Nastala chyba při přehrávání videa.
 • OG_Swifty
  ****

  Ač přes svůj věk už tolik film neohromí, ve své době to byla určitě špička. Dnes mi přijde, že spousta scén je natahovaná různými pohledy a záběry, přičemž to ale nedokáže naladit tu atmosféru tísně. Také masky jsou slabší, ale opět to je pouze tou dobou a dnes by už gangy vypadaly mnohem strašidelněji.. Co se mi líbilo bylo herecké obsazení a poměrně rychlá likvidace Ajaxe, který mě sral, rvačka na toaletách (naopak Baseball Furies celkem fail), mejdan u Lizzies a samozřejmě DJka. Velké plus je taky soundtrack, který se na rozdíl od filmu neztratí ani dnes.(18.7.2014)

 • Karlos80
  ****

  Ve své podstatě hodně jednoduchý film s jasně stanoveným cílem, žádný složitý děj ani zápeltku v něm tedy nehledejte, ale atmosféru, dialogy a akční scény v pouličních bitkách nebo spíše souboje znepřátelených gangů (viz třeba ta na těch záchodcích) měl film opravdu pěkně propracované.. Michael Beck jako vůdce Warriorů byl výborný, značně mu však konkuroval sjetý David Patrick Kelly (Luther) z konkurenčního gangu mlátičů. Originální strhující a napínavá akční podívaná ve stylu Carpenterova "Útěku z New Yorku", příjemné a hlavně koukatelné překvapení..P.S.: Nedovedu si představit, kdyby takový to film, přišel tehdy do československých kin, co by na to naše tehdejší mládež:-) My jsme zas ale měli naše "Proč?", že?(11.1.2008)

 • TheRaven
  *****

  Skvělá stylizace gangů, vynikající barevná kompozice, kterou předznamenává hned první pozoruhodně sestavený záběr na nádraží (vlaky mají ve filmu vůbec velmi zásadní váznam - jako cévy v těle (městě) - znamenají žvot, ale někdy i smrt). Velmi jednoduchý příběh, přesto neobyčejně zajímavý film. Teď konečně vidím, že Streets of Fire přece jen nejsou tak jedinečným kouskem, jak jsem si původně myslel. Walter Hill se nezapře a ve Warriorech napovídá, co se v něm ještě skrývá.(27.2.2013)

 • havLord
  ***

  I vzhledem k roku vzniku Warriorů je to dost naivní a usměvavé =) ... a dost neuvěřitelné. Kluci byli takoví šampónci, vůbec jsem jim nežral, že by byli členy jakýhokoliv gangu, leda tak gangu italskejch manekýnů. Všechno je to děsně jednoduchý, Warrioři každýmu skočej na špek, holt žádný intelektuálové. lol a jsou to nejhustší týpci v NY a jedou domů metrem?? A ještě si koupěj lístky?? ... když si ani auto nedokážou ukrást, tak si jedině zasloužili, že půlka z nich nedojela.(8.3.2009)

 • anais
  ****

  Warriors mají lehce béčkový námět i provedení. Svou jednoduchou a srozumitelnou strukturou ale vyprávějí o přátelství a bezstarostnosti mladých lidí lépe, než by se na první pohled dalo čekat. Je to film na pomezí různých forem - dá se snadno odsoudit, ale pokud přistoupíte na trochu specifická pravidla hry, objevíte dobrý film.(16.5.2020)

 • - Michael Beck (Swan) se v jednom záběru nešťastně rozmáchl baseballovou pálkou a zasáhl Deborah Van Valkenburgh (Mercy) do obličeje. Okamžitě musela být odvezena do nemocnice. Dodnes má jizvu. (Matty)

 • - Ajax bylo jméno starověkého řeckého válečníka. (Kulmon)

 • - Gangy, které se byly napsány ve scénáři, některé se ve filmu objevily, jiné ne: - The Alleycats, - The Amsterdam All-Stars, - The Baseball Furies, - The Black Hands, - The Blackjacks, - The Big Trains, - The Boppers, - The Boyle Avenue Runners, - The Charlemagnes, - The Colt 45's, - The Dealers, - The Delaney Rovers, - The Dingos, - The E Street Shufflers, - The Easy Aces, - The Electric Eliminators, - The Eighth Avenue Apaches, - The Fastballs, - The Fifth Street Bombers, - The Filmores, - The Firetasters, - The Five Points, - The Gerrards, - The Gladiators, - The Go Hards, - The Gun Hill Dancers, - The Gramercy Riffs, - The High Hats, - The High Rollers, - The Homeboys, - The Hoplites, - The Howitzers, - The Huks, - The Hurricanes, - The Imps, - The Jesters, - The Jones Street Boys, - The Judas Bunch, - The Jupiters, - The Knockdowns, - The Knuckles, - The Lizzies, - The Locos, - The Magicians, - The Meatpackers, - The Mongols, - The Moonrunners, - The Napoleons, - The Nickel Steaks, - The Nightriders, - The Ninth Avenue Razors, - The Orphans, - The Panzers, - The Phillies, - The Plainsmen, - The Punks, - The Queen's Bridge Mutilators, - The Real Boys, - The Red Hook Shooters, - The Roadmasters, - The Rogues, - The Romans, - The Runaways, - The Saracens, - The Saratogas, - The Savage Huns, - The Shanghai Sultans, - The Southern Cross, - The Speedwagons, - The Sports, - The Stevedores, - The Stilletos, - The Stonebreakers, - The Terriers, - The Turks, - The Turnbull AC's, - The Van Cortlandt Rangers, - The Warriors, - The Whispers, - The Xenophones, - The Xylophones, - The Yo-Yo's, - The Youngbloods, - The Zodiacs, - The Zulus. (Kulmon)