Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

majorzeman13

Skvělí herci + dost dobrá , přehledná akce + humor = lehce nadprůměrná akční komedie. Salma Hayek měla dostat více prostoru + zkrátit,tak na hodinu a půl a byl bych ještě více spokojený !! Amsterdam byl vskutku oku lahodící !!! ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Mým úkolem je chránit tě před nebezpečím." - "Jdi do prdele! Já jsem tu to nebezpečí!" Ryan Reynolds byl špičkovým bodyguardem, než mu jednoho klienta zastřelili přímo před očima. Nyní chrání už jen trosky. Než mu zavolá jeho bývalka Elodie Yung, která ho požádá, aby dopravil nájemnýho zabijáka Samuela L. Jacksona k soudu. Tam má svědčit proti zlému diktátovi. Toho si zahrál Gary Oldman, jenž záporáky hrál za mlada ( Leon, Air Force One. ). V dnešní době hraje samé klaďase ( Robocop, Criminal: V hlavě zločince. ). I já ho mám zafiksovaného jako klaďase z Nolanova Batmana, takže jsem mu zlosyna tady prostě nevěřil. Jinak obsazení celkem fajn. Nešetří se tady hláškami ani pěkně krvavou akcí. Samuel L. Jackson kosí běloruské padouchy jako na běžícím páse a samozřejmě je u toho strašně boží. Salma Hayek je zase sprostá a vyšpulý tady pěkně zadek. "Co vůbec chceš ty deb*le? Víš vůbec, jak mně se*eš?" - "Slyšet tvůj hlas." - "Nas*at! No, tak už jsi ho slyšel." Je u toho stylová hudební stránka ( Dancing in the Moonlight. ). Ve výsledeku ale máme průměrný akční film, který servíruje energickou zábavu. - 60%. ()

Konev

Má to švih, akce dostatečně, občasné hlášky, dobrá oddechovka, která ale ničím nevyniká...alespoň pro mě ne. Jo, a těch sprostých slov tam bylo vážně zbytečně moc, na to, že se jedná o komedii. ()

Gmisiycs

Fakt dobrý. Akce i zábava. Přestože je to vykrádačka, vypadá jako origo, protože známé situace překroutí někdy dokonce i nečekaným směrem. Palec vzhůru a 4*. ()

Fiffty

Už dlho tu nebola tak dobrá akčná komédia s tak dobrým obsadením, ako toto myslím, že sa to naozaj podarilo. Zo začiatku bol humor trochu nasilu, ale postupne ma to bavilo viac a viac a fakt som sa dobre bavil. Akcia bola super a fungovalo to počas celého filmu až dokonca. Hlavný hrdinovia ma naozaj bavili a chémia medzi nimi sa počas celého filmu stupňovala a zlepšovala. Ja som sa bavil skvelo a Reynolds len dokazuje, že mu komédie naozaj sedia a dúfam, že v tom bude pokračovať. ()

Vestor

Příjemná akční komedie na pomezí áčka (herci, kamera) a béčka (scénář). Asi nebudete mít potřebu si to pustit ještě jednou, ale pokud hledáte na večer akčňák u kterého se i zasmějete, můžu doporučit, takový lehký nadprůměr. ()

JerryPilsen

Trochu svěžího závanu do stojatých vod přihlouplých komedií,ikdyž se jedná hlavně o akci.Výborně použitá hudba umocňuje zážitek,kdy si všichni dělaj srandu i ze sebe. ()

J.Crusader

Vtipné a zábavné (přiměřeně). Vypnout mozek, zapnout mikrovlnku s popkornem a užít si. Filmu trošku vadí, že se občas snaží hrát na vážnější notu a hned poté to zabije nějakou šílenou hláškou či akcí. Také musím souhlasit s mnohými komentáři, že film má dvě poloviny, kdy ta první se nemusí zdát až tak zábavná, ale ta druhá to vynahrazuje. Salma Hayek nevadila ale ani nenadchla, moc mi k roli nesedla. Její postavu bych si dokázal představit s jiným obsazením a jiným hereckým projevem. Nicméně jako celek mi film sedl, povavil jsem se a dokonce i na několika místech hlasitě zasmál. Není to dokonalé, ale filmů podobného druhu (buddy komedie) v poslední době moc není, takže "za čtyři". Dodatek, po asi pátém shlédnutí (a to už něco naznačuje) zvedám na pět a odvolávám to o té nezábavné první polovině, kde opravdu vážná je pouze scéna z vesnice. IMHO lehce nedoceněný film. ()

KcarlosK

Tenhle film vlastně stojí na ústřední dvojce, které zdatně sekundují dvě postavy vedlejší. Akce, hlášky, honičky, přestřelky, vtípky - je tam všechno. Ale na lepší hodnocení tomu chybí nějaká přidaná hodnota např. lepší příběh nebo nějaké překvápko. PS: je podivné, že SLJ hraje pořád stejné postavy a já mu to pořád stejně žeru. ()

Brain32

Prima "popkornovka" a milé překvápko. Samuel zase pálil ostrými :D, nemůžu si pomoct, ale ty mírně komediální role mu poslední léta perfektně sedí. ()

Jackal07

Klidně mě (s Verbalem) ukamenujte, ale za mě plná palba. Nahláškovaná akční komedie už tu dlouho dlouho dlouho nebyla, takže nemůžu jinak. Jediné, co mě mrzí, že výstavní kozy Salmy zůstaly bohužel hodně zakryté. Ford S-Max rulez :-) ()

Taffable

Super akční komedie. Ryan a Samuel, oba na jedničku a zaslouženě obsazeni. Člověka drží film od začátku do konce, zasměje se, příjemný konec. Určitě stojí za to se podívat. Hlavně i krásné uličky Amsterdamu, které moc ve filmech vidět nejsou potěší. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů