C0r0ner

Fajn pohádka, která nic zvlášť nového nepřináší, ale nenudí a baví, takže v pohodě investovaný čas. Taky je to ukázka toho, jak lze jednoduše napálit důvěřivé lidi, když se jim nabídne vidina něčeho lepšího, - vrabec na střeše - než co momentálně mají (že by princip náboženství?). Parádní scéna je se super zrychlenou veverkou obcházející laser. 80% ()

Wormboy

Nie som ziadny expert na animaciu, ale ked som videl tie zvieratka, skoro mi padla sanka. Film sam o sebe je uplne v pohodicke,rychlo ujde, clovek sa zasmeje, dozvie sa, ze rodina je to najdolezitejsie, proste klasicka rozpravka, a to lahko nadpriemerna :) 3,5/5* ()

Flynn

Animováky mám fakt rád, a ty nové co se točí pro dnešní děti mě povětšinou dostanou. Za plotem je jeden z vyvedenějších, skutečně jsem se zde pobavil, hlavně u závěrečných scének a u hyperaktivní veverky :o) ()

pakobylka

Všechna zvířátka byla na pohled opravdu dokonale roztomilá - do posledního chloupku na kožíšku či puntíku na krunýřku ... Bohužel jim to nebylo nic platné. Tvůrci se proti nim patrně spikli a chtěli je znemožnit - jinak si nedovedu vysvětlit, proč je nutili provádět infantilní a vesměs otravné skopičiny. Nebavily mě ani "vtipné" narážky určené evidentně pro dospělé ... o trapně afektovaných lidských postavách pak raději taktně pomlčím. Určitý stín kladných emocí ve mně dokázala vzbudit pouze velice svérázná tchoří slečna, ale to je na celý film žalostně málo. ()

emo

Veľmi milá zábavka doslova pre celú rodinu. Len na máloktorom animáku sa tak rovnocenne pobavia tí menši aj s rodičmi. Jednoznačne doporučujem naodreagovanie. Originálne znenie je hádam aj na 100%... ()

Jermann

Naspeedovaná veverka běží do zatáčky, nožkama kmitá po kluzkých kuchyňských dlaždičkách a křičí: "No grip, no grip!!'' Toť můj nejoblíbenější moment filmu .. zdá se, že nebýt veverky, nepamatoval bych si z nej skoro nic. ()

Ice123

Hezkej, klidnej animák, který i pobaví. Kdyby jen nebyl filmový trh zahlcen již tímto žánrem tak by se dalo hodnotit i za plný počet, protože děj a scénář jsou povedený. Takhle je ale divák již téměř znuděn danou tématikou, jelikož animovaná zvířátka se omílají stále dokola... 75%. ()

WolfR

Za plotem je rozhodně příjemným kouskem, jednoduchá dějová line, na ni nabalené výborné postavičky, nápady a spousta vtípků a scének, ať už pro menší či odrostlejší diváky. Taktéž oceňuji spoustu vtipných poznámek na moderní stravovací návyky lidí. Jinak animace je na velmi vysoké úrovni. Výběr dabéru také považuji za velké pozitivum. A i když je tam pár nedomyšleností a rozporuplností, tak je to rozhodně skvělá dobrodružná bláznivina ubíhající svižným tempem a s perfektním, i když trochu přehnaným koncem. 4 hvězdy. ()

metal.storm

To musí byť všade. Ako v Dobe Ľadovej - Sid, v Shrekovi - Oslík, tu to bol Hammy. Len nechápem prečo keď si animovaná veverička šluhne kofeínu tak majú všetci pocit že musí lietať ako keby mala Nimbus2000. ()

BoXBe

Víc gagů a vtipů snad bylo mířeno na dospělé, očividně jsem se bavil ještě o kus více, než můj 4-letý syn :) Neměl jsem ani prostor dovysvětlovat co všechno na tom a na tom je vlastně dost dobrý humor nebo nápad. ()

Radiq

Trochu dospělejší animák, kde se možná nebudete smíchy popadat za břicho, ale já se bavil. Překvapilo mě, že všude to bývá tak, že začátek je dobrej a konec trapnej. Tady mi to připadalo naopak. Hammy, takovej ten rychlej hlodavec, plnil roli komika a byl výtečnej, hlavně v té zpomalené sekvenci. Celkově mnohem lepší než ostatní filmy o zvířátkách (Divočina, Madagaskar, ...), řekl bych, že kvalitou se dá srovnávat s Ice Age. ()

SoolenJV

Mravní poučení o důležitosti rodiny, ekologické varování a kopec vtipných gagů v zábavném animáku, u kterého se pobaví o dospělý. a navíc hyperaktivní veverka. ()

URBAN

Animáky jsou takřka vždy zárukou zábavy a tento animák není vyjímkou , jenže moc sází na jednoduchost a dospělejší diváci se občas můžou nudit , ale když se s tím divák smíří a veme to za oddychvku určitě ho to neurazí . ( 4.1.14/MAC ) ()

otík

Klasický bláznivější animák spíše pro menší děti, pro dospělého tu je jen pár hlášek, jinak je to svým tempem i nápadem výhradně určeno malým dětem. Těm se to ale líbit určitě bude, protože barevná směs veškerých zvířátek, úprků, brkanců a výbuchů je vizuálně zaujme. Pro dospělého animovaný průměr, který se dá přežít. ()

panMartin

DreamWorks zase nezklamal. Skvelá zábava,stojí to za to. Jako fanda animovaných filmů jsem si toto dílo nemohl nechat ujít. Další nadupaný animák o roztomilých zvířátkách. Je pravda, že příběh není ničím originální, ale je to napínavé, animace je krásná a humor pobaví. Výborný kousek. ()

fantoci

Film Za plotem asi nebude určený přímo pro dospěláka (pokud není fanda animáků), ale pokud půjdete na film s malým dítětem, zaručeně se pobavíte. ()

Wallas

Námět a prostředí ze kterého by se dalo hodně čerpat, ale film je až podivuhodně nezajímavý a konec je velice předvídatelný. ()