Králíček Petr

• USA Peter Rabbit (více)

kolly13

Nesympatičtí králíci v hlavní roli boje proti lidem, kterým škodí, ale jsou bráni jako chudáčci. No nevím, zda mi mrkvička, salátek a spol. rostli tak krásně v plané přírodě. Herci jsou příjemným komparzem a provedení není špatné. Jenže scénář a animace (tím myslím obličeje králíků) jsou pro mne mínusem, nemluvě o glorifikaci krádeže ;). ()

VktrCZ

Naprostá pecka. Od samého začátku naprostá jízda, která až do konce nezastaví. Nic jsem od toho nečkeal, ale dostal jsem extrémě zábavnou a energickou bombu nejen pro děti. Perfektní herecké výkony obou hlavních postav a ještě lepší cgi králíčci. Skvělý Skvélý Skvělý ()

PTuranyi

Králik Peter sa snaží byť free/cool/in verziou ňuňu akčného animáku pre celú rodinu. Výsledkom je Postrach Denis kombinovaný so Sám doma s králikom v hlavnej úlohe. A dôjde aj na spev, tanec a dokonca hip hop. Žiaľ v úlohe hlavného zloducha ocitá síce starý frfľoš McGregor ale predsa len legitímny vlastník záhrady, v ktorej králiky rabujú. Jeho rolu však prevezme jeho ambiciózny synovec, takže celá zápletka sa môže opakovať akurát s pridaním romantickej linky medzi ním a susedkou Beou. Tá je však ochrankyňou králikov čo prináša množstvo ďalších komických situácií, v ktorých sa však príliš tlačí na prvú signálnu. Produkcia a animácia je kvalitná. Výsledok už nezachráni, ba dokonca ho zhoršuje, zázračný prerod Petra zo sebestredného zlodeja na obetavého záchrancu vzťahu mladej dvojice. 70% ()

Mark1983

Po dlouhé době jsem šel do kina, chtěl jsem udělat radost neteři a po pravdě řečeno se jedná o oddychovou pohádkovou komedii. ()

Doffy

Skvělý rodinný film. Ti, kteří viděli Paddingtona a líbil se jim, by rozhodně neměli vynechat Králíčka Petra. Narozdíl od Paddingtona je Petr trochu ráznější a s nepřátely se nemazlí (zvířecí Sám doma). Vtipné scénky jsou vtipné, zvířata jsou jako opravdová, jen mi nakonec přišlo, že se příběh kvůli těm 90 minutám dostatečně nerozvinul. Ale co. Vždyť je to pohádka. Beatrix Potterová si ale asi takhle nepředstavovala, že bude jednou vypadat její výtvor. Tím nemyslím Petrův vzhled ale jeho kousky, které někdy trochu balancují na hraně dětské komedie a komedie pro odrostlejší diváky. ()

HororSamael

Opět budu jen komentovat dětské reakce. To bylo hustý, to bylo hustý, to bylo hustý....... A ani já, jako dospělák, jsem se nenudil ()

Darxandri

Nevím, asi jsem jeden z mála, které prostě neuspokojuje dětinský humor, jako například když někdo dostane ránu elektřinou a letí 6 metrů daleko. Možná jsem jenom někdo, kdo takový humor neocení. Nevím. Každopádně film je moc hezky zpracovaný po grafické, i zvukové stránce a po příběhové stránce je jednoduchý, aby ho pochopil každý. Co se hlavních postav týče, samotný králíček Petr je, alespoň pro mě, šíleně nesympatická, arogantní postava. Občas jsem měl chuť, aby ho ten trouba vážně zaškrtil a upekl si ho na pekáči. To by bylo panečku jiné morální ponaučení. Nebuďte namyšlení zmetci, jinak nedopadnete dobře. 2,5/5 Více, ani méně nedám. ()

w.w.

dokonalé!!! už dlho som sa tak nepobavil na rozprávke a treba povedať, že je to šité rovnako pre veľkých ako aj deti...ten rap od Fort Minor predabovaný do slovenčiny bol super... ()

Accuphose

Další snímek z loňského žebříčku od společnosti TotalFilm je určitě originální, ale tak úplně nefunguje, herečtí představitelé mi ani jeden neimponovali, králíčci se sice povedli, ale stejně na mě největší dojem udělalo prase. Něco funguje, něco ne, není to klasický příběh dobra a zla, ale neklasické pojetí téhož. Váhal jsem dllouho mezi 2-3 hvězdičkami, ale v rámci kategorie je to solidní, takže dávám sice dvě, ale můžete si pro danou kategorii jednu přičíst. ()

AnniqueCh

Na to že tenhle zfilmovaný králíček Petr je inspirovaný starým animovaným dětským seriálem Svět Petra Králíčka a jeho přátel který byl natočený podle knihy Britské spisovatelky Beatrix Potter tak mu vůbec nedělá ostudu, dětem se líbí zrovna tak stejně jako stará verze seriálu  ne-li víc. ()

jubesaja

Obávám se, že Beatrix Potter rotuje chudinka v hrobě. Její poetika zcela přebyta plytkým příběhem a neustálým násilím. Z reakcí dětí v kině, viděly to podobně. Jediné plus vidím v animaci. ()

Pavlis.xxx

Neznám přesně knižní předlohu,takže nevím jestli je násilí na každém kroku i v knize,ale tohle mi určitě pro malé děti nepřišlo. Osobně tento "destrukční" humor viz Jen počkej zajíci nebo např. Tom a Jerry mi nevadí,ale u tohohle filmu mě to trošku iritovalo. Možná,kdyby to bylo celé kreslené tak bych to překousl,ale tady mi to prostě nesedělo... Hlášky filmu dobré,párkrát jsem se zasmál,ale opět ten samý problém. Děti tak 99 procentům hlášek a gagů nemohly vůbec rozumět...proto jsem si pokládal celý film otázku na koho je tohle vlastně cílený. Plusy jsou určitě super animace,ale to v dnešní době je už standard,který nejde dlouho vyzdvihovat jako plus. Soundtrack se mi taky dost líbil, ale k tomuhle filmu bych zvolil asi jiné skladby. Na konci je sice srdceryvné poučení,že se vlastně máme mít rádi a nemáme zabíjet,ale už asi v 5té minutě filmu jedna postava zemře na infarkt a pak už se to chce jen zabíjet navzájem... Nevím jak to zhrnout,mám z toho smíšené pocity. Mluvící zvířata,které slyší asi jen někdo pokud je zrovna vidí a nepřijde mu divné,že dělají to co dělají nemá smysl okecávat,stejně jako jednoduchý příběh bez nějaké větší pointy. Gleeson dobrý výkon, Byrne se mi tam vůbec nehodila. Film to není špatný,ale spíš bych to zařadil na rozdíl od takového Paddingtona mezi jednohubky,které už vidět znovu nepotřebuji...Jedna hvězda za propagaci Škodovky :D 65% ()

ohneta

Královsky jsem se bavil i se svým 7. letým synem. Mnoho bezvadných vtipných sekvencí, bezva dabing, super triky včetně animace. V kině všichni spokojení a někteří po skončení i tleskali. Takže ze mě spokojenost. Rozhodně tímto filmem nic nepokazíte, pokud na něj vemete své děti . ()