Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky? (Mirius FD)

kelto44

Podla mna by si to nezasluzilo ani tych 46%, herci mi su velmi nesympaticki a humor velmi detsky a trapny (nespominam si zeby som sa aspon raz cez celych 112 MINUT zasmial). Zase kto vie aka sracka to neni, na posledne roky slovenskej kinematografie sa to este da. /15%/ ()

Mr.Ward

Jako malý jsem musel v tv přetrpět všechny ty Kameňáky, později mi bohužel neuniky ani Babovřesky a další veskrze podobně “kvalitní” české filmy. Od Cuky Luky jsem nic moc nečekal, šel jsem do toho s vidinou pár zábavných skečů. A dostal jsem překvapivě hodně zábavný film (neznamená že jakkoliv kvalitní, to ne) u kterého jsem se nasmál, jako snad nikdy u žádného cz filmu. Tady se navíc jedná o můj zřejmě úplně první viděný sk film, i když s českým režisérem. Takže za mě hodně dobré 3 hvězdy. ()

helrohir odpad!

Tak ako sa dalo čakať, film je nevydarenou zmesou otrasných hereckých výkonov, scenára z pera divej svine a z 90% nevtipných vtipov. Tých pár heftíkov, čo ma dokázalo rozosmiať (Lasica, Pleťo,..) film určite nezachránia. Možno keby film nemal viac než hodinku a pol, bolo by to o niečo znesiteľnejšie, ale ináč bohužiaľ... ()

SAINTS

Typicky slovensky humor ktory je viac trapny ako vtipny.Povrchny film ktory asi chcel zabavnym spoôsobom ukazat slovensky showbiznis čo sa mu velmi nepodarilo.Hlupučka komedia kde je najlepši Lasica zo svojou hlaškov. ()

Sharleen

Dve hviezdičky dávam len vďaka Zuzke a Peti, ktoré aj v tejto čistej somarine zo seba vydali to najlepšie a niektoré ich výrazy a hlášky boli 100 bodové plus perfektný Lukáš Latinák. ()

Renie42

To je ale chujovina, ale já jsem se u toho bavila. Takový šílenosti snad ani nemůžou se stát doopravdy. To růžový BMW bylo hustý a záchrana divokýho prasete vtipná. ()

eXot12

Úprimne nechápem tieto hodnotenia a zaujímalo by ma koľko ľudí čo dávali odpad alebo slabé hodnotenie to naozaj videlo! Ak idem do kina tak mám dáke očakávanie od toho filmu a tie sa mi naplnili alebo nenaplnili a od toho sa odvíja hodnotenie, ale kto ide do kina na úplnu sračku alebo kto čakal nejakú hlbokú pointu? Tento film mal pobaviť a to spravil, možno trošku inou formou ako niekto čakal, ale jednoznačne pobavil navyše to nebola úplne plytká a trápna komédia. Tento film si zaslúži tak 60% ()

_Jimmy_

Myslim, ze Cuky Luky sa na slovenske pomery podaril. Bola tam aj zapletka a miesta kde sa dalo z chuti zasmiat. Niektore sceny a herecke vykony nic moc ale Polnisova a Sebova boli vyborne. Hlavne Polnisova hrala velmi slusne. Odomna 3 hviezdy. Drzim palce Slovenskym filmom! ()

AndrewNewman

Nejde to, že je tento film naozaj trápny a dejovo prázdny. Každý vedel, že film o Cuky a Luky nemôže mať hlbku a pod. Čakal som však, že sa aspoň párkrát zasmejem, čo sa nestalo. O nejakých hereckých výkonoch sa nedá hovoriť, herci len hovoríli to čo mali v "scenári". K tomu natlačenie známych osobností, kvôli propagácii filmu je úbohé. ()

Jadro

Toto je určené prevažne fanúšikom kredenca, normálne tvár dostali Cuky a Luky, doslova z ničoho - možné :-) Nechápem prečo to hodnotia a pozerajú ľudia ktorých žaner tp nie je. ()

blondboss

Veľké sklamanie. Mám veľmi rád tieto dve postavičky a nedám dopustiť na jednotlivé seriálové gagy. Tento celovečerný snímok na motívy postavičiek Cuky a Luky z relácie Kredenc ale nevyšiel. Nefungoval tu ich typický humor, väčšina scén bola trápna a značne tu chýbal ich typický tón reči, ktorý si každý tak obľúbil. Vzhľadom na dĺžku filmu by to asi ani nebolo možné, ale aj napriek tomu si myslím, že tento film sa tým pádom nemal ani točiť, lebo absentujú v ňom základné zábavné prvky, vďaka ktorým je táto dvojica obľúbená. Škoda. 30 % ()

brasek

Cuky a Luky som nikdy nemal veľmi v obľube a podľa mňa v super zábavnej relácii S.O.S. nehrali ani druhé husle a preto som nemal veľké očakávania od tohto filmu. Príbeh ako vyhrať súťaž Miss je možno dobrým námetom, lenže celý tento príbeh je obalený gýčom a miestami aj trápnymi scénkami. Spokojnosť s Milanom Lasicom a jeho hrncami, scéna s oživovaním diviaka absolútne dementná. ()

rigby

To je zase úlet. Neskutečně růžové, tupé a nudné. Ale věřím, že nějakého zoufalého teenagera to třeba zaujme. Pro širší publikum to opravdu není. Z milosti dávám jednu hvězdičku. ()

veverysiak

Vôbec nerozumiem väčšine profesionálnych recenzií, ktoré ževraj čakali horšie, ževraj to má príbeh, ževraj nastavuje zrkadlo a podobné premúdrelé mindžoviny, ktoré sa snažia z hovna upliesť bič, no nie, nevyšlo to, teda ak všetkým obdivovateľom stačí úroveň novodobých českých masových komédií, na rozdiel od nich som však toto dopozeral do konca, veď som dáky patriot, a tak môžem zodpovedne povedať, že je to ozajstná bezobsažná sračka, jedna hviezda za nešťastníka Lasicu, zaujímavú výpravu a podarenú sviňu, takže 20%. ()

bonovox

Trápny pokus o paródiu na nás showbiznis. V kredenci to ako tak ešte funguje ale v celovečeráku je to otrasné. ()

gstudio

Pokud zhovadilost "Vítejte v džungli" s Van Dammem má se všema těma hovnama, blitím a válením v bahně od místních "odborníků" 41%, musím Cuky a Luky navzdory Lucii Bílé a lehkému přešpulení dát v zájmu vesmírné spravedlnosti 5 hvězdiček. Cuky Luky Film totiž solidně míří na komoru české a slovenské Cosmopolitan populaci a na rozdíl od výše zmíněného opusu "Vítejte v džungli" nepostrádá vtip a děj. ()