poster

Králíček Petr

 • USA

  Peter Rabbit

 • Slovensko

  Králik Peter

 • Velká Británie

  Peter Rabbit

 • Kanada

  Peter Rabbit

 • Austrálie

  Peter Rabbit

 • Nový Zéland

  Peter Rabbit

Rodinný / Animovaný / Komedie / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2018, 95 min

Režie:

Will Gluck

Předloha:

Beatrix Potter (kniha)

Scénář:

Will Gluck, Rob Lieber

Hudba:

Dominic Lewis

Producenti:

Will Gluck

Scénografie:

Roger Ford

Kostýmy:

Lizzy Gardiner
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • elanius
  ***

  (43/2018) / Vcelku neškodná komédia ktorú nad vodou jednoznačne drží Domhnall Gleeson. Z čoho som bol hotový je kombinácia animácie a reálnych hercov, mal som pocit, že sme sa zase posunuli o hodný level vyššie v kvalite. Fóriky inak docela fádne, skôr také žartíky, ale niektoré vyšli, napríklad parádne prasa a tiež story o kohútovi mi otvorila oči :). Znovu tu máme ten typciký nedeľný poobedný kus. (6/10)(29.4.2018)

 • luka4615
  ***

  Průměrná komediální jednohubka na dlouhý večer, která okrem skvělé animace a chytlavých písní nemá téměř vůbec nic co nabídnout. Peter Rabbit je tedy až na tyto detaily zcela promarněnou příležitostí na povedený rodinný film. Škoda. PS: James Corden je otravný i tehdy, i když je jenom slyšet. Neuvěřitelné. „I've chilled out, man. I'm cool now.“(1.5.2018)

 • kajas
  ***

  Nebýt volného lístku do kina od kamarádky a současné slabší nabídce filmů, nechala bych si "Králíčka Petra" s čistým svědomím ujít. Po jeho zhlédnutí vám taky můžu poradit, abyste za návštěvu kina rozhodně neutráceli, i když... může se vám líbit realistická animace zvířátek (mně taky), můžete si užít zajímavé obsazení zvířecích i lidských rolí (české znění bylo taky slušné), já jsem ale měla problém už se základní myšlenkou celého příběhu. Přijde mi tak nějak normální, že se lidem nelíbí, když jim armáda králíků a dalšího zvířectva sežere veškerou úrodu, tudíž mi Petr a jeho rodina vlastně lezli na nervy skoro stejně jako hlavnímu "záporákovi". Dětem se tahle taškařice bude asi líbit, ale nevím, jestli autorka knižní předlohy měla opravdu takový záměr.(14.4.2018)

 • ScarPoul
  ***

  Taká jednohubka čo neurazí, ale ani nenadchne. Typický rodinný film so všetkým čo k tomu patrí. Byť inak nastavený tak by som si to možno aj užil. Takto som si len potvrdil, že personifikované zvieratá mi celkom lezú na nervy. Mimo to je tu ale naozaj výborný Domhnall Gleeson a očarujúca Rose Byrne. Priemer.(24.4.2018)

 • Havenohome
  **

  No. Je to blbosť. S predlohou to nemá nič spoločné. Hlavný hrdina nemá žiadny charakter, scenár je otrasný. Oproti Paddingtonovi je to totálny odvar. Pokúsili sa posunúť jednoduchú citlivú ilustrovanú vec určenú primárne pre malé deti do gross out komédie pre teenagerov. Je to fakt trápne. Nefunguje to. Všetky tie rádobyvtipné scény alá Vlk z Wallstreet, či Great Gatsby. Žiadna skutočná zábava sa nekoná.(8.5.2018)

 • - První zprávy o natáčení filmu se objevily v dubnu 2015 prostřednictvím e-mailových úniků společnosti Sony Pictures - oficiální oznámení o natáčení proběhlo v prosinci 2015. 4. srpna 2016 bylo potvrzeno, že Will Gluck bude natáčet animovaný film. 26. září 2016 se potvrdilo, že hlasy v angličtině namluví Daisy Ridley a Elizabeth Debicki, 18. října 2016 potvrdili účast Ewan McGregor a Domhnall Gleeson, 24. října potvrdila účast Margot Robbie a jako poslední 7. listopadu se zapojila zpěvačka Sia. (Varan)

 • - Vo verzii so slovenským dabingom zaznie počas filmu skladba od rapera Michal "Ego" Straka. (peter.kralik)

 • - V scéne kde Bea (Rose Byrne) s Thomasom (Domhnall Gleeson) hrajú Scrabble je vidno, že Bea vyskladala slovo Potter. Beatrix Potter je meno spisovateľky originálneho príbehu o králikovi Petrovi a je po nej pomenovaná aj hlavná postava - Bea (Rose Byrne). (Astonko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace