V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále nebezpečnější experimenty si na každém z nich vybírají svou daň... (Falcon)

Eywa11

Áááá!!! Tak zaújimavý nápad tak dodrbať! Páčilo sa mi to ale druhá polka šla dejovo aj obsahovo majestátne do piva.... ale za tú myšlienku a pretože sa svojím spôsobom strašne bojím smrti a zaujíma ma čo je na druhej strane, dávam 3 hviezdice.... ()

nemer

Neznám nebo si nepamatuju verzi z 90.let, takže za mne dobré. Postavy si získaly mé sympatie, ačkoli kulisy jsou často nepříliš uvěřitelné. Na jedno zhlédnutí slušné. ()

J.Mayen

Puvodni snimek jsem videl, mozna i nekolikrat a jediny co si z nej pamatuju byl zakernej zmetek Billy Mahony, trochu jsem se tesil, ze ho tvurci ztelesni i tady, k my smule tu byla jen vrazedna fuchtle, meduzou popalenej pacient a utopena sestra, ups asi jsem trochu zaspoileroval, ale muj nazor je takovy, ze film pekne odsypal, zadny zbytecny kdydy a ja se bavil a nekolikrat polekal, takze neni co resit 4 hvezdy odr? ()

luciekout

Šprti z prestižní školy si hrají na Dr. House, ale jejich charaktery jsou ploché jako jízdní dráha a scénář děravý jak cedník. Originálu se to nemůže rovnat. Jedinou slušnou herečku nechají umřít a jediný kvalitní herec je tam ve vedlejší roli. ()

blondboss

Tento Flatliners remake bol spočiatku na ťažké dve hviezdy aj s prižmúrením oka, zhruba v polke sa to ale prelomilo a stal sa z toho celkom slušný duchársky horor, ktorý zahviezdil pár slušne ľakavými scénami s prudko stiesňujúcou atmosférou. Záverom to už ale opäť šlo dole kopcom s vyústením do tupého finále. Keď k tomu prirátame nie príliš zaujímavé herecké obsadenie a aj suchopádny námet už z pôvodného filmu, vyjde mi to na taký jemne lepší priemer. 60 % ()

AndrewNewman

Ako to tu už viackrát bolo napísané, zrejme jediným lákadlom je krásna Nina Dobrev, ktoré síce nemá herecké vlohy, ale pozerá sa na ňu naozaj dobre. Dej je trochu zaujímavý a nie je to až také prízemné, ako sa možno zdá, no ale v poslednej polhodine to sklzne do tradičnej šablóny všetkých týchto astrálnych "hororov." Som len rád, že som tento film videl ešte predtým, ako sa Ellen zmenila na Elliota a nechala si prišiť penis. ()

fafejt001

Faktem je , že ta původní verze je o dost lepší . Tady je dost efektů , ale to není už ono . Nějak to kulhá i v závěru . Slabý scénář tohoto filmu , je rovněž faktem . ()

moriero

Hele, mně se to přes prosluněné televizní pojetí a prosluněný seriálový casting překvapivě líbilo. Když padla noc, já se dokonce i bál, což jsem tedy fakt nečekal. ()

brasek

Prvá necelá hodinka snímku priniesla zaujímavý príbeh, odvíjajúc sa pomerne slušne dopredu v očakávaní vyvrcholenia zápletky kedže ide o remake známeho príbehu. Žiaľ druhá časť snímku síce priniesla pokus o temnú atmosféru a horor, ale vcelku príbehom už nudila. Sklamanie nie je, ale o spokojnosti hovoriť nemôžem. ()

Saxos

Pointu a náboj starých Hráčů známe a tu se jejím následovníků vůbec nepodařilo posunout dál. Tak jsem se pronudil až do konce. ()

satyrycon

Original byl lepší.Proboha kdo jim dělal zdravotnického poradce? Takových chyb jsem v životě neviděl. V podstatě nic nového než má original. ()

Kushina

Vzhledem ne příliš dobrému hodnocení mě film mile překvapil. Měl pointu, herci zahráli své role dobře, prostředí mi sedělo a tohle téma co je po smrti mi hodně říká. Občas byl film i lekavý, ale ne horor, vlastně od všeho trochu, ale výsledek se mi líbil. 65% ()

izolator

Spoiler allert! Další prznění resuscitace vyzdvihující defibrilaci při asystolii... Bleju i ušima. Tohle amíci prosírají už dlouhou dobu a už mě s tim fakt serou. Zajímavá vizualizace to nezachránila, místy ale dost pokulhávala a ani Ellen Page to nezachránila. Další americká břečka. Nedoporučuji. ()

veverysiak

Matne si spomínam na originál, niežeby ma ohúril, ale celkom sa dalo, toto nemalo vzniknúť, ohromná nuda, mdlé výkony a celkove sa dáko nieto o čom rozpisovať, takže 20%. ()

PepusGi11._

Co se týče příběhu,tak za mě dobrý,obsazení dobrý....Film dost zbytečně natáhlej,trvalo to zbytečně dlouho.....No další film,na kterej jsem se těšil hrozně dlouho,ale další zlamání....Samozřejmně záleží na vkusu ....Prostě parta rádoby dokturků,kteří se snaží přežít smrt...Na muj vkus trošku přehnaný.... ()

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

28.02.2021

Scenárista Ben Ripley (Zdrojový kód) před necelými deseti lety zaujal širší publikum svým originálním sci-fi s Jakem Gyllenhaalem a časovou smyčkou, od té doby se občas někde objeví spekulace o… (více)