výprava 4, režie 4 scénař 3 výprava 3 celkem 14...70% 1 serie celkem dobrá, půvabná hlavní hrdinka s nepříliš počestným povoláním. Děj se odehrává v sterilních, klamatizovanýc místnostech, sklo a beton, 2. série první dily již vyloženě zklamání, nedokoukal jsem.(13.12.2019)

• Enšpígl

Proti první serii neuvěřitelný propad a ještě ke všemu podraz. Protože tahle serie má de facto dvě naprosto nesouvisející příběhy, prvních 7 dílů o třech kravách, který nevědí kam s pipinou. Filmařský styl zůstal stejný jako u první serie, ale byla to řadová vztahovka, nutno říct, že velmi hloupá a to jak v chování dotyčných dam, tak ve scénáři. A to je ještě hovno proti druhý sedmě této serie, která byla zábavná asi jako rolba na led. Navíc to prostě měla být regulerní serie, protože sedmý a osmý díl vzpojuje jen aplikace na který si oba díly pouštíš.(4.2.2018)

Druhá řada nedosahuje kvalit první, kterou táhla jedna herečka. Tohle jsou dva seriály v jednom, kdy první linka je lesbická chladná romance kombinovaná s politickým thrillerem, kde herecky koncertuje Anna Friel, ale je slabší navzdory četné erotice než druhá linka, která je o exprostitutce Brie, která pod utajenou identitou a ochranou FBI čeká na proces, kde bude svědčit proti manželovi ultragaunerovi. Tahle linka sice nemá žádnou nahotu, ale jako thriller je to celkem solidní a určitě zábavnější, než ta první linka.(27.12.2017)

Áno je pravda že prvá séria je lepšia. Odťažitosť chlad, atmosféra druhej je fajn. Ako to chceli, tak to majú... Riley Keough som držal palce...(3.6.2018)