Králíček Petr

• USA Peter Rabbit (více)

Inozuka

Milý a zábavný rodinný film o bandě králíků, jejich lidské kamarádce, komplikacích spojených s nerudnými sousedy a lásce. Já jsem se celkem bavil, i když hlavní králičí hrdina mi tedy občas lezl spíš na nervy. Perfektně zvládnuté triky a dobré gagy. Ten s jelenem tupě čumějícím do světel auta musí dostat do kolen každého řidiče. Příjemná oddychovka .. ()

RAFT

Film si oblíbí spíš menší publikum.Jako film neurazil a ani nenadchnul , rodinný film se vším všudy . Domhnall Gleeson a Rose Byrne dobré ,na jedno shlédnutí bohatě stačí ,parkrát sem se zasmál ale, to bylo tak vše.Jako sobotiní oddechovej film docela fajn. 65% ()

Mkartaylas56

Velmi příjemný animák, který není nijak otravný ani pitomý, ale že by mě svým humorem moc pobavil, to taky ne. Ano, bylo tam pár povedených vtípků a scének, ale jinak naprostá většina mohla pobavit pouze děti a tudíž na mě to takový dojem neudělalo. Ale jak jsem psal na začátku, tak na mě snímek působil příjemným dojmem a kdybych ho porovnal třeba s nedávným Mimi šéfem nebo třetím Já padouchem, tak se nesnaží jako oni všelijakými pitomostmi za každou cenu děti zabavit a má i něco do sebe. Pokud se tedy chcete na Králíčka Petra podívat i s dětmi, tak ho určitě doporučuji, protože se u něj zaručeně pobaví celá rodina. 65% ()

karlosss18

Jak těžké je sejmout pár králíků...svině mrňavý, až se mi z toho otevírala kudla v kapse. :D Jinak celkem průměrnej snímek. Kdyby tam nehrála sympatická Rose Byrneová, dal bych míň...45% ()

Brooks

Roztomilé, nonstop zábavné, s prekvapivo zvrhlým typom humoru a dobre vyťaženým hereckým obsadením. V rámci žánru a zvolenej štylizácie to lepšie dopadnúť nemohlo. ()

ŠpetaMarek

Vtipy jsou dost hit&miss a ten tlusty nesympaticky beckovy late night moderator se bohuzel promitl do hlavni postavy. Jinak ok a misty hodne ok. ()

JohnZ87

Slušná oddychová a dobře fungující zábava pro celou rodinu. Film si navíc dokáže utahovat i sám ze sebe. Scénář je sice trochu předvídatelný, ale to vůbec nevadí. Namaskovaného Sama Neilla jsem poznal až zpětně po přečtení závěrečných titulků. 75% ()

Maniik88

Dosť dobrá hrano/kreslená rozprávka pre najmenších, pri ktorej sa zasmejú aj rodičia. Vtípky a scénky fungujú, scenár taká rodinná klasika, ako celok dobré. ()

elimS

35% - komentář 20ti slovy: Pohádka nepohádka, vtipy bez vtipu, příběh bez příběhu. Prostě takové nijaké a postavově nesympatické. Hvězda navíc za kohouta, ptáčky a jelena. ()

papadoce

Veľmi sympatický a vydarený pokus zlúčiť ľudských hercov s animáciou. V minulosti sme videli niekoľko pokusov z oboch brehov (ne)úspešnosti. Králik Peter bol vtipný, milý, technicky prepracovaný. Rozhodne sa teším na dvojku. Výborný výber hercov, zvieratiek, humoru. Taká rodinná zmeska, ktorá proste zabaví a to je predsa jej účel. Obzvlášť by som chcel vyzdvihnúť hudobný výber. Ten bol mega. Za všetkých vyhráva Fort Minor, ale výborný bol celý soundtrack. Som spokojný na 75. ()

dkas

Takový ten film, který ničím nepřekvapí ani nenadchne, ale ani neurazí. Sem tam vtipná scéna, primárně pro dětské publikum OK. ()

estik97

Moc mě to nenadchlo. Zasmát jsem se zasmála, ale příběh strašně slabý.Je to vyloženě taková oddechovka, když si chcete udělat pěkný klidný večer. Dialogy na houby.. zachraňovala to hudba.. a rapující ptáčci :-) ()

maoc

Organické propojení 3 rovin - reality, realistické animace doplňující realitu a klasické animované beatrixpotterovské animace, dodávající retro punc a pravdolásková moudra, co vás zahřejí v bříšku. Tvůrci si ale dali spíše jiný cíl - pohyb. Celou stopáž se na vás valí jedna akce za druhou. Když už obraz na chvíli zpomalí, je to jen proto, aby si scénář udělal lehce nekorektní srandu, kterou ovšem hned vyváží teplým lidským slovem a citem, adorací venkova a zároveň oceněním krás velkoměsta (Londýn). A zase vzhůru do akce. Potěšily mne drobnosti, které dětem nic neřeknou a mnohým dospělým uniknou (mrkve, scrabble, ...). Děti se bavili a já také, původní příběhy Králíčka Petra neznaje. Přitom bych neřekl, že by jim pozitivní emoce z plátna nepřeskočily kamsi do srdíčka. Je to hřejivě britské, přitom naspeedované jako Lotus. Je to lehce australské (točilo se v NSW), přitom jsem si nevšiml jediné ovce. Je to americké, ale schází byť jediný skunk. Je to fakt dobré, jděte na to. S dětmi. Nebo bez. Dole bez. Nahoru si vemte modrý kabátek. ()

boombang

Zbytečně a nevtipně ztřeštěné a ujeté - pochybuju, že se to líbí dětem (zlatý Paddington!). Petr je dvě třetiny filmu děsně nesympatická potvora, ale lítost a pokání jsem mu pak věřil. A Domhnall tradičně nezklamal. Ovšem obsadit Margot jenom hlasově, to je hřích donebevolající. Měla si vyměnit roli s poněkud mdlou Rose. ()

PlayEasy

No, tak pro nás tedá milé CGI překvapení, které nám přineslo cameo Sama Neilla a především už poměrně otravného Domhnalla Gleesona, který se stává už okoukaným a vesměs tuctovým hercem, i když tady ještě tak hrozný nebyl. Každopádně dobrá rodinná oddechovka, která přijde otravná pouze cynikům, kteří nemají pochopení pro jiné filmy než Drama a Thrillery! 70% ()