V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále nebezpečnější experimenty si na každém z nich vybírají svou daň... (Falcon)

Nach

Jeden z těch filmů, na které bych nešel kdyby nebylo žádosti drahé polovičky. Nicméně oproti mým nízkým očekáváním šlo o docela dobrý průměr. Jednoduše řečeno stará nepříliš známá klasika v novém hávu, která si v první polovině hraje na nějaký filozofický horor s odhalením, které ale nepřijde a spíše se zvrtne v souboj o život. Nic lepšího v tom nehledejte. Obsahuje to několik hororových scén, lekaček, ale příběhově nic převratného. Jeden z těch filmů, který stojí za zhlédnutí, ale již ne za připomenutí. A proto toto průměrné hodnocení. Jo a herci byli nakonec fajn. 65% ()

Rodriguez

Velmi svižný snímeček, který neurazí. I temná minulost Vás může dohnat a rozehrát poslední kolo před smrtí. 55% ()

bourec

Vlastně docela zklamání.V době neskutečnejch možností mohl bejt remake na podstatně vyšší úrovni.Víc k tomu nmám co napsat.50%. ()

cariada

Remake povedeného hororu, který dopadl slušně. Postavy v pohodě, a děj taky. Sice to nemá takový tah na branku a ani atmosféru jako originál, přesto dobrý. ()

dubinak

Původní film byl bezpochyby lepší. Remake nebo co to vlastně je, byl už nepřekvapivý, moc mě nezaujal, postavy taky nebyly zrovna miss sympatie. Navíc nemám ráda Ellen Page, takže to byl také faktor, proč mě film neuchvátil. Ani nevím, co k němu napsat. Je to prostě takový naprosto průměrný mysteriózní horor, který vás ale nemá čím vystrašit. Z traileru jsem měla větší zážitek. ()

Dannysek4U

Bez toho gotickyho smrncu dost nudicka. Holky hezky, ale nejak to nestaci. A hlavne to neprebije prilis mentorksej etos. Skoda, puvodni film se s timhle popasoval dobre. ()

Morzael

Na jednu stranu příjemné překvapení na druhou už trochu nastavovaná nuda. U Flatliners se mi líbilo, že tu scénář nebyl líný. Každá postava má svůj vlastní příběh a odlišný charakter. Vše pěkně odhaleno skrze děj a vzájemnou interakci a minimálně přes expozici skrze dialog, ta mi tu vázla snad jen v jednom místě. Dokonce i v jistém smyslu podvržení žánru "nakonec přežije jen jeden" se mi líbilo. Mrzely mě ale laciné lekačky a děj, který od první smrti už neaskaloval, ale vlastně naopak. Tím pádem film tak nějak vyšuměl, protože posledních 40 minut už jste věděli, co bude dál a za zívání jste jen mohli doufat, že to nebudou protahovat. Asi by šlo i lépe stáhnout příběh nějakým uceleným tématem, ale beru i ten pokus, co tu je. Dneska už ani filmy s daleko větším rozpočtem toho nejsou schopné. Takže vlastně docela příjemný film, který měl našlápnuto být něčím víc. ()

necisty

Trošku to přeháním, ale vy to taky trošku přeháníte. Přiznám se, neviděl jsem originál a tohle se mi pointou líbilo. Možná jsem jen čekal nějaké závěrečné logické vysvětlení a tak mě to celkem zklamalo. Ale jinak to není úplně špatně filmařsky a herecky zmáknuté. ... GA Cinema ()

Juto

Naprosto zbytočný film. Pôvodný film je 100 krát lepší. Neviem, kde znikol problém, lebo tento režisér má dobré filmy. Najlepšie na filme bolo, keď skončil. Bola to nuda, nuda, nuda. Herecké obsadenie je fajn najmä moja obľúbená herečka Nina Dobrev, (Upírske denníky)ale to je všetko. 4/10 ()

HorrFi

Původní verzi jsem neviděl, takže jsem byl nezaujatej divák a nejlíp bych to asi vystihl slovy, že tenhle film neurazí ani nenadchne.. řekl bych, že to mělo zbytečně dlouhou stopáž a tim pádem zbyl prostor pro hluchý místa.. na druhou stranu tu bylo několik zajímavejch scén.. hodně silný tři hvězdičky, slabší 4.. ()

URBAN

Hráči se smrtí mě dá se říct do nějaké míry zklamali, ale když jsem si zvykl na formát filmu ve kterém se začal ubírat jsem si na něj tak nějak zvykl a není to nic tak špatného, ale nicméně to v sobě skýtá skrytý potenciál. Ale kdybych měl říct co mě opravdu štvalo tak to byly lokace. Byly opravdu nezajímavé a snižovaly atmosféru na které by měl film tohoto typu fungovat. ( 28.1.18/MAC ) ()

dr.fish

Ani původní film nebyl nijak vydařený, takže jsem nic moc nečekal. Laťka nebyla vysoko a Oplev se přes ni dostal jen tak tak. 60% ()

Deyw

Docela na pohodu remake, obcas protivny herci, ale atmosfera tam byla hutna..pohodovej horurek na destivou sobotu.. 🥹 ()

Lachtaan

16. narozeniny jsem strávil se skvělým Love & Other Drugs, loni jsem se o rok starší stal po boku úžasného Villeuneova Arrival, abych očekávanou osmnáctku letos oslavil s tímhle poněkud experimentálním filmem. Tento přívlastek lze třeba brát s nadsázkou, pokud bereme vpotaz, že se bavíme o remakeu známého postaršího filmu. Jestli ale novodobým Flatliners sedí nějaké přídavné jméno jako ušité, tak je to slovo pozoruhodný. Tím film opravdu je, hlavně v prvních cirka 50 minutách, po kterých se snaha o sofistikaci místy moc nevydařila. Ale Nina je prostě strašně sexy, Diego je sympatičtější, než jsem si zprvu myslel a dohromady fungovali s ostatními známými i neznámými velmi dobře. Ellen Page mi po svých rozjezdech (prapodivné Vyfič!) dokázala, že hrát umí a i z ní vyrostla moc pěkná slečna (v několika málo posledních dnech dle drbů na netu již paní). V kině bych to vidět nepotřeboval, zklamaný ovšem nikterak nejsem. ()

Johnny.ARN

Ambiciózny projekt stroskotal na .... ambíciách. Dán to rozohral na príliš veľa strán, chcel zaujať široké publikum rôzneho zamerania a veku a nevyšlo to. Ak si odmyslíme technické chyby, naskočia nám diery v scenári, nelogické správanie postáv a brutálny skok z drámy do hororu, čo bolo maskované gradáciou deja. A to ani nehovorím o tom, že všetky tri herečky, aj keď dobre vedeli že tam budú len v spodnom prádle, si na natáčanie nechali kozy doma. Dobrev ma potešila, aspoň ona, ale ani to nestačilo. Myslel som že dám slabé 3, ale radšej dám solídne 2 z 5 ()

viperDavid

No jo jasně, prostě remake na hru se smrtí. Ale mě se to docela líbilo, i když víc erotiky a víc Niny by neuškodilo. Prostě takové to klasické, jo to jsem viděl. Vzpomeneš si, ale hluboký zážitek nečekej ()

Sfinkter

Schumacherův originál je nepřekonatelný, ale moderní zpracování mu ostudu nedělá. Page a Luna navíc snímek drží herecky spolehlivě nad vodou. ()

Mrkvič

"Dvojka" Hráčů se smrtí sází na bubáky a postrádá silnější vysvětlení. Pronikání na onen svět je fajn a nové technologie tyto scény určitě vylepšily. Tam, kde byla jednička mysteriozním thrillerem, je dvojka pouze takovou bubáckou lekačkou, kterou totálně shodí trapně jednoduchý závěr. ()

Ryuuhei

Začátek super - skupina rezidentů začala experimentovat se smrtí a mě jen zajímalo, jaké z toho vyvodí výsledky. Vědu ale vystřídal duchařský slasher říznutý napravováním chyb z minulosti. Z celého filmu se stal předvídatelný, nepromyšlený snímek, který mé počáteční nadšení shodil skoro až na samotné dno. Rád jsem každopádně opět viděl Elliot Page ještě jako ženu. /// Viděno na AXN s českým dabingem. ()

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

28.02.2021

Scenárista Ben Ripley (Zdrojový kód) před necelými deseti lety zaujal širší publikum svým originálním sci-fi s Jakem Gyllenhaalem a časovou smyčkou, od té doby se občas někde objeví spekulace o… (více)