Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  ****

  Už v Zejtra napořád dal o sobě Rudolf Havlík vědět velmi příznivě. V Pohádkách pro Emu pokračuje zdařilou vánoční romkom, která staví na těch nejoblíbenějších - na Geislerce a na Vetchém, přičemž je nejen milým filmem, ale i vkusnou Pragensií. S napětím očekávám další Havlíkovu práci a jsem ráda, že už i s těmi nejbanálnějšími žánry umíme pracovat. Vyčasilo se.(3.11.2016)

 • cezero
  ****

  Příjemná rodinná oddechovka podpořena dobrými hereckými výkony, spojení Vetchý - Geislerová funguje stejně dobře jako u Nevinnosti. V porovnání s druhým letošním filmem Ondřeje Vetchého - Bezva ženská na krku - mě tenhle bavil víc. 8/10(6.11.2016)

 • stration
  ****

  Ač je příběh značně zjednodušený a celý se odehrává snad v průběhu třech týdnů, kdy by se vztahy asi těžko vyvinuly podobným způsobem, je velice příjemný, pohladí, neublíží a připomene krásný vánoční čas. Herci jsou perfektní. Příště ale lépe maskovat ten všudypřítomný product placement.(30.3.2017)

 • filmoid
  ****

  V rámci žánru "rodinná předvánoční romance" velice slušné dílko, oddechovka s pěkně nasnímanou adventní Prahou a výborně napsanými hereckými party v menších rolích (Oldřich Vlach, Vilma Cibulková, Věra Křesadlová).(5.11.2016)

 • Pepinec
  ***

  Nejdřív ze všeho chci říct, že jak to vidím já, tak český film jde už nějakou dobu nahoru a tohle je jenom další důkaz. Na mě ale příběh o Emě působil jakoby si nemohl vybrat mezi pohádkou a filmem pro dospěláky, a tak to všechno propojoval oslími můstky. No a ty mě neudržely, protože jsem asi moc velkej osel. Každopádně hezká hudba a moc povedený casting. Konkrétně tedy mluvím o Ondrovi, který asi jako jediný uchazeč o roli Petra splnil požadavek, že herec musí být schopný Emu unést.(23.3.2017)

 • - Natáčelo se na Plešivci a v Praze. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace