Když dvouvaječná dvojčata zjistí, že jim jejich matka celá léta lže o jejich údajně zesnulém otci, vydávají se na cestu, aby ho našli. (Freeman Ent.)

WayDott odpad!

Maminka byla v 70 letech trochu lehčí a kluci teď hledají svého otce. A každá další možná varianta je horší a horší. ()

filipvrbik

Docela vtipná komedie, ale zase nic světoborného. Ale má to celkem zajímavý konec a není to vlastně vůbec tupé. Taková road movie o zmizelém otci, která se pěkně zvrtne...60% ()

IvcaSammet

Father Figures mě opravdu příjemně překvapil. Trailer mě sice zaujal a taky pobavil, naučila jsem se ale na trailery nevsázet. Některé scény sice byly zbytečné a některé byly vyloženě "cringe", ty příště asi přejedu rychloposuvem, celkově byl ale Father Figures vcelku vtipný film se skvělou zápletkou, že se divák neměl šanci nudit. Ani závěr mi k mému překvapení nepřišel stupidní, což většinou u takových filmů bývá. Rozuzlení zajímavé a dá se říct, že i překvapivé. Hvězdičku ubírám kvůli začátku, rozjezd to sice nebyl špatný, ale když je mi při sledování trapně za samotné herce, určitě filmu nemůžu a nechci dát všech pět hvězdiček. ()

BOURQUE

Na komédiu nie je dostatočne vtipný, na drámu nie je dostatočne vážny. Herecké duo O. Wilson / E. Helms nie je zlý, ale tú chémiu nejako nie je vidieť ani cítiť. J.K. Simmons opäť v roli, ktorá mu sedí najviac. Škoda, že sa tu objavil len na niekoľko minút. P.S.: Záverečnú aplikáciu na mobily nebudem komentovať. Osobné hodnotenie: 72% (***) ()

Olík

Lawrence Sher, který si jako kameraman přičuchnul k takové filmařině, jako je Joker (r.2109), Týpci a zbraně (r.2016) nebo Pařba ve Vegas (r.2009), si vyzkoušel jaké je to usednout na židličku označenou jmenovkou „režisér“. A zřejmě pochopil, že nestačí strčit do auta dvě osvědčené tváře, co se týče lehce nekorektních komedií a zbytek už se stane sám. Ale jinak jo. Helms s Wilsonem dělají to, co jim jde nejlépe. Zápletka je v pořádku. Sem tam se i upřímně zasmějete. Vedlejší postavy pomáhají, seč můžou….zmínil bych především Katt Williamse. Najede se i na lehce vážnější notu a celkově to docela šlape. Sher se přeci jenom od pánů Phillipse nebo Mottoly něco naučil, uvidíme, co bude dál. ()

dalziel

Veľmi zabavná road movie s prekvapivým a dojemným koncom. Kdo je otec Erika Cartmana??? Je to pan Gerrisson???,Je to Náčelník???, je to Cheff??? Jsouto Denverští Mustangové???Je to Jimbo??? :-D ()

tranquill

"Seru na Vesmír, Vesmír je debil!" Škoda, že tato komedie měla nevyrovnanou úroveň, chvílemi to vypadalo na nadstandard. ()

rublik05 odpad!

Od začátku jsem tuhle "komedii" moc nepochápal. Děj vyloženě o ničem, nedočkáme se ničeho závratného ani nějak extra složitého. Herecké výkony snad ani nebudu komentovat, protože ve filmu prakticky žádné nejsou. Trapas střídá trapas, snímek byl pro mě doslova utrpením a musel jsem se silně přemáhat, abych ho dal až do konce. 0/10. ()

mimozakon

...alebo o tom, aké je to zistiť, že otec nie je mŕtvy a vydať sa na výpravu za jeho nájdením.... (3 pinky pants z 5) ()

george82

Film na nedělní odpoledne. Nenadchne a neurazí. Pár scén je vtipných, ale celkově to nepomáhá lepšímu výsledku. ()

XXXXXXXX odpad!

Tomuhle někdo říká komedie? Já tvrdim, že je to jako hledani STD v hromadce použitých prezervativů. Někde tam pravděpodobně bude, ale vyžaduje předpoklad zacákáni se od semene. U mně jde o značně patetickou kopii další rádoby americké kokotmedie. A navíc, to onen komediální tumor nevidělo ani barvitě vyvedený na šprckrabce, natož snad z rychlíku! ()

blondboss

Toto je jedna z tých komédií, ktoré si vychutnáte pri nedeľnej kávičke a pri ktorej sa občas aj zasmejete, ale vyšumí z vás prakticky hneď po záverečných titulkoch ako jarný vánok po poriadnom daždi. Veľkým plusom je množstvo zaujímavých hereckých hviezd, ktoré sa tu premleli. Každopádne ale nič nové pod slnkom, ale oddychovka fajn. 60 % ()

oSiSko

Ja odchádzam z kina spokojný. Zasmial som sa, usmial som sa, dokonca som sa zamyslel. Toto je presne film, ktorý vás jednoducho poteší, možno si ho už nikdy v živote nepozriete, ale môžete mať vďaka nemu jeden pekný večer a na to filmy sú. Dokonca si tu zahrali aj moji obľúbenci J.K. Simmons a Christopher Walken, čo som vážne nečakal. ()

bonovox

Nenáročná oddychovka s plejádou známych hercov. Miestami je to však zbytočne naťahované a dej tým pádom stráca švih. ()

bigmatko

Americké komédie sa pomaly začínajú trápnosťou podobať na tie novodobé české. Len veľmi málo z nich ma skutočne pobavilo. úspechom je vlastne keď sa aspoň pousmejem. Bastardi našťastie dokážu vyvolať aspoň ten úsmev na tvári a ku cti im slúži že oproti väčšine ostatných, hviezdami nabitých komédií sa vtipná pointa neopiera výhradne na alkohol a drogy. Dvaja bratia hľadajú otca a pritom stačí aby im to matka rovno povedala. Príbeh moc logiku nemá, ale zas je to komédia. Ja som bol sklamaný ale nebol som otrávený. ()

Pythonator

Škoda, že to nebylo pojato jako bláznivá komedie. Bohužel se to bere moc vážně a toho humoru tam není zase tolik, kolik by zvládl film s těmi dvěma herci pojmout. Owen stále baví, i když hraje pořád jen sám sebe. Hledání otce se na konci sice ukázalo býti zbytečným, ale i cesta může být cíl. ()

BR23

Film sa mi javil ako vlažná komédia, trošku zbytočne dlhá a zbytočne na veľké plátno ale tých posledných 10 minút to zachránilo... dalo tomu nejakú pointu i ked zo začiatku to tak vôbec nevyzeralo. Takže 60% :D ... Poznámka: pri tomto filme mi bolo trošku ľúto že je to jeden samostatný film, bez prequelov a sequelov, od začiatku som nevedel nič o svete dvoch bratov a preto mne ako divákovi bolo úplne u zadku kto je ich otec a nevidel som dôvod prečo by ma to malo zaujímať. Je to troška škoda že takéto filmy majú skutočne len tie necelé dve hodiny času na 1) zoznámenie diváka s prostredím, 2) zaujatím ho a 3) dovedením ho až do situácie kedy má začať hrdinom fandiť alebo aspoň s nimi sympatizovať. Tuná ten druhý a tretí krok prišiel trošku predčasne, následne tam bolo trošku viac omáčky ktorá mala vyplniť zvyšný čas až k pointe a to práve spôsobovalo že film vyzeral zdĺhavý, ale nevadí. ()