Dva mrtví muži (S01E02) (epizoda)

 • USA

  Two Dead Men

Akční / Dobrodružný / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 57 min

 • tron
  ****

  "Sme tu len my dvaja. A pravda." Drsné a temné, ale i ľudské a dojemné. Občasná zmienka o "dokonalej krajine menom Amerika" sa dá zniesť bez ujmy na psychickom zdraví. Je to také dobré, že sa to v pohode zaobíde bez väčšej akcie. Niečo tu je, ale sú to skôr také chuťovečky na oživenie ležérneho (ale nie nudného!) tempa. Začína sa to zaujímavo zaplietať. A pár cameí z Defenders univerza určite nemôže byť nikdy na škodu veci.(26.11.2017)

 • Kaka
  ***

  Zápletka začíná houstnout a je jasné, že Punisher bude mít zřejmě hutné příběhové podhoubí a nebude tak jen nonostop kick-ass akcí. Dvojka je téměř bez ní, až na jeden slušný souboj.(26.11.2017)

 • Heisenberg_
  *****

  Tahle epizoda je důkazem toho, že i terminátor Frank Castle je obyčejný člověk s duší normálního člověka, která ale nemá daleko k pomstě. Kdo si myslel, že Punisher bude především o masakrování záporáků, ten se šeredně plete. Punisher chce také vyprávět příběh o pochopení lidskosti a ceně života. Like it!(22.11.2017)

 • Nevka
  ****

  Druhá epizoda lehce ubrala na tempu, takže tolik nezaujme široké publikum. Dostáváme se zde více na kloub tajemné postavě, která si říká Micro, a ví, kdo je doopravdy Pete Castiliogni. S největší pravděpodobností se nejedná o hlavního záporáka, ale spíše o osobu, která je na podobné straně jako Frank (který na to zatím nechce přistoupit). Což ostatně potvrzují komiksy.(21.11.2017)

 • brasek
  ***

  Fádny príbeh pokračuje... tentoraz ale bez väčšej akcie. Na scéne sa objavil utajený hacker Micro a ten asi bude "čistiť" cestu Punisherovi... alebo to je len moja fikcia? Verím, že z celého balastu sa postupne vynorí niečo ucelené čo bude dávať zmysel, pretože momentálne ani neviem aká je zápletka.(29.11.2017)