Ten bezpochyby nejvýjimečnější dům v Los Angeles patří Nicku Vanderparkovi (Jack Black, Škola rocku) nejprachatějšímu vynálezci zázračného odstraňovače psího trusu pod názvem Vapoorize. Obrovské sídlo s komplexem bowlingových drah, dobytčích ohrad, vinic a kolotočů přivádí jeho souseda Tima Dingmana (Ben Stiller, Riskni to s Polly) k šílenství. Hlavně proto, že se Tim mohl také brodit v penězích, kdyby měl také tu šanci investovat. A tak poté, co ztratí práci a jeho manželka ho nechá v bryndě, obrátí se Tim na jedinou osobu, která mu může pomoci - J-Mana (Christopher Walken, Stepfordské paničky), podivného hipíka, který má v každé situaci potrhlé nápady. Fantastická černá komedie o tom, jak dobrého člověka zkazí úspěch jeho souseda. (oficiální text distributora)

cherita

Tohle je přesně ten typ rolí, které u Stillera nenávidím. Tenhle chlap může hrát buď normální, sympatické, mírně komické hrdiny (Rabín, kněz a krásná blondýna), anebo totální idioty, na kterých není normální vůbec nic (Vybíjená, Zoolander). Ale kompromis v podobě průměrného člověka, jemuž se stávají šílené věci a který se mi "osvědčil" už u Fotr je lotr, to fakt není dobrý nápad. Co se týče samotného filmu, tak dvě hvězdy za Rachel Weisz a Walkena postřeleného šípem. ()

Dement

Nevím čím to je, ale Stiller mi začíná lézt na nervy. Hraje samý blbečky, zajímalo by mě jak by si poradil s nějakou vážnější rolí. ()

totalySICK

Když vidím to slabé hodnocení, tak se mi opět potvrzuje, že mám nějak podezřele zvrhlý humor, hehe, ale každopádně nezapomenutelný Kórky si u mě ten nadprůměr zaslouží. ()

Rockerman odpad!

Myslel jsem si, že za těch pár vtipných scén bych mohl dát 1*, ale pak přišel ten trapný závěr!!! Trapnější, než všechny ostatní scény v tomto filmu ( a to už je co říct) a ihned jsem ve své mysli tu hvězdu vymazal! Marná sláva u mě zůstává Starsky a Hutch nejlepším filmem s Benem Stillerem. Zbytek je horší, špatné a jako tento film hrůzostrašné!!! ()

sadlokan

Nějaký psí hovna ať jdou třeba do hoven.Tohle je prostě náramnej film o Přátelství,jednou jsem dole a jednou ty,kurva,jsme kámoši,tak to neřeš.Klídek.Máme se rádi a občas to holt trochu poserem,no a co?Jeden střelenej bělouš jaro nedělá.Jste příznivci DEVO?A co teprve Fleen. ()

Filmárik

Ja neviem,akože zasmiať som sa párkrát zasmial,ale nič viac tento film pre mňa neznamená.Teda herci sú celkom v pohode zvlášť Christopher Walken ako vandrák nemal chybu ale inak obyčajná tuctovka ktorá nestojí veľmi za pozornosť. ()

Broxigar

Nápad možná dobrý, ale u téhle komedie se člověk rozhodně nesměje pořád. Ba co víc, nesměje se skoro vůbec... a k čemu je komedie, když není vtipná? ()

Menja

Toto že je komédia? Totálna nevtipná slabota, veľké sklamanie aj napriek výbornému castingu. Mohla som si radšej čítať knihu ako premrhať čas pred telkou pozeraním tejto hovadiny. A to mám frat pack filmy vééľmi rada. ()

E lan

Na Levinsona docela zklamání, to tohoto námětu to chtělo vytěžit víc. Jack Black je docela správně na zabití, Stiller hraje znovu to samé a Rachel Weisz je nějak moc nedůvěryhodná ve své podivné roli. Pár slušných scén ale udrží divákovu pozornost. ()

BLADER

Vydarená komédia s niekedy až veľmi absurdným humorom, ktorá stavia hlavne na situačných gagoch a dej je tu posunutý až na druhú koľaj. Jack Black a Ben Stiller prekvapivo civilní, réžia nič nesilí a vcelku, tento film je proste haluz. ()

Ceberus

"Ben Stiller a Jack Black - záruka zábavy". To jsem si říkal před filmem, bohužel to dopadlo docela jinak. Jediná opravdu vtipná scénka byl vystřelený šíp a jeho důsledky. Všechno ostatní bylo buď jen úsměvné, nebo ani to ne. Pro mě velké zklamání, které nezachránil ani dobrý herecký výkon oblíbeného "gangstera" Walkena. ()

KdG

Asi to nejslabší co jsem s Benem Stillerem viděl. Málo akce, málo humoru a v podstatě žádné krimi. Tuctový film. ()

ShiShinka

Kdybych se před tímto filmem hodně odvázala, tak by to bylo aj na čtyry hvězdy. bohužel jsem tento film zhlédla v normální, všední den a opravdu, zapůsobil na mě jakožto o hovně. Celé to bylo až moc šílené, více než Zoolander, který je pro mě hranicí, tudíž pfff :/ ()

L3G1ON4R

Parodie na kamarádství za všechny prachy, aneb ani peníze ty nejlepší přítele nerozdělí. Jack Black a Ben Stiller jsou klasiky a přesně tyhle filmy jim sedí přesně namíru. Příběh dvou chlápků, kteří se snaží vymyslet vynález pro účely zbohatnutí a zjednodušení života lidem, jenž má otestovat přátelské vztahy není moc lákavý. Pokud by se ovšem do jejich životů nezamotalo bohatství jednoho a druhý díky tomu narazil na chlápka jenž si ví se vším poradit. Vzájemné kamarádství oba dva stejně svede na cestu společnou, to by tomu nebyl sladký hollywoodský happyend... ()

HBO chystá sci-fi od autora Jurského parku

HBO chystá sci-fi od autora Jurského parku

28.08.2020

Zatímco se seriálový Westworld pomalu chystá na svoji čtvrtou řadu, kabelovka HBO už si mezitím od autora knižní předlohy (a mraky dalších děl) Michaela Crichtona vyhlédla další projekt. Tentokrát se… (více)