Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

Ydrosten

Přestalo mě to bavit v momentě kdy si Reynolds a Jackson, začaly přeměřovat péra v tom, kdo ze sebe vysype rychleji trapný hlášky. ()

Dimo

Naprosto dokonalá chemie černobílé ústřední dvojce, pánové sypou z rukávu jednu hlášku za druhou, zběsile uhání před všemi těmi Bělorusy, kteří plýtvají tuny olova NE a NE trefit, zdárně unikají ve zběsilých honičkách, které zaplaťpándivák, jsou celkem přehledné, vtipně a originálně natočené a i přes na první pohled strašidelnou stopáž nuda nemá šanci.Tohle byla skvělá tečka za skvělým dnem. Pohodlně se vyprdelit v kině, popcorn do ruky a uchechtávat se. Překvápko roku. ()

Automaniak

Tak takhle narachany becko jsem uz kurva dlouho nevidel. Humor sice sel stredni zlatou cestou, ale hlasky litaly vsude kam jste se podivali, takze o nudu urcite neslo. Akce bylo milion, takze jste nemuseli nic jineho resit. A uz dlouho jsem nevidel takhle akcniho Samuela :), ocividne mu ta role padla jako prase - bylo spise videt na vsech hercich ze je to bavilo a to je super. ALE! Co me nejvic prekvapilo? Ten R-rating!!! Co nejvic zvedne dobrej film, je ze je tam R-rating, z toho by jsi uz tvurci mohli konecne vzit priklad. Nevidim duvod proc tomu nestrelit plnou:) ()

FanKalEl

Ono keď si divák zoberie a pripraví sa na komédiu nadupanú dobrou akciou kde netreba brať všetko vážne, tak dostane film hodný plného počtu hviezd. Toto si ešte minimálne raz pozriem. (86%) ()

HenryIvan

Miestami pohodová, miestami zbesilá prechádzka po západnej Európe. Chémia medzi nimi dvomi tu je neuveriteľná, niečo čo sa len tak nevidí. Musím pochváliť kameru, ktorá bola fantastická, jeden z najlepšie nasnímaných filmov, ktoré som tohto roku videl. Tak isto aj hudba bola zvolená dobre. Jednoduché spoľahnutie sa na osvedčené piesne minulého storočia. Je to ako som spomínal pohodové, vtipné, akčné, miestami prehnané, no niekedy aj snažiace sa byť hlboké. Niekomu sa to páči, iným nie. Pekná letná oddychovka. 80 %. ()

tomik99

Takhle nějak si představuji dobrou akční komedii. Ten příběh je jednoduše geniální, poutavý, ale přitom naprosto prostý. A Přesto vás dokáže hrozně moc vtáhnout do děje a ani na chvilku nenudit. Co si budeme říkat, tenhle film by nebyl takovým filmem, kdyby v něm nehrály takové hvězdy, které doopravdy vznášejí film do úplně jiných kvalit a díky nim je patřičná porce zábavy opravdu šťavnatá. Samuel L. Jackson snad ještě nebyl nikdy špatný v žádné roli, Ryan Reynolds předvádí to nejlepší ze sebe. Navíc se herci opírají o zkušeného Garyho Oldmana nebo krásnou Elodii „Elektru“ Yung. Sešli se zkrátka komiksoví herci a je to zážitek. Víc takových filmů by mi určitě nevadilo. ()

Torpid odpad!

Tak strašně se to snaží být cool nahláškovanou oddechovkou v buddy stylu a přitom si člověk všímá spíš jak to ti herci zvládají než , že by příběh pohltil a bavil natolik, abych zapomněl řešit píčoviny typu," Ta Hayek vypadá furt dobře". Urputná snaha o lehkost nikdy nedopadne. Takže 1h 26 minut a probíhá rozhovor s bejvalkou, kde si agent fakt uřímně chce všechno vysvětlit a mé hodnocení letí ze dvou hvězd do odpadu. Řemeslně slušné, ale můj pocit z toho všeho není rozhodně lehce oddechovej. ()

PEZ

Prvá tretina na to nevyzerá, ale nakoniec je THB vtipná buddy-komédia. Trošku trvá, kým sa príbeh a hlavne interakcia medzi Reynoldsom a Jacksonom rozbehne, ale potom to už fičí jedná radosť. Dokonca aj dobré akčné scény sa nájdu, čo je príjemný bonus navyše. Hlavne kvôli hlavným dvom borcom sa dá film vidieť aj opakovane. Samuel eL už dlho nemal na seba našitú tak dobrú rolu ako tu. 8/10 ()

Cinematrix

Tak tohle mě fakt dostalo. Konečně film, který se vůbec nebere vážně a je natočen pouze pro divákovo potěšení. Salma Hayek v roli španělské drsňačky si krade každý záběr a smekám i před témeř sedmdesátiletym Samuelem L. Jacksonem, kterej tu vůbec nepůsobil jako adept na důchod, ale naopak jako reklama na vitálního, nestárnoucího černocha, kterej se vysmívá času a plastickou chirurgii používá místo toaletního papíru. A Ryan Reynolds? To je sympaťák každým coulem, který velice dobře pochopil podstatu své vizáže a role na pomezí drsňáků a domácích mazlíčků mu vyloženě seděj. jednoznačně akční pecka roku, dávám 5 hvězd. ()

bararich8

Parádní, osvěžující a na nic si nehrající akční komedie, který náramně odsýpá a je naprosto narvaná hláškami. Hlavní duo funguje bezproblémově a Jackson tu zase dostal na míru šitou roli. Akce je přehledná, nápaditá a je jí dostatek. Příběh není nic extra, ale svůj účel tu plní na 100 %. Očekávání byly velké, ale nakonec byla všechna splněna, Zatím to nejlepší z tohoto žánru tento rok, 5* ()

Kingjiri

Akce byla sice převážně průměrná, nicméně jí bylo fakt hodně a nějaký momenty nakonec dokázaly zaujmout (závěrečná honička nebo bitka Michael vs. Ivan). S hláškama a gagama se taky moc nešetřilo (což bývá v tomhle žánru největšim kamenem úrazu). Casting se poved na jedničku - Ryan Reynolds a Samuel L. Jackson super dvojka, Salma Hayek slušný křoví a Gary Oldman kvalitní záporák (jen bych mu dopřál víc prostoru). Asi uplně největší radost mi ale udělal Rkovej rating, kterej tvůrci dokázali příkladně zužitkovat (přisprostlý dialogy nebo krvavější scény) a výprava po Evropě. Akční komedie jsou v novym tisíciletí ohroženej druh, jsem však rád, že tentokrát výjimka potvrzuje pravidlo. Takovejhle poctivej žánrovej biják se urodí maximálně párkrát za rok, čtyři silný hvězdy. ()

DAPDO

Jako komedie je to výborný a jako akční film ještě lepší. Dohromady to dává jasnejch pět hvězd. Akce střídá akci, který jsou okořeněný skvělejma hláškama. Nemám rád filmy, kdy se honí čas a v poslední vteřině hlavní hrdina všechno zachrání a ani předvídatelný a sladký závěry. V tomhle filmu všechno tohle bylo, ale vůbec to nevadilo, protože film jede v takovým tempu, že jsem se nenudil ani minutu a navíc se dobře zasmál. Oba hlavní představitelé se k sobě neskutečně hodily, navíc jako bonus Oldman a Salma, co víc chtít. ()

Torgal

Po celý čas sledovania som mal pocit, ako by bol film poskladaný z lacných dielov. Najviac to vidieť na trikoch - pri každej explózii ma až striaslo, ako by triky robili nejakí Seagolovi Bulhari - ale všimol som si dokonca aj jednoduché digitálne dokresľovačky. Nedostatky technického rázu (ani samotná akcia nijak neohúri) tvorcovia kamuflujú buddy doťahovaním Jacksona s Reynoldsom a samoúčelným tvrdo R-kovým slovníkom, ktorý ale v prípade postavy Salmy Hayek prepálili takým spôsobom, že už to bolo za hranicami sebaparódie. Zábavka na jedno použitie, momentálnych 76% je pre mňa záhadou. 6/10 ()

dalziel

Postavy sa niekedy chovajú prehnane afektovane aj keď fakt netuším prečo to vôbec robia.Mal som ďaleko väčšie očakávania ako film môže ponúknuť respektíve naplniť. ()

Kalimero13

Skvělá chemie mezi dvěma sympatickými hrdiny. Jackson hraje extra stylově. Příběh sice předvídatelný a jednoduchý, ale v tom, co film chce dělat dobře, vyniká. Komediální a akční složka jsou tu prostě na špici. Dle přítomných komentářů ale asi silně individuální záležitost. ()

AloeB

Když Kanaďan musí přepravit Afroameričana z Londýna do Evropy, aby v Nizozemsku mohl svědčit proti bulharskému prezidentovi, jen proto aby osvobodil svoji mexickou manželku se kterou se seznámil v Hondurasu a zároveň pomáhá svému bodyguardovi ve vztahu s Francouzkou aby splatil dluh když mu zničil kariéru vraždou japonského mafiána, tak nevznikne jen zemepisný rejstřík konkurující Bondovi (který se v počtu zemí které zmrvil nezandá s počtem zmrvených žen) ale až nechutně profláklý seznam Hollywoodského akčního klišé který má někdy tak super momenty, že vlastně nezáleží na tom jak debilní to je. Zvlášť když je v hlavní roli zlatíčko Reynholds a důchodce Samuel "Motherfucker" Jackson, který dokazuje že ještě nepatří do starého železa a může mít za manželku chodící učebnici užitečných španělských frází. Záporáci jsou tu do jednoho naprostí debilové, včetně nejvyšší hlavy Bulharska, která je stereotypem roku 2017 a akce jedno jak debilní občas sklouzne i k pěkné nudě. Naštěstí Ryan a Sam svoji kooperaci zvládají, jakkoliv kýčovitá je a dokážem se u ní pobavit. To však film nijak nevyzdvihuje do výšin, na druhou stranu, vyložený odpad to také není. ()

Gixian

Nepříliš povedený humor a akce, která je sice pěkná, postrádá jakékoliv napětí. Ve třinácti bych byl asi spokojený, ale dnes už potřebuju víc. Někde mezi dvěmi a třemi hvězdičkami. ()

Biopler

Takýchto akčných komédií je kopec, akurát nezvyknú mať až tak hviezne obsadenie. Je to snímka do rangu tých, ak chcete či potrebujete vypnúť. Má dookola akciu, ktorá sa rýchlo opozerá, lebo tých vyvolených nikdy nezasiahne guľka tam kde by mala a anjelov strážnych majú na rozdávanie. Vždy prídu v pravý čas tam kde treba a príbeh ide podľa šablóny, ktorá už nemá čím prekvapiť. Ženské postavy, ako vždy v takýchto filmoch, ťažko povrchné a vlastne zbytočné. Po dopozeraní je divák napumpovaný množstvom akcie, nereálných automobilových i lodných naháňačiek a pocitu, že to čo videl je digitálna blbina. Hlášky stoja celkom zato a všivák Jackson tiež, čo to pozitívne sa nájde aj u Oldmana, no dej melie a mieša všetko možné, že ani ich výkony nezakryjú fakt, že v Hollywoode radi pomiešajú nesúvisiace príbehy z východnej Európy. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů