David musí zachránit muže, který potom, co ho manželka nachytala s milenkou, skončil s nožem u srdce. A to i přes to, že je v útlumové fázi a potřeboval by ležet v posteli. Saša je znovu rozhodnutá Davida získat a dělá všechno proto, aby díky tomu měla lepší operace. Rasputin se dostává do boje o vlastní život, protože na urgentu se objevil Rus, který ho poznal. Rasputin se musí rozhodnout, jestli ho zabije, a nebo nechá jít, aby tím riskoval vlastní život. (TV Prima)

mira007

Tak koukám, že lékařské peripetie jsou jako zdroj atraktivity pro diváka vyčerpány, tak se z ruského lékaře Romana Zacha stal jakýsi agent Litviněnko II. ( takže se nám z toho stává groteska jako kdyby v Nemocnici na kraji města se z doktora Blažeje vyklubal imperialistický agent USA ) a aby to nebylo málo, přidala se další menšinová otázka, ale jelikož homosexuality a jejího coming outu bylo už přehršel, tak nastoupil jeden transsexuál. ()

elizabeth_ba

Neskutečně pitomý. Ještě, že tam mají toho Rasputina :-). Nesympatický doktor Hlinka, Mery, která se přidala k Vali, a k tomu všemu ještě její neodbytný příbuzenstvo. No a ten závěr nechám raději bez komentáře. ()