poster

Králíček Petr

 • USA

  Peter Rabbit

 • Slovensko

  Králik Peter

 • Velká Británie

  Peter Rabbit

 • Kanada

  Peter Rabbit

 • Austrálie

  Peter Rabbit

 • Nový Zéland

  Peter Rabbit

Rodinný / Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2018, 95 min

Režie:

Will Gluck

Předloha:

Beatrix Potter (kniha)

Scénář:

Will Gluck, Rob Lieber

Hudba:

Dominic Lewis

Producenti:

Will Gluck

Scénografie:

Roger Ford

Kostýmy:

Lizzy Gardiner
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • balcazar
  ***

  Ten film, keď idete do kina a dávajú také shity, že aj Králik Peter je dobrý. To, že som tomuto filmu dal až tri hviezdy, zrejme spôsobil najmä fakt, že som od neho nečakal absolútne nič. Väčšina filmov so zvieratami v hlavnej úlohe, ktoré sú niečo medzi animákom a hraným filmom, sú neskutočné trapárny, takže keď ma niečo dokáže rozosmiať, aby som nonstop neprevracal oči a nechytal sa za hlavu, je to fajn.(29.4.2018)

 • kajas
  ***

  Nebýt volného lístku do kina od kamarádky a současné slabší nabídce filmů, nechala bych si "Králíčka Petra" s čistým svědomím ujít. Po jeho zhlédnutí vám taky můžu poradit, abyste za návštěvu kina rozhodně neutráceli, i když... může se vám líbit realistická animace zvířátek (mně taky), můžete si užít zajímavé obsazení zvířecích i lidských rolí (české znění bylo taky slušné), já jsem ale měla problém už se základní myšlenkou celého příběhu. Přijde mi tak nějak normální, že se lidem nelíbí, když jim armáda králíků a dalšího zvířectva sežere veškerou úrodu, tudíž mi Petr a jeho rodina vlastně lezli na nervy skoro stejně jako hlavnímu "záporákovi". Dětem se tahle taškařice bude asi líbit, ale nevím, jestli autorka knižní předlohy měla opravdu takový záměr.(14.4.2018)

 • Marsik
  ****

  Premiere Cinemas Hostivař - Jeden z nejlepších animáčů, jaký jsem za poslední roky viděl. Krásně a naprosto věrohodně udělaná animace, hodně povedených vtípků a fórů a celých 90 minut je velmi slušná jízda, která ani na moment nenudí. A co je hlavní - na své si přijdou jak děti, tak i rodiče, takže zcela ideální rodinný film. Synek v kině vybuchoval smíchy :) 80% (with J&A)(8.5.2018)

 • luka4615
  ***

  Průměrná komediální jednohubka na dlouhý večer, která okrem skvělé animace a chytlavých písní nemá téměř vůbec nic co nabídnout. Peter Rabbit je tedy až na tyto detaily zcela promarněnou příležitostí na povedený rodinný film. Škoda. PS: James Corden je otravný i tehdy, i když je jenom slyšet. Neuvěřitelné. „I've chilled out, man. I'm cool now.“(1.5.2018)

 • elanius
  ***

  (43/2018) / Vcelku neškodná komédia ktorú nad vodou jednoznačne drží Domhnall Gleeson. Z čoho som bol hotový je kombinácia animácie a reálnych hercov, mal som pocit, že sme sa zase posunuli o hodný level vyššie v kvalite. Fóriky inak docela fádne, skôr také žartíky, ale niektoré vyšli, napríklad parádne prasa a tiež story o kohútovi mi otvorila oči :). Znovu tu máme ten typciký nedeľný poobedný kus. (6/10)(29.4.2018)

 • - Málokterému filmu bylo povoleno natáčení v obchodě Harrods, Králíčkovi Petrovi se to povedlo. Natáčelo se přes noc, když byl obchod zavřený. (griph)

 • - Keď Bea (Rose Byrne) s Thomasom (Domhnall Gleeson) hrajú Scrabble, vidno, že Bea zložila slovo "Potter." Beatrix Potter je meno spisovateľky originálneho príbehu o králikovi Petrovi. Po nej je pomenovaná aj hlavná postava (Bea). (Astonko)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 3. února 2018 v Los Angeles. (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace