V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále nebezpečnější experimenty si na každém z nich vybírají svou daň... (Falcon)

Final

Stejně jako v devadesátkách, si mladí studenti užívají alkoholu, sexu a umírání. Těžko říct, co z toho je lepší. Umírání má při nejmenším jednu výhodu. Halucinace v podobě nevyřešených traumat z minulosti. Ellen Page je celkem příjemným zpestřením jinak poměrně nudného remaku. Digitálně lepší, scénáristicky horší, divácky průměrný. ()

SNCIS

"Dobrá, pane, musím provést vyšetření varlat. Zavřete oči a předstírejte, že jsem holka." - "Co? Nechte mě sakra být!" Co se stane, když umřeme? Je něco potom? O tom vlastně je tento film, o podívání se na druhou stranu. Ano, další remake kdysi úspěšného filmu. Schumacherova verze není veledílo, ale má nějakou atmosféru. Nová verze ji nemá a nepřinesla nic nového. Potěšila mne přítomnost Kiefera Sutherlanda, který hrál v původním filmu. Jinak asi nic, neboť sem věděl dopředu, co a jak bude. No, a pár lekaček, které jsou v každém hororu to nezachrání. - 10%. ()

d-nao odpad!

Takze si po stretnuti so smrtou vytiahnete do reality demona svedomia? Kiefer a ty co sy tam siel robit? ()

Galvanista

Takový nudný remejk, připomínající hraní na španělku s nylonovejma strunama. Netrpělivě jsem čekal kdy stařík Satrlend té bandě doktůrkům zavzpomíná svoji zkušenost se svojí klinickou smrtí, ale bohužel nejspíš uštědřil velkou ztrátu paměti. Film je dosti nezáživný při kterém jsem se přistihl s prstem v nose, a čekal až si budu moct zhlédnout závěrečné titulky. ()

KKNovak129

Moderní verze sci-fi o mladých studentech medicíny mě dosti překvapila. Žánr horor nerada sleduji, jelikož málokterý z takovýchto filmů mě doopravdy dovede vystrašit. Tvůrcům tohoto snímku se to však podařilo - musím se přiznat, že většinu filmu jsem dokonce měla tendenci zavřít oči -, za co si zaslouží připsat body navíc. ()

sh3riff

30 let starý film neznám, ale tohle je takové o ničem .. na konci, ubohá narážka na zákony, že se nesmí porušovat zákony a člověk pak nebude mít výčitky kterého by ho zabili .. ach jo. ()

podlet

Mno... Třetí hvězdu hlavně za toho Sutherlanda. Jinak mi to přijde docela levný. Jako remake to asi nebude uplně marný, ale celkově to je takový neuchopený. Zklamal mě trochu předvídatelnej a poněkud plytkej konec. ()

HanaZ

Slušné tři. Ta jedna navíc za Verbalovo cintání o tom, co s ním představitelky hlavních rolí nedělají, které zde pokaždé popíše tak přesvědčivě, že máme všichni detailní představu o vyměšování jeho žláz... Takže ne, v remaku fakt nová Julia Roberts, ale patrně ani nikdo z nastupujících hvězd nehraje: Naopak se jedná spíše o připomenutí, poctu někdejšímu mysterióznímu kultíku a upozornění, že pořád nevíme, co je "potom". A není radno se v tom příliš šťourat, protože pak vyplave něco, co jsme už naopak vědět nechtěli. Pokud si toto dílko se svižnými dialogy i kamerou střihnete spolu s původní verzí(1990), máte o příjemně zádumčivý zimní večer postaráno. ()

JohnDark

Hráči so smrťou - Flatliners, Horor, USA 2017, R: Niels Arden Oplev, H: Ellen Page, Diego Luna, Nina Dobrev, James Norton, Kiefer Sutherland, Kiersey Clemons, Beau Mirchoff, Wendy Raquel Robinson, Madison Brydges, Jacob Soley, Anna Arden, Jenny Raven, Steve Byers, 60% ()

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

28.02.2021

Scenárista Ben Ripley (Zdrojový kód) před necelými deseti lety zaujal širší publikum svým originálním sci-fi s Jakem Gyllenhaalem a časovou smyčkou, od té doby se občas někde objeví spekulace o… (více)