V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále nebezpečnější experimenty si na každém z nich vybírají svou daň... (Falcon)

MickeyStuma

Remake snímku z roku 1990 a nic zásadního se neděje. Celý příběh je jen odvyprávěn v modernější době a přirozeně s jinými herci a to je asi tak všechno. Stejně jako u originálu se jedná o thriller s mysteriozními prvky, kde je atmosféra budována volně s postupným vývojem děje. Ani zde se příběh nevyhnul jistý nelogičností a vědeckých absurdit. Těžko tedy říci, jestli je skutečně zodpovězena otázka o existenci posmrtného života. Tímto tedy rozhodně ne. To však neznamená, že je snímek nekoukatelný. Naopak. Jen je jako remake zbytečný. ()

BOURQUE

Najväčší odkaz filmu je to, že každé naše rozhodnutie nezostane (každý náš čin) bez dôsledkov. O základnej koncepcii filmu by som teraz neotvoril diskusiu. Herecky solídne zvládnutý, režisérsky priemerný. Veľmi málo minút pre K. Sutherlanda. Osobné hodnotenie: 75% (***) ()

Rathalos

Prekvapuje ma take slabsie hodnotenie,mne sa tento remake pacil velmi,len malo je podobne verzii z roku 1990,herecke obsadenie bolo fajn,hlavne Ellen Page mam moc rad a celkovo to malo smrnc,pre mna plny pocet...:-) ()

Faila

Oproti původním Hráčům je to podle mě docela slabota, ale na dnešní dobu jde stále o dost povedený thriller s tajemnou a mrazivou atmosférou. Určitě jsem se víc bála u původních Hráčů, ale i tihle na mě dokázali místy silně zapůsobit. ()

helloween93

Remake původních Flatliners byl úplně zbytečný. A zatímco ve starých Flatliners je správně ponurá atmosféra a vize (hlavně Kiefera) jsou vcelku děsivé, v remaku nefunguje ani jeden z těchto prvků. Hříchy, které si hlavní postavy s sebou nesou jsou vcelku podobné těm z původního filmu, akorát zatímco Sutherland byl mlácen přeludem Billy Mahoneyho a dalo mu hodně zabrat, aby mu Billy odpustil, ve snímku z roku 2017 dostává zabrat hlavně Nina Dobrev, na kterou se příjemně koukalo, ale její vykoupení z konfrontace s požahaným pánem nemělo moc logiku. Obsazení Kiefera Surherlanda bylo zcela zbytečné, když jde o remake, nikoliv o pokračování. Sony na sebe na podzim roku 2017 upeklo další finanční past v podobě tohoto propadáku a upřímně to ani jinak dopadnout nemohlo. Ten smutný pocit, když původní Flatliners v roce 1990 vydělali jen v Americe víc, než remake celosvětově v roce 2017. :D 2* ()

Kiisaki

Jako horor film vcelku selhává, protože zkrátka není strašidelný. Veškerá snaha o vyvolání strachu přichází vniveč kvůli špatným efektům a spoléhání se na ty nejnudnější a nejméně nápadité hororové stereotypy.V tomto ohledu tedy není film ničím nápaditý a bylo by lepší, kdyby se více zaměřil na psychologickou stránku příběhu, která byla alespoň zajímavá. ()

emdvojka

Ak sa niekto po 27 rokoch rozhodne urobiť remake s pocitom, že to predbehne originál tak v tomto prípade sa zmýlil. Námet síce ostal, ale scenár je nudný, trápny a televízny. Scény, ktoré by mali naháňať hrôzu však nie sú hrozivé, ale hrozné. Všetko o čo sa ľakačky opierajú je len staré známe klišé. Takže sa nedočkáme infarktových stavov a ani ľudských príbehov plných utrpenia a temnej minulosti, dočkáme sa len takého lite vydania hororovej klasiky z 90 rokov. ()

Katcat

Chvilkami velmi nadprůměrný film, chvilkami film "Děláš si prdel!?" Absolutně nesrovnatelné s originálem. Nedá se to nazvat ani remakem, jen inspirací na děj, ale právě díky tomu do toho mohli dát autoři víc. ()

Vabr

Sice jsem starej film neviděl, ale určitě se na něj někdy podívám. Film měl v 1. půlce hodně dobře naběhnuto, ale v tý 2. půlce se to už sr**o. Nejvíc mi sedla hlavní postava a čerňoška, chlapi mi moc nesedli a ta 3. lesba byla nevýrazná, až na její (ne)sebevraždu. Nápad filmu je dobrej. Film je i trochu vtipnej. Ta pointa toho, aby to po nich nešlo byla moc jednoduchá a trochu hloupá. Čekal jsem, že tu zemře o dost víc lidí. Tím, že tu zemře málo postav, myslím OPRAVDU málo postav! Dávám horší 4. Zajímá mě originál. Zajímá mě, jestli se takhle lidi opravdu oživují, ale myslím, že ne. VYHODNOCENÍ: ZABIJ SE A PAK TĚ MOŽNÁ OŽIVÍM ¬_¬. ()

AngelG odpad!

Ani nevím, kdy naposledy jsem udělila filmu titul odpadu. Vzhledem k tomu, že i ten nejslabší film, který jsem za poslední roky viděla měl alespoň nějaké zachraňující prvky - soundtrack, obsazení, atmosféra, prostě něco, co za tu jednu hvězdu stálo. Tady není absolutně nic, nad čím by člověk mohl přimhouřit oko a být milostivý. Jedná se o absolutní sračku bez mozku, napětí, zábavy. Už od čvrt filmu jsem měla nutkání přetáčet do předu, protože to bylo tak bolestně nudné. Postavy jsou nesympatické, byly mi tím pádem úplně ukradené. Děj se snaží na jednu stranu přidávat něco svého ( jiná verze posmrtného života, částečně jiné následky, postavy mají jiné hříchy) a na druhou kopírovat originál a až příliš spoléhat na to, že publikum už to zná. A já si jen celou dobu říkala "Míň je víc". U remakeu to platí obzvlášť. Takže je sice pěkné chtít se lišit, ale když to nemá hlavu a patu, tak to trošku pozbývá smysl. Ty dvě hodiny života už mi bohužel nikdo nevrátí.. :( ()

Razzor_82

"Je to zmrtvýchvstání." Je to jen úplně zbytečný remake. Tady nic nefunguje. Nulové napětí a nesympatické herecké obsazení. Medici působí  svým chováním jako děti hrající si na doktory. Modernější doba filmu naprosto nesedí. 3/10 ()

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

28.02.2021

Scenárista Ben Ripley (Zdrojový kód) před necelými deseti lety zaujal širší publikum svým originálním sci-fi s Jakem Gyllenhaalem a časovou smyčkou, od té doby se občas někde objeví spekulace o… (více)