Epizody(38)

Promo

Jeoffrey

Sledovat v televizi wrestling je pro mě stejný zážitek, jako pustit si videoklip skupiny Rammstein "Mann gegen Mann" a vypnout zvuk. Navíc mě vždycky i vnitřně tak nějak pobuřuje, že všechny ty chvaty co se tam objevují a ten drsný boj jsou jen dělané na efekt a je to vlastně jen takový velký nasvalený a polonahý cirkus. Takže představa koukání na wrestling v animované podobě mě z počátku příliš nelákala. No ale je tam tajemná organizace, příběh je klasická sportovní revenge story a charaktery, i když nejsou nikterak extrémně výrazné a díky vší té akci o nich toho zase tolik nevím, nejsou úplně marné. Takže koukat se na to dokážu, i když to není tak úplně můj styl zábavy. Edit 27.11.2016 No a tak se nějak stalo, že jsem před pár týdny jeden díl vynechal, protože jsem nějak neměl náladu a ani čas a pomalu to na mě začínalo působit tak nějak nudně. Pak jsem vynechal další a zjistil, že mi to ani nikterak nechybí a že vlastně na wrestling nemám chuť, takže aniž bych to plánoval, tak jsem to dropnul u 5. dílu. Výsledný dojem není úplně marný ale tohle prostě není pro mě, takže končím na 3,5/10 ()

Gogo333

Anime mě nalákalo tygry a tak sem tomu dal šanci i když wrestlingu neholduji. 38 epizod je docela dost a vůbec by mi nevadilo, kdyby to bylo o 14 míň. Příběh taková klasika, nic zajímavého. Souboje docela ušly, nějaké postavy taky zaujaly, animace trochu slabší, ale koukat se na to dá. Škoda, že to nebylo víc napínavé a zábavnější, takhle sem měl co dělat, abych to dokoukal. ()