Dva mrtví muži (S01E02) (epizoda)

Two Dead Men

Akční / Dobrodružný / Krimi / Sci-Fi / Thriller

USA, 2017, 57 min

"Sme tu len my dvaja. A pravda." Drsné a temné, ale i ľudské a dojemné. Občasná zmienka o "dokonalej krajine menom Amerika" sa dá zniesť bez ujmy na psychickom zdraví. Je to také dobré, že sa to v pohode zaobíde bez väčšej akcie. Niečo tu je, ale sú to skôr také chuťovečky na oživenie ležérneho (ale nie nudného!) tempa. Začína sa to zaujímavo zaplietať. A pár cameí z Defenders univerza určite nemôže byť nikdy na škodu veci.(26.11.2017)

Zápletka začíná houstnout a je jasné, že Punisher bude mít zřejmě hutné příběhové podhoubí a nebude tak jen nonostop kick-ass akcí. Dvojka je téměř bez ní, až na jeden slušný souboj.(26.11.2017)

Tahle epizoda je důkazem toho, že i terminátor Frank Castle je obyčejný člověk s duší normálního člověka, která ale nemá daleko k pomstě. Kdo si myslel, že Punisher bude především o masakrování záporáků, ten se šeredně plete. Punisher chce také vyprávět příběh o pochopení lidskosti a ceně života. Like it!(22.11.2017)

Druhá epizoda lehce ubrala na tempu, takže tolik nezaujme široké publikum. Dostáváme se zde více na kloub tajemné postavě, která si říká Micro, a ví, kdo je doopravdy Pete Castiliogni. S největší pravděpodobností se nejedná o hlavního záporáka, ale spíše o osobu, která je na podobné straně jako Frank (který na to zatím nechce přistoupit). Což ostatně potvrzují komiksy.(21.11.2017)

Fádny príbeh pokračuje... tentoraz ale bez väčšej akcie. Na scéne sa objavil utajený hacker Micro a ten asi bude "čistiť" cestu Punisherovi... alebo to je len moja fikcia? Verím, že z celého balastu sa postupne vynorí niečo ucelené čo bude dávať zmysel, pretože momentálne ani neviem aká je zápletka.(29.11.2017)