Nenápadná laboratoř kdesi na Východě Evropy. Nenápadný preparát, ukradený nenápadnou zlodějkou. Ale dál už to tak nenápadné není. Teroristé mají v rukou jednu z nejúčinnějších biologických zbraní, která kdy byla vyvinuta. A speciální tajný agent NATO Jacques Kristoff (JEAN-CLAUDE VAN DAMME) má teď plné ruce práce, aby jim v mezinárodním rychlíku směr Mnichov zabránil smrtící virus použít... (oficiální text distributora)

racing666

Vyhlašuji akční pohádku pro děti a dospělé! Jak JCVD skáče z vlaku na vlak na motorce nebo jak šplhá na střechu vlaku po žebříku jakoby se nechumelilo a vlak jede jak splašenej, tak to je vážně k smíchu. Akční pohádková komedie :-) ()

Aidina odpad!

Profesionální zlodějka Galina Konstantin ukradne slovenské vládě !!! biologickou zbraň SP 43. Už to samotné je zvláštní představa. A dál už pokračuje jenom samá nuda… ()

bmx6 odpad!

Tvl co to mělo být????Totální shit!!Van Damma miluju,ale tady je fakticky příšernej.Celej film je hroznej,že si říkáte jestli to myslí vážně.A ty vlaky??To už je fakt moc. ()

tatka odpad!

Tak slovenské železnice konečne zriadili priamu linku z Blavy do Mníchova. A ten trtko JCVD celý vlak rozsekal na sračky hneď pri prvej jazde. Zas musím dvakrát prestupovať. Odpad! ()

PeteBuck odpad!

JCVD preflámoval šesť dní a sedem nocí a potom si odskočil natočiť tento snímok. Hrá s výkonnosťou mestského ponocného, tvári sa vážne, ale skôr sa mi zdá, že sa sústredí, aby nehodil šabľu. Pozrel som si to pred pár rokmi, aby som videl, na aké dno to môže padnúť kvalita filmov, ktoré natáčajú bývalé hviezdy akčných filmov. A teda kravina striedala kravinu. Dozvedel som sa napr. to, že na bratislavskej hlavnej stanici pobehujú vojaci v červených baretách a so samopalmi AK-47, myslím, že som tam videl niekde aj ostnatý drôt a hneď som vedel, fajn, vypnem to, či nevypnem, toť otázka, ktorá mi pôsobí starosť. Nevypol som. Tak mi treba. Potom som už tie kraviny prestal počítať, lebo som vedel, že by som sa z toho zbláznil. Van Damme sa preháňa na motorke na vlaku, pritom viem, že trať sme mali elektrifikovanú už za socíku, a pokiaľ si spomínam, tak niekto utrúsil niečo o tom, že práve prešli najstráženejšiu hranicu východného bloku. Tak som si povedal, že ak sa ten film odohráva v nejakej alternatívnej realite, tak by som to ešte pochopil, lebo inak to nie je dobré ani ako zlý vtip. Pre istotu som si ten film posunul na začiatok, aby som sa uistil, že sa s vlakom zo Slovenska pustili na západ a nie na východ. Pretrpel som to až do konca, kde som videl ako polomŕtvy syn Van Damma dal kopanec s otočkou, ktorý posunul tento film na úplné dno. Tento film ma presvedčil, že sledovať tvorbu JCVD treba naozaj s veľkou opatrnosťou, alebo radšej vôbec. ()

e-arthworm

Příběh sám o sobě by nebyl špatný, byť se Seagalovým "Přepadením 2 - Temné území" jej nelze srovnávat ani v nejmenším (a že se tvůrci snažili - i zde má hlavní hrdina ve vlaku členy rodiny, spolupracuje s personálem, obejde opatření teroristů a zdárně informuje nadřízené o situaci apod.). Film bohužel sráží neuvěřitelně amatérské zpracování, počínaje modely vlaků, vrtulníku a bůhvíčeho ještě (vjezd do tunelu ?), přes zpětnou projekci až po nepovedené pyrotechnické efekty. Úsměvné je vyobrazení Bratislavy jako města, kde po ulicích chodí ozbrojení vojáci, což v dalším průběhu vygraduje rakousko-slovenskou hranicí s reáliemi typu ostnatý drát a kulometné hnízdo :-)) JCVD je v pohodě, na svůj věk se stále ještě drží v kondici (narozdíl od jiných představitelů akčních hrdinů...). Záporáci vesměs nevýrazní, snad jenom ten drsně se tvářící černoch stojí za zmínku :-) "Vysvětlím ti to !" - "Můžeš hned začít. Třeba tím, jak se z tlustého Viktora stalo tohle !" ()

TheTrueMort odpad!

Zlatý Steven Seagal. Zlatý Chuck Norris. Väčšiu blbosť svet nevidel. ***** Galina Konstantinova (Laura Harring): "Páve sme prekročili najstráženejšiu hranicu východného bloku." ()

Naby

Az na jednu herecku v pradle tam nebylo nic zajimavyho. Nejhorsi film s JCvD co jsem videl. Mozna kdyby to nekdo natocil v 70tych letech, tak by lidi tleskali za efekty. Celekm 0,6* takze jen kousicek od odpadaku. Rozhodne nedoporucuju, pokud se nechcete u neceho prospat. ()

Lukkyn odpad!

Znáte ty varovné cedule jako "Vstup na vlastní nebezpečí" a podobně???I přes tyhle cedule na ty místa lidi furt lezou!!!Pro mě mělo být tou varovnou cedulí zdejší hodnocení , ale hold zvědavost zvítězila!!!Musím konstatovat, že je to opravdu příšerný film!!JCVD tomu už nevěřím to jeho karatédoooo ani kdyby tu nohu při otočce vykopl přímo z televize!!Je to klasika dopravní prostředek, virus, teroristi, zkorumpovaný policajt, JVCD zachraňuje vše co může!!Bohužel na to nebyli peníze a pod pojmem triky se tu myslí, že si rejža pustil dva vláčky na proti sobě a je to při těch scénách neskutečně vidět!!Herci no "herci" jsou jako vystřižení z Troškových filmů!!!Prostě hrůza dřív jsem JVCD baštil a jeho filmy měly aspoň trochu hlavu a patu. Dnes je to hrozná žumpa fuj!!!! ()

lundgren86 odpad!

Jako jo, tomuhle předcházely už filmy, co byly čistě rovnou na DVD. Ale jak na Infernu, Poslání... i tom Replikantovi člověk našel něco pozitivního (zajímavé tváře, dejme tomu dobrý nápady v jinak chatrných scénářích...), tohle je fakt dno :) normálně přidávám hvězdu za Jeana, Arnolda, Slye... Ale tady JCVD i oproti o jediný rok zpátky starším filmům neskutečně klesnul, takže ani ta jedna nepřichází v úvahu (a to ji ode mě dostal i Sly za mizerný Plán útěku 3). Koukám další na řadě je film Peklo (2003), to jsem prožil už u sledování tohohle filmu. ()