Králíček Petr

• USA Peter Rabbit (více)

Namefar

Poskakující králíci nejsou nijak zábavní, hlavní hrdina je nesympatický. Jednu hvězdu za postavu slečny která kreslí obrazy a druhá hvězda za děti kterým se to líbilo. V tom filmu není nic u čeho bych si řekl to bylo dobré, pár legračních scén, jinak je to o ničem. ()

Pepa.Pepina

Otravní králíci, kteří jen kradou a ničí. Film se ztenčil jen na boj mezi novým majitelem domu a pošahaným králíkema, který se snad zamiloval do slečny,která se o ně stará. Celou dobu mi lezli na nervy jak králici vždy museli mít navrch nad novým majitelem. Nevím, zda je tento film vůbec vhodný pro děti. Králici a jejich hlavní nápln krást z cizí zahrady a ničit majetek někoho jiného mi nepříjdou 2x košer. Dle hodnocení jsem se na film těšil. Ale dětem už ho podruhé nepustím. ()

Wav

Dost příjemné překvapení, kterému na zábavnosti ubírají toliko hudební čísla a předimenzované pojetí elektrických "kopanců". Sice je tu tak trochu klasické klišé s láskou a odmítnutím "zlého" muže "hodnou" dívkou, ale vzhledem k celkovému podání to spíš konstatuju, protože koneckonců bez toho by se celý příběh nikam neposunul...ale dlužno dodat, že Domhnallu Gleesonovi zhuba 90 % filmového času přeju, aby tu zatracenou chlupatou bestii v modrém kabátu dostal :) ()

Reyer

Hezký, perfektní animace, hezký (jednoduchy) dej, hezký muzika, pěkný... mám pro tohle slabost...vřele doporučuji... ()

phoebinka

Moc pekny rodinny film. Lituju, ze jsem to kvuli synovi musela videt v cestine, myslim, ze tam unikla spousta vtipu. Ale i tak tam pro rodice bylo dost vtipnych hlasek ()

Boby93

Chvilku jsem tento "polo-animák" přehlížel, protože mi není 10 let a tento snímek je určen zejména pro ty menší, také jsem podvědomě tušil, co film nabídne. No nakonec jsem si to s desetiletou sestrou pustil a kupodivu ani jí se to zrovna dvakrát nelíbilo. Pár scén fajn, rozuzlení mírně překvapilo, i když většina momentů se dala předpovídat. Místy zábavné, ale spíše přihlouplé. Samozřejmě Králíček Petr není určen pro náročnější obecenstvo. Průměr. 55% ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Jdeme na zahradní párty!" Pořádně kýčovitá pohádka, kde je příjemné asi jen obsazení a animace. Příběh z farmy... Na té žije jistý pan McGregor, který se snaží vyhnat králíky ze své zahrady na kterou mu ušaci neustále lezou pro potravu. Králíci to berou osobně, protože McGregor kdysi zabil a spapal jejich taťku. McGregor jednoho dne zemře na vysoký cholesterol a na jeho místo se nastěhuje jeho synovec, který se snaží vyhnat králíky, jak krumpáčem, tak elektrickými ohrádkami nebo výbušninami. Synovec se po čase zamiluje do sousedky Rose Byrne, která však králíky miluju a stará se o ně. Nakonec spolu budou všichni žit šťastně až do smrti. No... Vtipy bez vtipu a příběh s neustálým násilím, tak nevím, zda je tento film vůbec vhodný pro děti. Dospělák to ale určitě moc neocení. - 40%. ()

megacik

S deťmi sme sa bavili, konečne niečo pre celú rodinu, kde sa aj malé deti poriadne zasmejú(teda hlavne oni). Ja osobne nemám rád hovoriacich psov, líšky, či králikov, či inú zver v štandardnom neanimovanom filme, ale tu to bolo tak skombinované s vynikajúcim a nevtieravým vizuálom, že som po chvíli na to zabudol. Slabá dvojka...73% ()

VelitelDezko

Dobrý film vhodný pre deti ale aj pre starších divákov. Vo filme sa stále niečo deje a aj keď je príbeh dosť jednoduchý, nie je to problém, pretože je prezentovaný zábavnou formou. Počas pozerania filmu som sa bavil a práve vďaka tomu bolo možné ignorovať pár chýb vo filme. Odporúčam si ho pozrieť každému, kto má rád rozprávky alebo by si chcel zlepšiť náladu nejakým zábavným filmom. Dobrý film, hlavne pre deti 5/5 ()

MarekTulen

Skvělá dobrodružná komedie u které se prostě zabavíš. Souboje mezi lidmi a králíky nikdy nebyli zábavnější. Vidět rodinku králíků, která si spokojeně žila, a najednou mít nepohody s novým majitelem, je úžasný nápad. A ten soundtrack s těma písničkama, které do toho vyhrávají, no do tohoto jsem se zamiloval a několikrát si pouštím scény z tohoto filmu. Prostě stačí jen říct, doporučuji. <3 ()

betyvlckova

Upřímně si nepamatuji, kdy se naposledy celá moje rodina opravdu nahlas smála nějakému filmu. Tohle se opravdu povedlo králíci jsou zabavní a nemůžete je nemít rádi. ()

sibal

Pohodová komedie,která neustále jede a velká legrace pro všechny,akční sekvence jsou velká paráda ,animace na výbornou a vtipné dialogy třešnička na dortu. Postavy lidské i zvířecí jsou přirozeně sympatické a dohromady jim to ladí..no a přiznám, že bych také někdy za ty pošahané nápady králíkovi krkem zakroutil...Ani chvilku jsem se nenudil a vůbec nedoufal, že mi tenhle filmík dokáže přihrát dobrou náladu. ()