Kit je problémová dívka, za napadení a žhářství skončí studium na stávající škole a je doporučena na zvláštní školu Blackwood, kde končí podobné dívky. Škola je ukrytá v hustých lesích a vede ji podivná ředitelka. Celkem do školy nastoupí pět dívek, všechny delikventky. Vedení školy se soustředí na rozvoj talentů v každé z dívek. Brzy se ukazuje, že mají opravdu skryté talenty. Kit se například učí hru na klavír, její spolužačky pak matematiku, malbu nebo básně. Během studia se ale začínají dít podivné věci. Kit v noci slyší hlasy, má pocit, že se po chodbách školy kromě studentů a učitelského sboru prochází ještě někdo. Brzy se začnou dít divné věci se samotnými studentkami, mají halucinace a svým oborům se věnují, jako by byly posedlé, zapomínají jíst, pít i spát. Kit začíná pátrat po tom, proč to tak je. Paní ředitelka mlží, a to se zdá Kit podivné. Až pořezané zápěstí jedné z dívek vede Kit k tomu, aby navštívila prostory za tajemnými dveřmi. Tam se ukrývají obrazy premiantů školy až hluboko do minulosti. Stejně tak jsou tam ale složky se studentkami, které vždy během studia záhadně zemřely nebo spáchaly sebevraždu... (TV Prima)

regentor

Další podprůměrná duchařina. Tentokrát oblečená do lehce gotického hávu.Každý je v něčem vyjímečný , tento snímek je naopak tuctová podíváná na nedělní odpoledne.Strašidelnost mizerná až hrůza, příběhová rovina slepenec ze všeho možného co jste kdy viděli.Odlehlé , chmurné sídlo.Dívčí škola v něm , která má převychovat dřívější hříšnice a uvést je do jiného světa...Světla nesvítí, jak jinak, že..? No prostě vagon klišé.Jistou inovací je způsob jak navázat "kontakt" formou umění či matematiky. Samozřejmě srdceryvný, přestřelený doják v závěru,hmmm.Nebýt charazmatické Umy Thurman ,tak jsem to poslal do kopru i do odpadu ,ale jednu ušmudlanou hvězdičku přilepím. ()

Mamlas odpad!

Začátek byl nadějný. Pár nezvladatelných holek a převýchovný ústav na samotě. Pak nudné představovačky kdo je kdo. No budiž. Pak si dal asi režisér s celým týmem houbičky a vznikl chotický, zmatený, zblblý, neurčity a rozbředlý paskvil. Do konce filmu zůstal štáb asi stále na houbičkách, protože to bylo zmagořelé vzrůstajícím tempem až do blbého konce. Otřesná tupá kravina. ()

ostravak30

Samotný námět filmu není špatný, byť v detailech nepůsobí příliš originálně: starý dům kdesi v pustině/tajemná, děsivá minulost/straší v něm (zvuky, stíny apod.). Celkem pozoruhodná je i první polovina, kdy se teprve vše rozehrává. Druhá půlka je již slabší. Hlavně poté, co dojde k celkovému odhalení co a jak. Následný požár domu pak také bývá v podobných filmech častý. Down a Dark Hall není napínavým a děsuplným hororem a rozhodně se divák nedočká velkého finále. Působí klasicky scénami odehrávajícími se v temnotě a spíš v náznacích... ()

honzic

Velmi nudné, děj se vleče a až na jednu scénu se tam ani nic strašidelného nebo hororového neděje. Ztráta času. Hodnocení: 35 % ()

blazma

Holky, které nevědí co se životem se dostanou pod ruku babě, která je chce propojit s duchy nadaných lidí. Jenže některé se jen tak vzdát nechtějí. Docela v pohodě, spíš psychologické a ukecané než horrorové. ()

J.Mayen

Rodrigo Alvez nejen ze uz neni umely panak Ken a ted se jmenuje Jessica, ale navic dokaze mimodek natacen pochybny dilka. Uf uf, prave to davam, jsem v 50 te minute, tedy v polovnie a zatim se nic nehejba, role jsou mi nesympaticky a nudim se jako krava, a porotze se nudim, pisu soucasne muj komentar. Ok mala pauza 55 minuta, nekdo pobiha po chodbe a a v dalce silueta, to byl zase vyber. Snad to dokoncim,ale bude to krest ohnem teda. ()

koza3

Docela dobrý! Moc se mi líbila tíživá hudba, která dokreslovala strašidelnou atmosféru a zajímavá práce s kamerou, která vykouzlila netradiční lekačky. Těch tam bylo pomálu, takže spíš než horror to byl thriller se zajímavým námětem. Příběh o možnosti převtělování výjimečných osobností, aby mohly dokončit své umělecké díla je zajímavý a možná by zasloužil i svůj seriál, kde bychom viděli co by třeba složil Kurt Cobain kdyby žil. Ale to by už nebyl horror, ale spíš drama. Myšlenka dobrá, zpracování takové průměrné. Každopádně jsem se "bavil" takže za mě si to 4 hvězdy zaslouží. ()

Kushina

Od tohoto filmu jsem nečekal moc a o to větší překvapení mě čekalo. Herecké výkony i příběh byly velmi kvalitní a nebyly zde téměř žádné nudné masáže. Napětí filmu nechybělo, i když mohlo to být uděláno více do hororu, ale jsem spokojený. 60% ()

Scaevola

Poměrně propracované budování atmosféry a psychologicky zvládnuté představování jednotlivých charakterů v počátku je ke konci vystřídáno o poznání méně promyšleným, či alespoň zdůvodněným strašením, které skončí stejně tak rychle, jako začalo. Nicméně odhlédnu-li od skutečnosti, že nejsem cílovou skupinou, na niž snímek mířil (odhaduji náctileté kolem dvanácti, což ale není špatně!), jedná se o povedný film, který to, co chtěl předvést, zvládnul bez výčitek. ()

stanyko

Zaciatok bol slubny, ale od polovice to slo cele do kelu. Horor to nie je, skor taky nevydareny mysteriozny film, az niektore zahady nedavali zmysel a divaka velmi ani netrapili. Zajtra mi tento film vysumi z hlavy uplne, lebo bol o nicom. Film ponukol akurat priemernu atmosferu a to je prilis malo. ()

Jenn odpad!

Hudba a Isabelle si hvězdičku zaslouží ale protože ten film je tak příšerná sračka (a já to viděla ještě k tomu s dabingem!!!!!), dávám odpad. ()

Kozlowski8

Žánrovka, která mne příliš neoslovila ani napětím, ani příběhem, ani Umou Thurman. Velice podprůměrná záležitost. 35%. ()