Reklama

Reklama

Obsahy(1)

6. případ: vraždy žen, se kterými si někdo brutálně hrál; místo činu: opuštěná tovární hala.

Jedoucí vůz v ranním šeru. Muž za volantem si brouká melodii písně z rádia, na volantu vyťukává rytmus, překvapením ustrne. Předním sklem vidí mimo silnice vybouranou dodávku. Z motoru se ještě slabě kouří. Ztiší rádio, zastaví u krajnice. Za volantem dodávky objeví zakrvaveného muže v bezvědomí. Rozhlédne se a něco uvidí v nedalekém křoví, odchází tím směrem. Muž najde ženu, která má ruce před tělem na zápěstích slepené páskou, kotníky taky, kožená S/M kukla se zipem místo pusy, tělo se třese. Slyšíme chrapot bojujícího těla. Muž ženu přikryje bundou.

Colombo vystupuje ze svého vozu, kráčí k dodávce, podlézá policejní pásku. Pavel je už nějakou dobu na místě činu, obeznamuje svého kolegu s fakty: ženu drželi nějakou dobu, tělo měla celé poseté podlitinami a ranami, které se zhlukovali směrem k prsům a genitáliím, popáleniny způsobené elektřinou, opakovaně znásilněná... Colombo nechápe, proč jel řidič směrem do města... proč ji vezl do centra živou... Kdyby se jí chtěl zbavit, bylo by bezpečnější převést ji mrtvou, co možná nejkratší cestou opačným směrem někam za město...

Rozjíždí se vyšetřování. Schody před bytem, čtyři vyšetřovatelé čekají, ruce v rukavicích připraveny na zbraních. Slyšíme rozletět se dveře, dolehne sem křik přepadovky, jak si hlásí prázdné místnosti. Členové Mordparty vchází do bytu. Je tam málo nábytku, ale zato jsou tam počítače, monitory a množství blikajících servrů a externích úložišť. Pavel si sedne ke stolu, pohne myší, obrazovka počítače se rozjasní. Otevře první složku, spustí jedno z mnoha videí. Na monitoru se objeví videonahrávka, slabě nasvícený prázdný sklad, kdosi v něm natáčí znásilnění dívky v roztrhaných punčochách a špinavém triku. Technik nese Colombovi fotky, jsou zabalené v sáčcích. Jsou na nich různě obnažené ženy, všechny jsou spoutané a mají na hlavě stejnou kuklu. K čemu je to vlastně přivedla nehoda dodávky? Kdo natáčí tato brutální videa a pro koho...? (TV Prima)

(více)

Recenze (11)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Pro slast někdy musíte snést trochu bolesti. Šťastni budou ti, u kterých ty dvě věci splynou." Tak nevím, jestli s tímto tvrzením budou souhlasit ty svázané, škrcené a podřezané holky, ale patrně jde jenom o úhel pohledu. Mě přitom tedy pobavilo, když pachatel naporcoval polovinu Mordparty, protože to bylo skutečně osvěžující. Na druhou stranu mi připadá jako poněkud debilní nápad nechat znásilněnou ženu na nemocničním pokoji s pachatelem a taky mi nedošlo, proč někdo nepátral po původu těch S/M pomůcek. Já vím, že se dají koupit kdekoli, ale když jsem naposledy sháněl roubík a koženou kuklu, tak mi je neprodali v cukrárně, ve sklenářství a dokonce ani ve stavebninách. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak s předchozími problémy se pracuje dál - Columbo řeší pořád vztah své dcery s potenciálním vrahem, Kotek stále řeší svou matku a na konci dílu má co dělat, aby žil, Plánkové manžel je vyhozen z domu a má si urovnat své kšefty, což mu evidentně moc nejde, Batěk to má těžké s Pidrmanovou a k tomu je tu případ polomrtvé ženy, která vypadla z dodávky a případ mrtvé ženy, kterou někdo utýral k smrti. No budou to mít kriminalisté tentokrát docela těžké. Díl s dobrým záporákem, ale zase s takovou omáčkou dokola, že to maso se v té omáčce úplně ztratilo. ()

Reklama

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Kriminální pouta pokračují. Více než případ se řeší vztahy v rodinách kriminalistů. Možná je to tím, že autor scénáře prostě nevymyslí složitější vyšetřování, na vyřešení dnešního opět stačilo málo. Přestože víme, kdo má být odejit, každý z týmu policistů je už beztak na vyhození, pokud jej tedy nevyvraždí nějaký maniak. Na epizodu se dalo dívat, ale...kvalita je "nic moc". ()

mh.mail 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

40% — (J)elitní detektiv dá přes hubu partnerovi své dcery a (j)elitní detektivka se nechá trapně unést úchylným pachatelem. Jiný (j)elitní detektiv si jede svoje soukromé vyšetřování a navrch se nechá podříznout. Další si řeší svoje soukromé problémy mezi dvěma ženami a do práce chodí jenom, když má zrovna čas. (J)elita mezi vyšetřovateli. ()

troufalka odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

To není seriál, to je ztráta soudnosti. Tak plytký scénář se jen tak nevidí. Jsem ráda, že nesleduji pořady a seriály na Primě. Moc nechápu, jak může nějaký soudný režisér sáhnout po takové předloze. Ovšem vedení (či spíše nevedení) herců je vlastně odpovědí. Nevím, jestli budu mít odvahu na další epizodu. Už jen ty obsahy mluví za sebe. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama