navodiť excelentnú zimomriavkovú atmošku, som nejako čakal. Posledná sekunda? Brrrrr! ()

AlistairMir

Být to delší mohlo to být super, každopádně na Lights Out se to nechytá (i když bubák je luxusní, tak má prostě moc málo času) . ()

dubinak

Po bezkonkurenčním Lights Out přichází nejkratší Sandbergův počin, zpočátku slibující docela nepříjemný děs, ale na konci té ministopáže přichází velké, přesto krátké zklamání. ()

figliar

V 14 sekundách dostať diváka nie je vôbec ľahké. Radšej to režisér mohol skúsiť v 6 sekundách a zavesiť video na VINE. ()