Ollie235

Místy skvěle fungující hra na city, kterou sráží do kolen nucený kýčovitý závěr. Nesmyslná snaha šokovat ,,nečekanými" zvraty je vyloženě na obtíž a kazí výsledný dojem z celého filmu. Jinak ale poměrně zajímavý námět, byť jsem očekával něco úplně jiného. ()

filipvrbik

Originální jemné melancholické drama s fantastickým Willem Smithem..Původně jsem očekával variaci na ducha minulých, současných a budoucích vánoc, ale tady to bylo o lásce, času a smrti a to doslova. Plejáda hvězd pro mě hraje naprosto přesvědčivě a je to natolik depresivní a s natolik sugestivní poslední scénou, že jsem měl mrazení v zádech a to se mi nestalo už hodně dlouho..97% ()

dee.n

Tento film je ztělesněním deprese, hrají v něm dobří herci, podávají kvalitní výkony, ale stejně to je prd platné, když film nudí od začátku, skoro až do konce. Za mne určitě velké zklamání. Dle popisu to mohlo být skvělé, ale nestalo s tak. Neříkám ale, že mne film nedojal a že jsem u něj nebrečela :) ()

Blueeyes

Snímek o tom, jak se Will Smith vypořádává s rodinnou tragédií, o podivném konspiračním plánu jeho přátel a o herectví. Tak já nebudu mrcha a najdu nějaké ty klady. Jsou tu velká jména, obrovská. Všichni hrají jako o závod a Willova osobní ztráta je tu přímo hmatatelná. Má to určitě nápad a navíc velmi originální - bohužel až moc, ale to předbíhám. A je to poměrně krátké. Ale to jsou všechny plusy. No, dejme tomu, že rozmařile a velkoryse předepíšu plný počet hvězdiček, pojďme postupně odečítat. Bod dolů za dialogy a proslovy! Tohle je opravdu špatné, vypočítavé vůči divákům a až skoro trapné. Co věta to perla, životní moudro, metafora nebo náboženský citát. Je to jako poslouchat nahrávku "motivační kecy pro mírně pokročilé". Další bod sundavám za scénář - jako, na koho cílí tento snímek? Na diváky, kteří ztratili dítě? To snad ne, to by bylo skoro na žalobu. Na ty, co děti mají živé a zdravé.... možná, ale proč vlastně? Asi abychom pocítili vděk. A bezdětným to bude víceméně putna. Netuším zkrátka, z koho tady tvůrci chtějí ždímat dojetí. Snaží se velice, to ano, ale fakt nevím, kdo má být tou úrodnou půdou. A hvězda dolů za závěr!!! Jakože, "překvapivá" pointa v tomhle žánru a v kontextu k tématu? To je už čirý nevkus, nemluvě o tom, že mi bylo jasné kolik uhodilo už drahnou chvíli předtím, než Will stál přede dveřmi. A poslední bod strhávám čistě subjektivně proto, že takhle moc jsem se u filmu nevytočila už pěknou řádku let :-). ()

majec4

Super namet, ktory sa dal podla mna zvladnut lepsie. Ano je tam Smith, ktoreho leskle oci dostanu kazdeho. Hlavne v podobnych filmoch. No mne vadilo ako to na neho zahrali. Bolo to nejake slabe. Myslel som ze mu spravia fakt sok a ze to bude film s nejakym odkazom. Toto bolo fakt nejaky odvar. Stastie, ze ten casting bol ako z vykladnej skrine, inak by som dal asi aj horsie hodnotenie. ()

arcticsky

Takové citové vydíráníčko, kdy v závěru nezůstane jediné oko suché. Nicméně v tomto případě je to vydíráníčko neodolatelné a vkusné - bodejť by ne, když tam hraje 6-7 známých, skvělých a sympatických herců... ()

Flopik

Veľmi pekný príbeh, ktorý úplne nádherne dotvára skvelý soundtrack. Skvelé herecké obsadenie, kde bude každý využitý na výbornú. Popravde by som tomu pridal ešte 20 minút, aby sme sa ešte viac vžili do postáv. Takto ma to bohužiaľ až tak nedojalo ale na 4* je to určite. Koniec troška zbytočne prešpikovaný ale to odpustím. ()

avitakova

Nejsem moc na filmy tohoto typu (jakože dojáky, když to řeknu hodně hnusně), ale tenhle mě vážně vzal za srdce. Možná v tom je i herecké obsazení (díky kterému mě film už od začátku zaujal), ale příběh samotný je strašně krásný. Ve výsledku to ani takový doják není (ikdyž jsem tedy u tak 3 scén měla skleněné oči - přiznávám), ale rozhodně to je moc milý, ikdyž chvilkama smutný film. O hereckých výkonech zde není ani třeba hovořit. A Will Smith zde alespoň předvedl, že rozhodně má na to točit kvalitní filmy. ()

barteca

Dost překombinované, podobenství ale nápadité. Jen zbytečně moc ukecané, kde si Příchozí vystačí s obrazem, Colateral Beauty řeční a řeční........ ()

bllm

Nestává se mi to často, to rozhodování jestli je to za dvě nebo za čtyři. Za dvě protože je to brutální doják a slzoždímačka a s tím záměrem to museli točit. Včetně obsazení, protože hrát v tom méně známí herci asi by to mělo dost jiný dopad. Nedá se říct, že by všechno bylo vyloženě předvídatelné, ale obě finty jsem záhy prokoukla a tušila. A čtyři, protože mě to bavilo, nenudilo mě to, hezky to vypadalo, hrála tam milá hudba, i když ty dialogy nebyly moc realistické, protože málokdo mluví jako kniha, stejně mi to nepřišlo blbý, protože to všechno dohromady pěkně klapalo. A protože mě to ani na jedinej okamžik nenamíchlo, přikloním se ke 4. ()

Silencia90

Nečekaně pěkný film se skvělými herci. I na obsazení se dá stavět "americká ždímačka" a nakonec se tím dá snímek povýšit úplně na jinou úroveň. :) ()

Saur.us

Zápletka s anděly všedního dne je jistě zajímavá ale nadměrná a v mnoha případech zbytečná emoční nálož filmu jen škodí. A některé filozofické bláboly také. ()

adriane9

Láska, Čas a Smrt.. film, co mě pohladil po mojí poetický duši.. Skvělé dialogy, úžasná Kate Winslet a to celé završené tlakem na oční kanálky :-). Líbilo moc ()

owwidius

Strasne vykalkulovane, bez srdca a este poliate medom, aby sa to tak pekne lepilo, keby nahodou. Dame tam znamych hercov, silnu temu a otazky zivota a smrti, a sup este do vianocneho obdobia. Uz trailer odhali zbytocne vela. Potom je to straasne predvidatelne a sablonovite. Este uznam, ze to smeruje k sikovnemu zaveru, ktory som sice tesne predtym prekukol, ale ajtak zaposobil. To by sa mi pacilo, a este sa mi pacila jedna myslienka ktoru povie Michael Pena. Skoda no, totalne to ide na takeho typickeho americkeho mainstreamoveho divaka, absolutne ziadna ambicia byt trochu inteligentejsi. Pricom ten napad mohol byt dobry, ale asi by sa toho musel chytit dakto iny. Uplne to dorazi zaver, kde si neodpustia totalne zbytocny minitwist - opat len aby to vyzeralo, na oko, sofistikovanejsie. Slabsie 3, pri takejto zostave.. [#52/2016] ()