Cheryl dostane od tajemného muže lístky na film do nově opraveného gotického kina a vezme s sebou kámošku Kathy. Z diváků se tam ale postupně stávají vraždící monstra. (Netflix)

vitekpe

K nejlepsim italskym kouskum tohle asi nepatri, ale ma to takovou rozharanou punkovou naladu, a docela dobrou muziku (Billy Idol), takze videt se to da. Krev je az prehnana, takze vlastne ani tolik nedesi. :) ()

Hanys_

V dětství to pro mě byl opravdu nevšední zážitek a démonům z kina se v té době mohl rovnat snad jen Freddie . I proto mi tenhle film uvíznul v paměti jako horror s velkým H :) Po skoro 20 letech, kdy jsem film viděl znovu, už ty pocity tak silné samozřejmě nejsou a nějaký pocit strachu se taky moc nedostavoval:) 5/10 ()

Sancty

Motorka, katana, Accept - smrtiaca kombinácia. Poctivá talianska škola, ktorá ma neustále baví aj po toľkých rokoch. ()

AdamesWWE

[7/10] Na tú dobu skvelý horor, ktorý ma sympatických hercov, podmanivu hudbu ktorá vykresluje atmosféru, dobre natočené krvavé scény, všetky predpoklady na kvalitný horor. Síce vyústenie deja nieje príliš strmé a drží sa to v pomalšom tempe, je to zaujímavé a je tu dosť hororových scén. Ktoré sú, prekvapivo natočené - povedal by som na tú dobu že možno až nadčasovo. Nestane sa z toho môj oblubený horor, ale pozretie stálo zato a môzem fanúšikom hororu doporučiť. ()

Knowho

Hodně povedenej a poctivej horor, který se dneska už tak často nevídaj. Osobně mu tenhle film přijde jako mix mezi Raimiho Evil Dead a Návratu Oživlých Mrtvol. Killy a kill count tady je fakt dost povedenej, ale film nesází jen na to a je tu i vynikající napínavá atmosféra, viz. scéna ve ventilačce. Proměny lidí v ,,zombie" taky bylo boží a právě to ve mně hodně evokovalo ED. A ta scéna s bandou feťáku co v ukradeným autě šňupou koks z plechovky od Coly a následně ten koks sbírají ze sedačky za doprovodu White Wedding od Billyho je kurevsky skvělá xD 9/10 Btw, George je jinej Ash Williams :D ()

TERRORDROME

Dvojku som videl ako prvú a treba povedať, že jednotka je asi vo všetkých smeroch o niekoľko tried vyššie. Od atmosférického začiatku až po apokalyptický koniec so zábavným dovetkom. Brutalita, hnis, namachrovaný černoch pasáckeho výzoru, metalová hudba ako doprovod k masakrovaniu démonov katanou počas jazdy motorkou kinom a nesmiem zabudnúť na haluz s vrtulníkom, to ma fakt dostalo. Jednoducho podarené splatter dielko schopné milo prekvapiť. ()

Disease

Chtělo by se mi napsat, že spíš než horror je to osmdesátková popcornová zábava pro teenagery... Ale proč je to v tom případě taková nuda? ()

Paldiny

Z kino návštevníkov začne vznikať nasrdená horda zombies. Toť príbeh a teraz to podstatnejšie, je tu hromada gore, litre podivne sfarbeného slizu a reve do toho heavy metal. Skrátka rezničina s talianskou pečiatkou. Ale POZOR! Film je k videniu vo viacerých verziách, ak však narazíte na pošuka, ktorý prechádza britvou priateľkin prsník, ste správne. A ešte niečo pre nostalgikov, na internete dostupné tiež simultánne. ()

Eldoth

Italský brak ...Ale nádherný !!! Člověka to přímo nutí dát Démonům nadsazené hodnocení ...( o jednu či dvě hvězdičky navíc ). Řešit scénář nemá u filmu podobného ražení absolutní smysl. Při legendární scéně s motorkou a katanou se budete tetelit blahem ...i opakovaně. :-D Lamberto Bava se díky tomuto filmu stal v mé paměti nesmrtelným ! ()

LBsmoke

příšerně napsaný scénář.. i když se to zezačátku netvářilo jako špatné Béčko..  poslední půlhodina byla roznatahovaná za trest .. ale vizuálně stojí to celé zato ()

bobstock

Gore horůrek neodolal času a tak jednoduchá zápletka s vražedným kinem a partou fetek, co si dávaj lajnu brčkem z coly projíždějící stále tou samou štráse v Římě, působí dnes již vtipně. Co naopak pochválím jsou stále výživné a poctivé triky s vyhřezlými vředy a upadávajícími zuby. Pravda, že kdyby mi bylo 8 let asi bych zíral skrz prsty. :) 45% ()

Renfield

Ničení krásného kina Metropol se mi zrovna nelíbilo. Jenže bez ničení by tu nebyla svým způsobem symbolická scéna protrhnutí plátna a těžko by se za normálního stavu dalo jezdit po sálu na motorce. Také je fakt, že když má v sálu "přistát" helikoptéra, trochu poklidit se v něm samozřejmě musí. A nakonec stejně je tu spousta hnisajících démonů... jo, gore efekty jsou výborné. Tím vším si za zvuků rock/metalu musí projít partička zajímavých existencí, k nimž se v druhé polovině přidají další, tedy až ke kinu konečně dojedou. Takže kultovnost Démonů naprosto chápu, ale i když se to v tomto žánru moc nenosí, to velmi zajímavé osazenstvo co dostalo pozvánku, by si alespoň jednodušší příběh zasloužilo. 65% ()

DaeGurth

Hehehe. Takhle jsem se dlouho nebavil. Výbornej soundtrack a "příběh" který je tak krásně prostý všech klišé, že funguje jak má. Vůbec mě netrápilo, že je poznat doba vzniku i rozpočet tohoto kousku. Jen jsem se bavil a bavil dokud nebyl konec. ()

KOZEL84

Když sem byl malý tak mě to asi děsilo,protože některé okamžiky sem si pamatoval do ted'.Když sem se na to podíval ted,tak mi to přišlo akorát směšné. ()

Hapretor

Laciná, jen minimálně vtipná v nadsázce, kokotina, která nenaštve úplnou debilitou a docela zabaví. Z nouze cnost. ()

GOREGASM

Tak jsem si dodal odvahy a nakouknul i do italské hororové učebnice a nebyla to až taková bída, jakou jsem tak trochu očekával. Nechápejte mě špatně, blbost to je. Respektive herci jsou nemehla jako vystřižená ze soudobého euro soft porna a hudební doprovod neohrabaně střídá úsměvné heavy metalové songy s atmosférickou ambiencí, ovšem ten zbytek už je hrdla drásající hororová prča (komedie to není, ale vy mně určitě chápete) a než stačíte říct "proč, sakra, mají démoni mentolově zelenou grcku" je konec. 60% ()