Šibenice

Vrah začíná vraždit ve stylu hry na šibenici. Každých 24 hodin přesně v jedenáct večer zabije člověka. Na zdeformovaných oběšených mrtvolách zanechává vyrytá písmena. Případu se ujímají dva detektivové, jejichž čísla odznaků vrah zanechal vyrytá na jednom z míst činu. V případu figuruje i mladá novinářka, která chce čtneářům zprostředkovat policejní práci. Vybrala si ale příliš závažný případ. Archer, který už má být v důchodu přistihne novinářku v kanceláři kolegy Ruineyho, jak si prohlíží složku o smrti Ruineyho ženy. Vypadá to, že byla první obětí rituálního vraha, po kterém právě trojice pátrá. Vrah se ale na rok odmlčel, zřejmě byl tedy ve vězení za jinou trestnou činnost. Novinářka je vrahem přepadena a odvlečena neznámo kam. Archer na místě najde talisman, který viděl už před rokem, když do jeho auta vrazila dodávka. Řidič ho měl tehdy zavěšené na zpětném zrcátku... (TV Prima)

Morholt

Fakt jsem chtěl, aby se mi to líbilo, ale moc to nešlo. Martin sice sem tam ukázal nějaké záblesky, ale i tak potvrdil, že je v zásadě jenom břídil a pořád mi hlava nebere, proč mu Urban s Al Pacinem kývli na spolupráci. Zápletka sama o sobě je klasickým honem na sériového vraha, ale to, na čem má příběh stát, tedy postupné splétání jednotlivých vláken do smysluplného celku, je tady vystaveno hodně kostrbatě a hra na náhodu je místy nesnesitelná. Všechno korunuje mizerný konec, kdy -SPOILER- Al Pacino utáhne vraha na vařenou nudli a poslední scénu mi taky hlava nebere. Martina uřž nebrat. 30% ()

Lacike odpad!

Thriller o patrani po seriovom vrahovi poskladany z tych najobohratejsich klise az som si miestami hovoril, ci nesledujem parodiu. Biedny scenar nepodrzali ani znudeni herci. Pacino pôsobi jak keby ho cely film nenechali vyspat a Urban je cely zroneny z premyslania v akych srackach musi hrat, aby sa uzivil. Vrah je zahrany nevyrazne a jeho motivacia je trapna. Najväcsia slabina filmu je ale reziser, ktory nedokaze dodat filmu ani stipku atmosfery a v jeho podani aj prvoplanovo nechutne sceny z pitevni vo mne vyvolali usmev. Ked uz zlyhava v budovani atmosfery, tak rejza vsadil aspon na akciu v podobe par nahanaciek. No a tie su rovnako zbesilo zostrihany maglajz. Cely film som vdaka nude premyslal naco tam bola ta uvodna scena nahanacky a jej pointa je fakt vtipna. Rovnako ako klise s otvorenym koncom. Johnny Martin je pre mna dalsi packal od ktoreho sa uz nenecham nachytat a dalsie jeho filmy vynecham. Ani tych niekolko trapne komickych scen nestoji za zhliadnutie tohto extremne nudneho thrilleru. 1/10. ()

Dale

Thirller ktorému chýba napätie a ťah na bránu. Detektívom to príliš nepáli, motá sa im pod nohy novinárka a vrah je úplne obyčajný chlapík bez charizmy, ktorého by šikovní detektívi chytili už v polke filmu. Ani tie vraždy už dnes nemajú čím zaujať. ()

JohnCZ

Být to epizoda z nějakého temnějšího krimi seriálu, tak je to dost solidní práce, ale jako samostatný film je to nevýrazná bída, kterou zachraňuje charismatický Al Pacino a sympaťák Karl Urban. Scénář je ale dost prostinký a stereotypní, režie rutinní a celkový look je viditelně béčkový. Blbě se na to nekouká, ale při sledování jsem měl pocit, že jsem už něco podobného několikrát viděl a v daleko sofistikovanějším provedení. O 2* rozhodla stupidní finální scéna odbytá stylem: "nevim jak to úderně zakončit, tak tam navzdory logice jebnu primitivní cliffhanger." ()

kaylin

Je fakt smutné vidět, jak je tenhle film nezvládnutý z hlediska scénáře a celkově u režie. Tohle prostě je film, který měl být napínavý, který měl mít překvapivý závěr, ale tady nic nevychází z děje, ale prostě se to jen vloží, pokud je třeba. A nejhorší je, že takové hvězdy jako Al Pacino musí odříkávat tak stupidní dialogy. ()

italka63

Proč mám dojem, že vidím tři různé filmy??Škoda, teď již na férovku zestárlý Al, trochu nabraný Karl Urban, který je ovšem stále fešák, a jedna nesympatická novinářka, která se vlastně protekčně vecpala do vyšetřování sériových vražd. Což ovšem neměla ve finále dêlat a důchodce Al též. No, škoda, že nebyla předloha lépe zpracována, více hvězd to nebude ani náhodou. ()

vegetol.mp

Zábavnej thriller, kterej nepřináší naprosto nic novýho. Scénáři by nicméně něškodilo, kdyby ubral na klišé a přidal víc dějových zvratů. Nejzásadnější věcí, která ale Hangmanovi chybí, je napětí. Na filmu je vidět, že Johnny Martin je jako bývalý koordinátor kaskadérů jistější v akčních scénách, než v těch napínavých. Kouká se na to nicméně dobře a ani na chvíli to nenudí. ()

Trevor

Al Pacino síce nie je až tak skvelý ako povedzme v Insomnii ale tie úlohy detektívov mu skrátka idú a napriek tomu že to určite nedosahuje kvality spomínaných Vrážd podľa Judáša či Sedem mňa to úplne nesklamalo a tak pridávam ešte jednu hviezdičku naviac za spomínaného Ala... ()

Miseet

Asi nejsem dostatečně schopná rozebírat kvalitativně tento film, když to tady tak čtu. Nicméně mě tento film hodně bavil, takže za mě to až takový průser není.. ()

bourec

Takže nakonec s odstupem tomu to hodnocení zvednu.Vzhledem k tomu,že třeba Vraždy podle abecedy se mi líbily,a protože těch čistě filmovejch krimošek je hrozně málo,a protože Al pacino už příliš k vidění není.,musím to hodnocení o hvězdu zvednout.Vlastně tak trochu i na protest proti záplavě mnohařadejch serií krimi ,který se na nás valej ze všech děr a prdelí.Tohle si i přes nesporně některý podivný scény,a ne zrovna přímočarej děj zaslouží trochu nadhodnotit.60%. ()

PROCESOR

Podobné tipy kriminálek mám rád, kdy si pachatel s policií hraje. Nechává jim vodítka a časový limit. Pomáhá to udržet napětí. Já byl celkem spokojený. ()

Deyw

No zase takova brutalni sracka to neni..ale neni to nic extra..proste takova variace na 7 - je to horsi nez vrazdy podle jidase, ale dalo by se rict, ze je to na podobne urovni..karl byl v klidu..pacino taky..ta reporterka zbytecna a nikoho nezajimala..klasicky zkurvenej konec - to nikdo uz neumi napsat poradnou krimi kurva! sracka ne, prumer klasickej lepsi film do televize.. ()

Johnny.ARN

Krimi s veľmi zaujímavým námetom a hororovými prvkami. Jasné motivácie, premyslené vraždy, vodítka pre všetkých zainteresovaných a hlavne, svižná réžia a dobrý casting. 3 z 5 ()

oveckaoa

V jakémsi americkém městě někdo vraždí každých 11 hodin lidi. Vždy ji do těl vyryje nějaké písmeno a pak je oběsí s tím, že po každé vraždě napíše to písmeno do šibenice. Případ vyšetřují 2 poldové z toho jeden v důchodu a jakási ženská co píše článek a práci policie. Mírně nadprůměrný thriller (nevím co tam jako kdo viděl mysteriózní, ale budiž). P.s. v případě, že budete stahovat verzi z titulek.com tak bacha zhruba 15-20 minut ke konci to není přeloženo. P.p.s. radši se znova podívám na tohle než na tu sračku jménem Sněhulák. ()

Brain-D

Al Pacino a i Karl Urban jsou skvělý herci a upsat se tak jednoduché blbosti prostě nemělo žádný význam až na pár šupáků, které si odnesli. Velmi mě mrzí, že můj oblíbenec Al bere vše možné a velké role a kvalitní scénáře už se poslední dobou moc nehrnou... 20% ()

JohnSmith

Slabá krimi bez špetky nápadu. Nechápu, že se Pacino k tomuhle upsal. Má to ve svém věku ještě zapotřebí?Je to předvídatelné a nezajímavé. ()

luksky

Film mě mile překvapil...herci fajn, zapletka dobrá, akce pořád něco..nebýt toho konce, tak bych dal i 4*,,ale chápu, že hodně lidem bude konec vyhovoat :-) ()