Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cross
  *

  Rád bych se zeptal všech těch čtyřhvězdičkových hodnotitelů, zda by se jim stejně napsaný a natočený film líbil i v Americké nebo Německé produkci....?!? Vážně o tom pochybuji...!!! Vždyť tady bylo skoro všechno špatně - přehrávající hvězdy českého filmu (proti který jinak nic nemám...), omletý námět, slaboduchý scénář a na vrchol krajně nesympatická hlavní představitelka. Chybí mi vtip, invence a originalita českých komedií, chybí mi další Koljové i Vaškové príma kluci... Ema je jen slátanina, která sice není groteskní, ale to je asi její jediné pozitivum.(5.12.2017)

 • Malarkey
  ****

  Jasně, mohlo by se tomu vytknout hodně věcí. Třeba čas tu plyne tak nějak zvláštně a podle svých pravidel. Já ale musím říct, že Pohádky pro Emu jsou tak příjemným a pozitivním filmem, že mu prostě nějaké nejasnosti a nelogičnosti rádi odpustíte. Ondra Vetchý tu hraje, svým způsobem, poměrně vážnou postavu, kterou mu ale stejně moc nevěříte, protože v něm vidíte všechny ty poslední komediální role a tak mu od začátku přejete štěstí. Nicméně Aňa k němu perfektně sedí svojí nejistotou a utváří tak moc příjemnou netypickou dvojku do romantického žánru, o kterém u nás v Česku vlastně ani moc nevíme. Jak tedy říkám, vytknout by se dalo mnoho, ale pokud se od toho oprostíte, dostane se k Vám opravdový lidský film s moc pěknou hudbou, kvalitní kamerou a malou Emou, které přejete jen a jen štěstí.(26.11.2017)

 • necisty
  *****

  Moc líbilo a to nejsem cílová skupina. Shledávám zde za špatné jen pár logických chyb. SPOIL: To jako na konci test otcovství vše vyřešil? Tak to si ho mohl podat dávno a neprovádět tu šaškárnu, nebo proč jste nám to nevysvětlili? Konec byl prostě až příliš rychlý a moc "pohádkový", což tomu trošku ubírá. Ústřední trojice hrála perfektně - Vetchý dokazuje, že je pan herec a přestože podle mého názoru nevybrali přímo roztomilou holčičku (tou je spíš Aňa), tak i ona na svůj věk předváděla nevídané. ... LFŠ 2017(1.8.2017)

 • malylada
  ****

  Upřímně musím říci, že letos dobrých českých filmů je jako hub po dešti a naznačuje to, že český film se zvedá. Z traileru jsem čekal ubulenou slátaninu, doprovázenou pompézní hudbou. Mile jsem byl překvapen, že jsem dostal film s aktuálním tématem, který byl doprovázen vtipnými a za srdce chytajícím příběhem. Všechny hlavní postavy jsou nadmíru sympatické, člověk jim prostě musí fandit, včetně morčete. Velmi dobře to utíká, i když délka filmu je možná až moc natahovaná, nicméně se neobjevují scény, které by člověka prudily. Místy je to až moc růžové, ale pro mě jeden z těch filmů, na který stojí jít s druhou polovičkou do kina......7//10(10.11.2016)

 • zdenny
  ****

  Velice pěkný film s Ondrou Vetchým v roli bezdětného právníka, kterému osud postaví do života osmiletou holčičku jakožto dceru, o které doposud neměl žádné tušení. Film je v jistém směru romantický, nicméně pokud divák chce, může v něm spatřovat i určitý střet s institucionální mašinérií, které nejde až tak o člověka jako spíš o „dodržování zákonů“. Všichni zúčastnění podávají sympatické výkony. Myslím, že film ani není zbytečně přeslazený. Samotná zápletka to ani nepotřebuje.(11.8.2018)

 • - Ústřední píseň k filmu složil a nazpíval Michal Hrůza. Píseň nese název „Pro Emu“. Objevila se také na Hrůzově albu Sám se sebou (2017). (cebrk)

 • - Do role Petra Millera (Ondřej Vetchý) byl zvažován i Michal Suchánek. (Stoka)

 • - Natáčelo se na Plešivci a v Praze. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace