Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky? (Mirius FD)

mlcojana

Jsem fanynka Cuky a Luky v Kredenci. Tento humor mě absolutně neuráží, žádná hluboká, promyšlená extra poeticky a motivicky překvapující komika to není, ale mně to absolutně nevadí. Film mě velmi mile překvapil, jak jsem zde již četla některé komentáře, budu se jen opakovat, děj byl milý, mísily se humorné chvilky s napínavými, ke konci to bylo až dojímavé. Kladně hodnotím právě překvapující závěr, který jsem nečekala a tak celkově, klidně bych se na to podívala znovu. Opravdu se povedl ;) Dala bych i 5 hvězd, ale to by bylo velmi velmi subjektivní. ;) Částečně tam bylo to, co jsem od toho čekala, částečně i milé chvilky, které bych absolutně nečekala a příjemně překvapily. Ale oskarový film to nebyl že, ale tak to ani neměl být a jsem za to ráda. ()

manas1 odpad!

Pane Bože --- jestli jsi tak je všechny odstraň... To snad není ani možné !!! Velebnosti jdu blejt !!! Ten komu se to líbí není vážně v pořádku a měl by se jít léčit ... a rovnou vem všechny ty blázny z toho filmu a rejžu taky... ()

Final

Cuky a Luky jsou dvě postavičky, parodující slovenské Paničky, či něco podobného. Jako gagy na pár minut, to nebylo nic tak strašného. Ale ať se přizná, kdo si dokázal tohle téma představit jako celovečerák? Očekávání byla jasná: Odpad. O to lepší je fakt, že to vlastně zase tak strašné není. Jasně, je to kombinace vykradených nápadů a běžných klišé, ale dají se najít i chvíle, které nachází v přehnané stopáži 112 minut i vtipné momenty. Navíc, možná ne pro každého, ale Petra Polnišová je celkem sympatická herečka. ()

StilesTW odpad!

Po veľkých očakávaniach a asi ešte väčšej reklame som si myslel, že Cuky Luky bude super film, na ktorý sa oplatilo vystáť rad v kine. Bohužiaľ, ako to už na Slovensku chodí, filmy a seriály ani zďaleka nie sú také "perfektné", ako sa zdá na prvý pohľad a tento film určite nie je výnimkou. Na môj vkus je vo filme až príliš veľa trápnej reklamy - VÚB, KFC, Hotel Elizabeth, Ministry of fun, Fun rádio.. Od dvojice Cuky Luky, ktorú všetci poznajú z relácie Kredenc, to má naozaj ďaleko ()

MatoVMartin

hmm... NIE! proste nie... Peťa aj Zuzana sú dobré herečky, myslím že sa to dalo spraviť ovela lepšie, trochu viac prepracovať vtipy, dej a podobne. Je otázne či ludia sú alebo budú sklamaní keď čakali klasické afektované vystúpenia. Ja som otvorený novým veciam ale tento film ma v absolútne ničom neprekvapil, snáď okrem veľkého obsadenia hercov, skoro všetky známe osobnosti, rád som videl Dangla, Bílou aj Pána Lasicu. Problém je, ako keby nikto s nejakým novým vtipom nevedel prísť, scéna kde Latinák zapína šaty Peti alla Cuky, je taaak otrepaný a starý že nechápem ako sa na tom ešte niekto môže smiať... chcelo to trochu viac sa pohrať, potenciál bol velký, škoda. ()

peter.m odpad!

"Konečne viem aké to je, keď z Vás niečo vyjde...niečo naozaj veľké" - (pán producent, scenáristi a herci). Pri rozhodovaní sa medzi odpadom s veľkým O alebo odpadom s malým o zavážila (ne)skrytá reklama na našu malomeštiacku diskotéku...preto volím Odpad s veľkým O. PS: názor mojej pani: "Velebnosti, já jdu blejt!" ()

Martin.Stein odpad!

Už som pomaly začal veriť že slovenská kinematografia po rozpade Československa sa pomaly začína dvíhať z úplného dna. Ale prišiel tento výtvor na ktorý som šiel do kina kvôli tomu že tam chceli ísť priatelia a zistil som že sa dá spadnúť ešte viac na dne ako sme boli a nechce sa mi veriť že je to možné. Pán Janák a spol to ale dokázali a musím im za to pogratulovať lebo toto nedokáže hocikto. Najviac je na to filme smutné to že najlepší herecký výkon v tom filme predviedla sviňa a to nemyslím Polnišovú. Sedem eur ktoré som dal za lístok do kina som mohol investovať radšej do hovna z ktorého by som sa viac zasmial ako s tohto. ()

stellie odpad!

Súrne potrebujem návštevu chlapcov z Mužov v čiernom s neuralyzérom, aby som na toto vtipné "veľdielo" navždy zabudla. ()

iggy_pop

Cuky a Luky na 100 percent fungovali v skečovej šou Kredenc. Nápad preniesť ich do celevečerného formátu ale krachuje na absencii poriadnehu príbehu a ani ten humor už nie je to pravé orechové. ()

LEFTFLANK odpad!

V tomto prípade je aj problém kde začať. Tak začnem od podlahy - ako skečové scénky v rádoby situačne ladenej parody crazy show to ušlo s odretými ušami. Paródia ma mestské paničky s nadmerným egom bola prijateľná, nie vždy zábavná ale ok. Bohužiaľ ak chcel niekto tomu zasadiť filmový origin akého som bol svedkom tak musí najskôr pochopiť alebo ešte lepšie vedieť ako taký film natočiť. Toto bola iba hromada skečov bez akejkoľvek schopnejšej snahy o prepojenie a týmto spôsobom aspoň vytvorenie deja. Ten nie je. Je to len ochota diváka pristúpiť na hru ktorú započali samotný aktéri mysliaci si, že to touto cestou ide. NEJDE! Inak, je divné, že mnohí herci aj herečky(dokonca aj tie v hlavných postavách) sú podľa mňa intelignetne na tom dosť dobre tak nechápem aké "osvietenie" ich všetkých pochytilo pustiť sa do takého projektu. Je to katastrofa. Jediný komický moment pre mňa zvládol Miňo Lasica za dôchodcu s hrncami. A vlastne to poukázalo na neuveriteľnú neschopnosť vytvoriť vtipnú scénku tam kde je treba a dramatickú na druhej strane. Tlačítko fastforward úžívané hojne, ale nepomohlo. Navyše som nechápal načo je takejto trapošine potrebných 112 minút. Prvý dojem keď som zistil pri pozeraní akú to má stopáž - vole, ako som sa vôbec k tomu donútil??? wtf. Ak to niekomu prišlo fakt smiešne tak gratulujem. My ostatní sme zjavne divne naladený. ()

Megahead

Film obsahoval aj pár vtipných momentov, veľa priemerných scén a aj pár trápností, prípadne hluchých miest. Chýbala výraznejšia dejová línia, napriek tomu, že film nebol vôbec krátky. V rámci slovenskej scény mám niekedy pocit, že na svojom humore sa najviac bavia kvázi humoristi, ktorí ho prezentujú. A keď to divák nechce prijať, tak hovoria o nepochopení diela, prípadne o spoločnosti, ktorá nedokáže ohodnotiť dané dielo ("ojedinelý štýl humoru/paródie")... ()

5tipes odpad!

Páni, to je ale pořádná ostuda. Takhle špatný film člověk jen tak nevidí. I když v ČR a zvláště u Janáka myjí tyhle braky své ctěné místo. ()

endura odpad!

I když je tam množství sympatických herců, v tomhle "veledíle" byla nejsympatičtější role divočáka nosícího kontaktní čočky (sražený měl modré oči - obživlý hnědé) ()

webino

Na nič sa to nehralo,slabo-silný humor cuky luky. Stále sú to oni,splnilo čo malo,chcelo a mne to dalo cuku luky a hotovo. PS:Málo ,,erakúska🤣 ()