Jonathan horečně ve tmě hledá Nancy, stejně jako Steve. Hopper a Joyce odhalí pravdu o experimentech v laboratoři. (Netflix)

LachtanShows

Před oněmi čtyřmi roky to bylo něco nevídaného, teď už je trochu problém v tom, že vím, co přijde, ale ze všech seriálů, kde figurují děti, jsou ty zdejší daleka nejméně nesnesitelné. ()

chrispe

Rodící se románek (fakt to bude takový klišé?) a závěr dílu znovu upoutalo mou pozornost. A začínám být napnutá jak kšandy, protože smyčka se utahuje. Tak snad nebudu zklamaná! ()

aR3Zz

Tempo je stále svižné, ale pomalu se začíná také ledasco objasňovat. Už to není tak, že v každém díle přibudou 4 záhady a žádná se nevysvětlí. Ta rovnováha je úžasná, fakt respekt. I odlehčující romantická zápletka je roztomilá, přitom perfektně zapadá. ()

PaTeXx

Seriál se trošku začíná ubírat dětštějším směrem (čehož jsem se obával) a objevilo se první klišé v podobě románku (Nancy, Jonathan, Steve). Je na čem pracovat. ()

Dukekuky

Čekal jsem víc, bohužel. Epizoda je za mě pomalejší, stane se několik věcí které mě celkem naštvaly. No co už, chyběl kousek a dopadlo by to líp. Neurazí ani nenadchne. 7/10 ()

Tom10000

6.díl. Jonathan hledá Nancy, nakonec se opět setkají u stromu, kam předtím dívka vlezla. Aby ji utěšil, je s ní doma v jejím pokoji a poté společně leží v posteli. Vše vidí Steve, jenž je okamžitě odhodlán ponížit svoji přítelkyni, jak jen může. Z toho vznikne potyčka, a Jonathan je, spolu s Nancy, předveden na policejní stanici. Nancy činu Jonathana až tak nelituje, ví, že to bylo gesto zamilovanosti. Jedenáctka vykrade obchod, a i nadále vzpomíná na minulost. Pomůže Mikeovi před smrtí a sama poté prozradí tajemství brány. To ona ji otevřela. Joyce a Hopper přijdou na to, že pátrali po jiném dítěti, než chtěli. Hawkinsova laboratoř v čele s otcem Jedenáctky je připravena k zásahu na jejich subjekt. 95 procent. ()

Tobias18

Naprostá dokonalost! Díky skvělému minulému dílu fungují už snad všechny postavy tak jak mají, a tento díl je koncertem dějových obratů, emocí a hlavně interakce mezi jednotlivými postavami. Tento díl mi ukazuje, proč mám rád tento seriál, a proč mám rád seriály obecně. 100%. ()