Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dr.dogous
  ***

  výprava 4, režie 4 scénař 3 výprava 3 celkem 14...70% 1 serie celkem dobrá, půvabná hlavní hrdinka s nepříliš počestným povoláním. Děj se odehrává v sterilních, klamatizovanýc místnostech, sklo a beton, 2. série první dily již vyloženě zklamání, nedokoukal jsem.(13.12.2019)

 • Enšpígl
  *

  Proti první serii neuvěřitelný propad a ještě ke všemu podraz. Protože tahle serie má de facto dvě naprosto nesouvisející příběhy, prvních 7 dílů o třech kravách, který nevědí kam s pipinou. Filmařský styl zůstal stejný jako u první serie, ale byla to řadová vztahovka, nutno říct, že velmi hloupá a to jak v chování dotyčných dam, tak ve scénáři. A to je ještě hovno proti druhý sedmě této serie, která byla zábavná asi jako rolba na led. Navíc to prostě měla být regulerní serie, protože sedmý a osmý díl vzpojuje jen aplikace na který si oba díly pouštíš.(4.2.2018)

 • mira007
  ***

  Druhá řada nedosahuje kvalit první, kterou táhla jedna herečka. Tohle jsou dva seriály v jednom, kdy první linka je lesbická chladná romance kombinovaná s politickým thrillerem, kde herecky koncertuje Anna Friel, ale je slabší navzdory četné erotice než druhá linka, která je o exprostitutce Brie, která pod utajenou identitou a ochranou FBI čeká na proces, kde bude svědčit proti manželovi ultragaunerovi. Tahle linka sice nemá žádnou nahotu, ale jako thriller je to celkem solidní a určitě zábavnější, než ta první linka.(27.12.2017)

 • Jurcekk
  ***

  Áno je pravda že prvá séria je lepšia. Odťažitosť chlad, atmosféra druhej je fajn. Ako to chceli, tak to majú... Riley Keough som držal palce...(3.6.2018)