r3musko

Príbeh Romea a Julie na tisíci spôsob. Hra na city nefunguje a okrem toho sa tam za tie 2 hodiny nič zaujímavé nedeje. Nie je to vyložene zlý film, ale vzhľadom na to, že je v červených číslach na csfd som čakal viac. ()

Sejkorka

Romantická komedie o střetu dvou odlišných kultur, na jedné straně pákistánsko-islámské a na druhé americké, byla natočena podle vlastního příběhu herce Kumaila Nanjianiho, který zde ztvárnil sám sebe. Stál také za scénářem společně se „skutečnou“ Emily V. Gordonovou, již si zahrála Zoe Kazanová, a za což byli oba nominováni na Oscara za původní scénář. ... Opsal jsem z obsahu. Je to opravdu vtipné, milé ... Kumail má zvláštní smysl pro humor, který prodává jako stad up komik. Že je to podle skutečného příběhu a on hraje sám sebe, pochopí neinformovaný divák ze závěrečných titulků, resp. fotek, které jsou přiloženy. PODRUHÉ 13-1-24 pořád na 5* Velké martyrium s kopií, která by se dala přehrát přes televizi vedlo k tomu, že jsem musel vzít zavděk tu s titulky. Jak se občas stane, po počátečním ladění na ose zrak-obrazovka, tahle volba byla lepší než dabing napoprvé. ()

Charliesed

Milá a upřímná komedie, ve které není několik mega vtipů, které by postupně gradovaly a jež by vám po zhlédnutí utkvěly v paměti, jako jsou v klasických komediích, nýbrž jsou tu nasázeny menší vtipy, které tu jsou však od začátku do konce a v nichž nikdo ani nepřehrává a všichni hrají přirozeně. Z toho důvodu je to taky odlehčený film. Nečekejte nějakou klasickou ulítlou komedii. Jinak super postavy a hlavní dvojice má dobrou chemii. ()