Markéta má mít za pár dní patnácté narozeniny. Chce to oslavit s novými spolužáky. Ale Tomášek jí to nedovolí. Adam musí oznámit Strnadové, že výsledky její léčby jsou velmi špatné. Sám si musí přiznat, že v ní vzbudil plané naděje a má z toho depresi. Strnadová po něm chce, aby jí pomohl ze světa. Maty Veronice zamlčí telefon od Pavla a přizná jí, že má potřebu s Pavlem neustále bojovat. Žák tvrdí své matce, že se s Vali rozvádí kvůli Hojerovi, ale matka nakonec zjistí, jak to všechno bylo. (TV Prima)

mira007

U 209. dílu zkomírající doktorského akčního seriálu vzali tvůrci poučku jak oživit nekonečný seriál a zapracovali následující body, které měly zvýšit sledovanost: 1) ždímejte city - jedna pacientka umírá na rakovinu 2) přidejte akčnost - loupežné přepadení s výbuchem 3) zahrajte na city s roztomilým zvířátkem - adolescentní pacientka má největší starost o svého miláčka - holuba Emila 4) zdramatizujte vztahy - Maty ve trojce řeší opět dilema, zda je to normální ( ne není to normální řešit to deset dílů ) 5) přitlačte na erotiku a obsaďte hezký mladý holky jako to udělali v Baywatch - jedna modelka (Barča Horčičková ), která uvažuje o aktech a jedna striptérka ( Anezka Matusinská ), kterou oživují topless 6) zahrajte na konci uklidňující písničku - Cindy Lopper True Colours. Výsledkem je, že zvedám hodnocení o jednu hvězdu díky bodu č. 6, opravdu mne to hodilo do klidu. ()