Velice příjemné setkání jak pro Belmonda samotného, tak i pro diváka. Belmondo se vrací na některá místa činu se svým synem, aby vzpomínal a vyprávěl o tom, jaké bylo natáčení jeho filmů. Vzpomínají na něj i jeho parťáci a partnerky, tvůrci a obdivovatelé. Velmi příjemný portrét francouzské legendy.(4.10.2016)

Velká část mého dospívajícího života byla spojena s filmy Jeana-Paula Belmonda... jeho charismatický a energický styl hraní mi vždy imponoval, především ve výborných komediích, ale také v několika vážných filmech. Proto jsem si nemohl nechat ujít tento dokument shrnující jeho filmový život. Dokument je to poněkud zvláštní, řekl bych typicky francouzský, plný humoru, který není vtipný, narážek na nezřízený život, zcela jasných názorů na cokoli a spousty podivných gest... et voilà, Francouze sice moc rád nemám, ale každý rozhovor z tohoto dokumentu mi asi kvůli pěkné atmosféře připadal kouzelný. Šlo především o vzdání holdu velkému francouzskému herci a z toho také plyne spíše oslavný obsah, ale zaznělo i pár zajímavých informací (třeba o tom, který můj další oblíbený film inspiroval Muž z Ria). A co víc, přesvědčil jsem se, že postavy z jeho komedií a skutečný Jean-Paul jedno jsou...(29.9.2016)

Sympaťák Bebel. Spousta unikátních materiálů, rozhovorů, fotek, domácích archívů....Tahle osobnost by si zasloužila klidně desetidílný seriál, který by mapoval Belmondův život od začátku a jednotlivé díly by rozdělovaly jeho životní etapy. I tak je tento dokument, který natočil Belmondův syn důstojným ohlédnutím za životem pozoruhodného muže, kultovní ikonou francouzského filmu a kaskadérem, jehož kousky obdivují diváci po celém světě.(13.4.2018)

Síla dokumentu tkví v osobnosti Belmonda samotného, v jeho charisma a umění podmanit si kohokoliv. Osobně považuji za zbytečné se tady víc rozepisovat. Potlesk po projekci mluvil za vše. Krásný zážitek. Ze všech osobností, které se ve filmu objevily, to asi nejlépe vystihl Claude Lelouche, který na Bebelovu adresu řekl: "Čas od času se u filmu objeví lidé, kteří změní světovou kinematografii."(27.5.2016)

No prostě božský dokument. Je to pořád Jean-Paul Belmondo. Mám doma i tu samou knihu a je překrásná. V dokumentu je skvělý jak Belmondo, tak junior a samé známé tváře. U mě 85%. Je to prostě legenda a tohle je super film o ní. Doufám že to Jean-Paul ještě nezabalí. Krásný dokument o mém nejoblíbenějším a možná nejlepším herci historie:-). Super shrnutí jeho kariéry i osobního života s jeho vlastním synem a kamarády. Nejlepší hodnocení.(19.8.2018)