Cuky Luky Film Vám povypráví příběh začátku ztřeštěného kamarádství, které je navždy změní. Cuky (Peťa Polnišová) je neuznaná video-bloggerka, která touží po slávě a Luky (Zuzana Šebová) je naopak celebrita na výsluní, která má vše, co by si člověk mohl přát. Jedna věc ale přecejen chybí a tou je láska. Aby Luky získala muže svých snů, musí z obyčejné ženy z lidu vytvořit Miss. Co se však stane, když tou obyčejnou ženou bude právě expertka přes trapasy - Cuky? (Mirius FD)

hous.enka

Hloupoučká komedie o hloupoučkém světě šoubyznysu, kde každá špulí rtíky a všechny se chtějí stát misskou. Pár vtipných momentů (nalezení Bambiho, odtučňovací kúra) a obsazení pár hvězdných jmen (Lasica, Bílá, Vajda), ale jinak je to hloupé. ()

kaylin

Někde jsem psal, že americká komedie je v háji a neprodukuje nic pořádného, ale ony na tom česká a slovenská nejsou o mnoho lépe. Dle mého je "Cuky Luky Film" důkazem tohoto tvrzení, protože i když zde je pár scén, které jsou i vtipné, v konečném důsledku je to oslava trapnosti, kterou já nemusím. ()

Lucjen

Keď si tak čítam komentáre, mám pocit, že úspech filmu spočíva hlavne v tom, že väčšina čakala úplnú kravinu. Cuky Luky však neprekvapujú iba svojím úžasným nadhľadom - neskutočne príjemným objavom bol dej, ktorý mal hlavu a pätu, dokonca nebol úplne predvídateľný. Bola som veru pripravená na všetky možné katastrofy, ani jedna sa nekonala. Úplne nezainteresovanému divákovi unikne mnoho "smotánkových" vtipov. Cuky Luky sa teda nepokúšajú o nemožné - mieria čisto na Slovákov, nikam za hranice a to sa im jednoducho podarilo. Zuzka Šebová má postavu Luky už dlho zmáknutú a Petra Polnišová je skutočne sympathisch. Veľmi ma potešilo miesto, kde sa natáčal hotel Elizabeth - Trenčianske Teplice. Keby mi to nebolo blízke, ani by som neuhádla, že niečo také krásne sa nachádza na Slovensku...Ehm - trochu si v tom vychvaľovaní našej krajiny protirečím. Už radšej mlčím ...ale notak! Diviak na vodítku, čo sa volá Bambi? A RUŽOVÉ BMW? Čo viac chcieť?! ()

Hamaradža

Zručne natočené, je mi ľúto hodiť odpad, ale ináč toto klasicky slovensky do seba zahľadené onanistické potľapkávanie pseudocelebrít po chrbte, ďakujem ale neprosím, rakovina slovenskej kultúry. Maximálne trápny a zúfalo nevtipný kŕč. Ale kino sa náramne bavilo, takže všetko ok. ()

Aljak

Popravde, čakal som, že to bude total odpad - takže som do toho išiel s tým, že niet čo stratiť. Napokon to zas nebolo až také márne, a ani zápletka a pointa nebola až tak bezduchá a idiotská. Dokonca to nebolo ani až tak nesmierne trápne ako som očakával, hoci niektoré scénky a hlášky boli naozaj mimoriadne trápne, ale na niektorých sa zas dalo aj trochu zasmiať, alebo prinajmenšom aspoň pousmiať. Takže, celkom to ušlo. Aj keď to malo ďaleko od nadpriemernej komédie, ale tak na ten priemer si to v podstate dokázalo siahnuť. ()

Martin741

Typicky Janakov rezisersky styl - slaboduche, primitivny dej, odporne dialogy ... sa cudujem vybornej Peti Polnisovej, ze sa tomuto upisala taky hnoj za 5 % ()

bourec odpad!

Tak Janák sice dokáže natočit vtipnej film,ale tak vs intervalem pět let.Jinak točí hrozný hovna.0%. ()

zette

S televiznim serialem naprosto nesrovnatelne, zcela zmizely vtipne dialogy obou hlavnich postav. Pribeh zadny. ()

metal.storm

Namiesto obsahu môžeme pokojne uviesť definíciu mentálnej retardácie, ktorú úprimne odporúčam uviesť aj v biografií filmového štábu. ()

StanislachKo

Bezpochyby chujovina jak mraky, čo sa nedá sledovať inak ako podmaz k...hocčomu. ale Polnišová je fakt super komik a občas to má originálny nápad, ktorý keď stihneš zahliadnuť, sa aj zasmeješ. Dobrý nápad bol tiež poobsadzovať do malých cameií snáď každého slovenského herca. Napriek tomu... ako som písal hore. Je to fakt chujovina :-) ()

Copacabana

Tak v prvom rade asi spomeniem, že ak by tento film nešiel v TV, asi ťažko by som si ho sama od seba pozrela. Avšak, na moje prekvapenie to bolo trochu milé, trochu drzé, trochu crazy. Každopádne CukyLuky pôsobia ako instantný zlepšovák nálady. Celý dej bol v dynamickom tempe, kde sa striedali pestré a nápadité interiéry a exteriéry. Ďalej sa podarilo vykresliť vcelku sympatish charakter Cuky. Počas mnohých scén som chytala výbuchy smiechu, čo svedčí o tom, že účel bol splnený a navyše to bolo celé aj bez afektu😉. Záver stál tiež zato, Poľnišová pekne zaspievala Anjelika a uzavrela to veta ,,život treba brať taký aký je, a všetky chybyčky sú na nás krásne’’ only good vibes baby🤙🤙 ()

griph

ᴰⁱˢ ˢʰⁱᵗ ᵐᵉʲ ᵏᵒⁿᵗᵉʲⁿ ˢᵃᵐ ᵒᶠ ᵈⁱ ⁱⁿᶠᵒʳᵐᵃᵗⁱᵒⁿ ʲᵘ ʷᵒⁿ'ᵗ ᵗᵘ ⁿᵒᵘ ᴶᵘ ʰᵉᵛ ᵇⁱⁿ ʷᵒʳⁿᵈ Píčovina? Určitě! Na začátku to byl fakt krindžfest a hroznej průser, ale nakonec to mělo celkem i nějaký děj, kterej byl doprovázen fakt překvapivě mým smíchem. Bláznivá debilní i trapná cypina to je, ale narozdíl od toho, co jsem viděl v posledních letech na české scéně, tohle byla komedie několika let, protože u těch českých sraček se člověk ani nemá nad čím pousmat, zatímco tady jsem našel mnoho blbých vtipů, ale aspoň fungovaly. Od Slováků bych tohle fakt nečekal, serou mě tihle herci úplně stejně jako ti čeští, obzvláště když jsem tam viděl tu kouli Cuky a pak toho žháře, do toho celkové koncept debilnich modelek, ale nějak to, ani nevím jak, dneska fungovalo. Jako takový, to odpad je beze sporu, ale když se podívám na to, co jsem viděl za poslední roky a můj zážitek z tohoto filmu, tak si tomu klidně tady namrdejte 20%, ale mě to bavilo, přestože to odpad určitě je. :) ()

Johnny.ARN

Ak to poznáte z Kredenca, tak tam idete apriori na komédiu, v ktorej očakávate všetko. Čo ale nakoniec dostanete? Film, ktorý má dej ( !!! ), zápletku, solídne herecké výkony, reklamu na Bory a jeden vtípek, kerý sa isto uchytí ( Na Pleťa! ). Pomedzi to známe herecké tváre, divú sviňu Bambiho, niekoľko záderov do slovenského showbiznisu a v potitulkovej scéne ( áno, presne tak, obsahuje to potitulkovú scénu a dá sa to do nej vydržať ) si dokonca robia srandu aj samé zo seba. Ale. Človek tam ide s vidinou praštenej komédie, kde sa budú gagy sypať z rukáva a preto paradoxnejšie vyznieva fakt, že Všetko alebo nič, čo nie je komédia ako taká, vyznie vtipnejšie a funkčnejšie. Na druhej strane, je to dopozerateľné, čo pri ohlásení filmu asi nikto nečakal, videl by som tam potenciál na dvojku a keď sa to dostane na tv obrazovky, budeme sa s tým stretávať minimálne raz ročne. Pocitovo je to presne tam kde Vojtech. Neurazí, nezabaví. Pocitovo by boli dve, ale Šebovú môžem. 3 z 5 ( Kino Dukla Svidník ) ()

Master19

Příšerně dlouhé. Ale ono dobře půl hodiny je potřeba k tomu, aby divák získal tak nějak půdu pod nohama... nebo to vypnul (odešel z kina). Pak už to lze považovat místy i za zábavné. Bohužel ústřední dvojice mě moc neoslovila a tak je nasnadě, že výsledný dojem nebude úplně kladný. ()

Sany33

Jednu hviezdu dávam za odvahu natočiť a angažovať hercov na takú kravinu. Všetko čo je vtipné na sitkomovej verzií, všetky narážky na Rakúsko absentujú. Do popredia sa dostávajú dve debilky, jedna trápnejšia ako druhá, ktoré sú iba trápne a nie vtipné. Celé to malo iba veľmi chabú pointu a ten zvrat v závere bol jednoducho na veľkú filmovú facku. Ľudia čo si tento film dajú do fanklubu si zaslúžia dvojitú lobotómiu aby sa naladili na vlnu hlavných hrdiniek.15% ()

Autogram

Myslel som, že to nebude zlé, a že sa to môže, podľa ohlasov, aspoň približovať k priemeru. Mýlil som sa. Aj na crazy komédiu so snahou o satiru treba nejaký zmysluplný scenár a nápad. Tých napadov bolo iba zopár, ako scéna s diviakom, a inak sa len vŕšili trápnosti v štýle Kredencu. Partia poloamatérskych hercov to tiež nezatiahne len tak. –––– Musí to byť úprimné. Lebo úprimnosť lajky prináša. ()