ANTYCHRYST

Teda jako... to byl šok.. Nevím proč.. ale měl jsem jen anglický název filmu a myslel jsem ..že jdu pustit nějakou detektivku..Takže jsem ze začátku nechápal co to je...a říkám si nuda... ale jak film pokračoval..tak přibývaly emoce..hlavně díky naprosto skvělé hudbě..vánočnímu městu.. postupně jsem cítil tak příjemný pocit v celém těle.. Hodně lidský příběh...Opravdu příjemné překvapení..75% herecké obsazení naslapane... a ta atmosféra...jeeee... paráda.. Ještě teď se rozplivam...jako druhá půle filmu to je nátlak na city...ale takovej příjemnej..smutnej.. ()

tlesk

O hollywoodské tvorbě se v poslední době občas tvrdí, že její autoři jednoduše neumí natočit drama o traumatu. S hrdinou, stíhaným tragickou událostí a stále doznívajícím niterným otřesem se setkáváme i v hvězdně obsazeném Collateral Beauty. Jedná se o film dojemný, místy pro někoho možná nesnesitelně patetický, v mnoha ohledech i plošší, než se díky množství na první pohled hlubokých frází z úst hvězdné sestavy herců zdá. Přesto však nejde o průšvih, nýbrž o napínavý film s příjemným soundtrackem a kamerou, v mezích hrany snesitelnosti na city hrajícím obsahem, a postavami, s nimiž se zejména díky jejich představitelům není těžké sžít a vcítit se do nich. Opravdu škoda je jen závěrečného zvratu, který je možná až příliš doslovný. Tak či tak, citlivější povahy uroní slzu, otrlejší budou dění na plátně pravděpodobně sledovat bez pohnutí… Přesto však je také nutno uznat, že celý snímek a jeho tématika skýtá mnohem větší potenciál, než jakého se nejen s námětem, ale i úctyhodným obsazením podařilo dosáhnout. Přesto si však film pozornost rozhodně zaslouží. Více zde: http://nafilmu.cz/2016/12/recenze-collateral-beauty-druha-sance-2016/ ()

TornadoETA

Mělo to určitě něco do sebe - každý si prošel nějakou ztrátou, takže citlivé téma, nicméně kdyby nebylo slavných jmen, tak by to byl nejspíš podprůměrňák. ()

dkas

Zajímavý film, který řeší poměrně těžké trauma. Natočen je poměrně citlivě, zahrán také dobře. Trochu byl konec předvídatelný, úplný závěr mi pak úplně neseděl. Líbil se mi hlavně Will Smith, zahrál to fakt dobře. ()

Petule3

Jo, tohle stálo za to. A myslela jsem si to. Už u traileru jsem cítila, že by to mohla být pecka. Je zvláštní, že jsem si ho pouštěla asi pětkrát a stále brečela u jedné scény. Když jsem pak viděla film, zase jsem bulela u té stejné, takže musela být opravdu silně silná: "Viděl jsem Tě v jejím smíchu, ale ty jsi mě zradila, zlomilas mi srdce!" ..."Jsem podstatou všeho, beze mě žít nemůžeš. Byla jsem součástí jejího smíchu a teď jsem součástí Tvojí bolesti!" To mluví samo za sebe. A jsem ráda, že mě to na začátku trochu zklamalo, protože pak jsem mohla být o to šťastnější, že je to s nimi, jak jsem doufala :). I Keira se mi líbila, Helen je dobrá vždycky. A Will Smith....smekám! ()

LukeKiller

Keď preskočíme, že trailer na tento film je jeden veľký odrb, pretože vôbec nenaznačuje pravdivý obsah deja, tak tento film má neskutočný problém. Sú filmy, ktoré koniec zachráni, spraví mindfuck a vylepší z neho zážitok "o niekoľko hviezd". A potom sú filmy, ktoré koniec totálne zničí a dodrbe. Toto je ten druhý prípad. Bez toho záveru +2*. ()

XXXXXXXX

Citová ždímačka, která rozhodně nebude pro každého. Pokud si ale po čase, zase chcete uronit nějakou tu krokodýlí slzu, může to u Vás fungovat. ()

Solverino

Jedna hvězda z nostalgie - jinak strašně nudná sračka, na howno! Koukat se na to nedá, po cca 30 min jsem usnul a znova do toho už nejdu... o ničem a totální zbytečnost. ()

Plastík

Takovýhle filozofický rozměr jsem tedy nečekal, což bylo ke škodě filmu, Spíše jsem očekával něco jako je film Hra. Ale 5 hvězd tomu dám, a jen vím, že tento film už nikdy neuvidím. Ani trochu. ()

chesterko

Z počiatku to vyzeralo nádejne. Tú som vkladal do filmu po prečítaní jeho obsahu. Super obsadenie, fajn nápad, no zbytočne "hlboké". Stačilo to ponechať jednoduché so štipkou humoru. Snáď ako prvá polovica. Nadšenie vystriedalo zdesenie. Ale určite netreba banovať, pretože o strate ČASU nie je ani reči. ()

george82

Až na finálních 15-20 minut to bylo o ničem. Dokola se tam přemílala obecná klišé a takové ty kecy. Samozřejmě na konci emočně vygradované, ale u takového filmu to snad ani jinak nejde. ()

sniperjozef

Kdyz se clovek podiva na herecke obsazeni, tak uz se mu u profilu filmu zahrivaji 4 az 5 hvezd. Bohuzel pro me velke zklamani. Zajimave herecke vykony od hlavniho zenskeho obsazeni, ovsem celkove mi film prijde jednoduchy. A spis nez propracovany, se mi zda, ze hlavnim cilem tohoto filmu je utok na zeny/muze co si prisli pobrecet k filmu. ()

mirkath1

Chjo-zase mě dostali-Amíci prostě umí brnkat na city. Slzavé údolí hadr, jen by mě zajímalo, proč vlastně člověk při sledování takového filmu bulí-lituje sebe, nebo těch na obrazovce? Vážně netuším,ale chtěla bych to vědět. ()