Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

eexDon

Für mich - 75%, - /docela protahovanej začátek a děj klasický, celkem o ničem/, + /vtipné docela, akce šla - erkovej rating pomohl a dvojka Ryan a Samuel docela dobrá/, hodnocení - obstojná akčně - násilně - sprostá krimikomedie, co celkem šla, až na ten triviální děj, celkem zabavilo ()

viax

Od začátku do konce zábavná nahláškovaná záležitost,při které se ani chvilku nenudíte, projedete se v autě, lodí, skočíte se střechy, jste ostřelovaní ze všech stran, ranění, stejně se pořád smějete a jdete za svým cílem. Tak to má být. ()

maslow

Funkční chemie mezi Reynoldsem a Jacksonem táhne nahoru hlaskujici střílečku. Sám jsem byl překvapen ale docela mě to i bavili.. Když už nic na nic se tu nehraje ()

KalimeroI

Skvěle jsem se bavil, Samuel hláškuje jak zamlada. Konečně to není ten pan slušný spravedlivý z Avengers. Takhle se mi líbil u Tarantina, takhle mu to "pristanie", jak říkají kolegové Slováci. Ryan mohl trošku přitvrdit, aby se mu rovnal, že to umí, ukázal v Deadpoolovi. Trošku mi překážela plytká zápletka a nepravděpodobnosti (úroveň zabezpečení, všemocnost svrženého prezidenta i to, že sám vraždil atd.). ()

PowPow

Na základě velké hromady nadšených hodnocení jsem tedy čekal mnohem víc. Buddy movies už jsou strašně vyšťavené a tento film nepřinese v žánru vůbec nic nového, proč by ho stálo za to vidět. Archetypální postavy a vztahy mezi nimi (jo, Samuel je sice cool, ale je to na chlup stejná postava, jaké hraje ve všech filmech za posledních pět let) tomu taky nepřidávají, a nejvíc mi vadila Salma, která je sice ve svých padesáti nehorázně sexy, ale její postava není ani trochu vtipná a všechno co říká je naprosto tupé - v podstatě "bude mluvit sprostě a bude to strašná sranda" přístup, ha ha ha. U té druhé ženské už si ani nevzpomínám, jak vypadá, a Gary, jeden z mých top herců, tam neměl vůbec co hrát. Jeho postava je průměrem všech záporných postav, které se kdy ve filmech objevily, a jen hází jedno klišé za druhým. Moc sebereflexe typu Deadpoola tam bohužel vidět nebylo. Zápletka a celý děj je taky ničím nevyčnívající. Jediné akční scény jsou natočené dobře, ale opět nic, co by mě v záplavě dalších filmů nějak zaujalo. The Hitman´s bodyguard zkrátka nemá naprosto nic, co by jej tahalo z (pod)průměru. ()

huhuhu783

Přátelé. Už je to opravdu mnohokrát co sem se musel voholit než z americký produkce přišlo tohle. V podstatě od úvodu až do konce sem se bavil. Už dlouho sem v US tvorbě nezažil tak rychlý sžití se s hlavníma postavama jako tady. Film baví. Hlavní postavy si to užívají a nikomu nic nevnucují a děj jde plynule dál. Proto sem se tak rychle vžil do jejich rolí kterým sem uvěřil a pak jim fandil. Přesně tohle bejvalo na holyvůdu to nejlepší. Dneska nemá nápad a proto potěší třeba takovýmto dílkem u kterýho sem se bavil a nebudu se mu bránit ani kdybych ho měl vidět podruhý. ()

EricNor

Slusna buddy komedie. Ten nizky rozpočet se mi nejak nezda. Typnul bych minimalne dvojnasobek. I kdyz je pravda, ze se nekdy honorare do rozpoctu nepocitaji. ()

Qwat

Výborná jízda. Dostanete přesně to, co se slibuje, takže akční komediální oldschool s hrdiny, kteří samozřejmě zvládnou vždycky všechno. Souhlas s tím, že je tam zbytečně moc tlačená ta romantická linka a že i Salma Hayek hraje něco, co ji nesedí, ale ta je tam celkově tak pět minut. Hlavně se nenechte odradit od sledování chlapečky, kteří se tady chlubí tím, že se ani jednou nezasmáli anebo že už jim není dvanáct let :-). ()

Atavan

Naprosto na blind si jdu v depresi vylít hlavu béčkovým akčňákem a vylézám s bránicí v křeči jak jsme se celé kino dvě hodiny řehtali až k slzám. Jo, mohl to být béčkový film, ale to by tam nesměli hrát Ryan, Samuel a Salma. Způsob, kterým si to dávají je bezkonkurenční a ušitý hercům na míru, vše dokresluje uvěřitelný doktátor v podání Garyho Oldmana.. The Hitman's Bodyguard dokazuje a) že s kvalitním humorem nemusí být topfilm výprava za 200 mega b) že ačkoli je Ryan Reynolds super srandista, největší slabinou Deadpoola je, že hláškuje sám - v duetu s S.L.Jacksonem to má úplně jiné grády. Ostatně i na druhé zkouknutí zůstalo 80% srandy, kolik komedií to může říct? PS: Podle hodnocení ostatních soudím, že pátou hvězdu u mne přidává fakt, že jsem šel na film naslepo = bez očekávání. Zkuste to taky někdy. ()

Tysca

Nemám ráda krev, násilí, střílečky, východní padouchy v západních filmech, čitelný děj a do včerejška ani Jacksona...ale tady jsem se bavila náramně. ()

FakyCB

Průměrný film nebo spíše podprůměrný, který měl být zařazen do kategorie sci-fi. Dávám dvě hvězdičky, protože jedna mi přišla málo a už sem viděl větší kraviny. ()

MatyRock

Variace několikrát viděného, která ale funguje, díky hlavní dvojici Reynolds/Samuel L. Jackson. Akční scény jsou na úrovni, občas malinko nepřehledné, ale vesměs ujdou. Nemálo honiček mě po čase začalo trochu unavovat a uspávat. Klišé, které snímek má, je z úst Raynoldse či jiných herců uvědoměle reflektováno + tvůrci vědí na jaké spektrum diváků cílí. 7/10 ()

floppy4

Je to presne taká blbina akú si predstavíte keď si pozriete trailer. Pár krát som sa zasmial, ale inak je to také trochu nasilu. Oceňujem však dobre natočenú akcošku v európskom teréne, mám pocit že hollywood točí posledné roky radšej tam lebo tá ich amerika je už okukaná. ()

McGuffin

K dvojici Zabiják & bodyguard, The Hitman's Bodyguard, patří ještě jeden už chycený a souzený zabiják, proti kterému má první nejpozději v pět odpoledne v Amsterodamu svědčit. Není divu, že mu už v Londýně jdou zaměstnanci druhého od rána po krku a když scénárista Tom O'Connor jako jeho ochranu znemožní samotnou policii, je na scéně prostor pro soukromého bodyguarda. Malý. Neboť první zabiják se umí o sebe zjevně postarat i sám a aby byla zábava, čas od času se postará i o bodyguarda. Vsadit si, kdo z trojice u soudu v pět ostrouhá a kteří dva uspějí, je sázkou na jistotu. P.S. To jsou řádky o příběhu, ne o filmu z něj. https://www.macguffin.cz/ ()

Slash_Flash

Strašná ptákovina, která nemá hranic a nebojí se chvilkama udělat si ze sebe prdel. Ryan a Samík překvapivě tvoří skvělé duo a oba dokážou pobavit. Je to film víceméně o hovně a sám se neumí brát vážně, ale na druhou stranu je to nadupaná akčňárna, která mě víc jak jednou hlasitě rozesmála. A toho si cením. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů