Luďka čeká pořádná kocovina. S novou realitou se ale smířit nehodlá. Z nouze začne lhát. Lže synovi Tondovi, své bývalé ženě Iloně, dokonce i kamarádům v Severce. Její majitel Eda také nemá dobrou náladu. Cítí, že v Mostě je něco jinak. (Česká televize)

fafejt001

PRVNÍ DÍL CELKEM UŠEL , druhý byl dost ubohý a další budou , asi , v podobném stylu . A vzhledem k tomu , že se vysílá před 22. hod . je to na hlubší zamyšlení - proč taková vulgární ubohost je v tomto čase ???? Někteří z MOSTU A OKOLÍ se zřejmě pobaví , My co jsme dále , už méně . Nechápu proč tam hraje Medvecká , výborná herečka a Čvančarová . A PROČ se za naše poplatky točí taková ubohá , hloupá kravina ??!! ()

km_

Tak jsem dal šanci druhému dílu. Pokud v prvním díle působily postavy a dialogy nepříjemně uměle, tak v druhém díle už byly přímo nepovedenou předraženou kýčovitou karikaturou reality z Karlova mostu. Epizoda na mě celkově působí, jako kdyby někdo chtěl udělat koláž z vystřižených novinových článků a nalepil je omylem rubem nahoru. Ono to asi nebude o tom, že by seriál o slušných Češích, co nenávidí všechno a všechny, jakoukoliv deviaci od piva a fotbalu trestají pěstí a k odpovědnosti za promarněný život se staví jako teflon, nemohl být vtipný, to právě má ohromný potenciál, ale provedení je naprosto tristní. Místo sondy do hlavy rasisty je to spíše sonda do hlavy outsidera, kde právě probíhá mokrý sen o rasismu. Takový Eurotrip měšťáka do Mostu. Příští díl bude hate-watch, ale asi bude poslední, protože vlastně nezůstala, ani nebyla, jediná dějová linie, která by mě zaujala a chtěl bych vědět, jak skončí. ()

Sa.sa

Nejsem Pavel, ale Dáša 😀😀😀 "v tomto městě nejsilnější pes mrdá..." hurá hlášky a vtipy... Jen tak dále... PS: to porovnání koz je legendární.... Ať žije Čvančarová 😎😎😎 "koukal na porno... : ženská meje auto a chlápek ji ze zadu šuká... Jo klasika.." 😀😀😀 Jinak ta scéna z myčky byla fajna... ()

Takaru

Trefa do černého, pátá hvězda za Eriku Stárkovou, neskutečně sexi číča. Nadsázka, bezchybný casting a ze všeho nejvíce lidsky hřejivé, prostě idylka. Schmitzer jako bonus. Plná palba. ()

Tesil

Jo, perfektni osvezeni. A velka radost, ze to jde na cesky verejnopravni a ne nekde na streamu nebo HBO. Nejlepsi sceny: opily pater, zpoved impotenta, Pavel s pivem konfrontuje "nekonzervativni" Cvancarovou. Jo a cikan, ten je fakt dobrej. Nesmim zapomenout na dokonale padnouci souddtrack (Proclaimers, Erasure, ACDC). A 'deeds not words' plati i v Moste! ()