Legendární hrdinové, které dobře znáte, přicházejí v animované komedii pro celou rodinu. Filmový příběh Hurvínek a kouzelné muzeum nabízí zcela nové, původní dobrodružství. Pan Spejbl pracuje jako hlídač Muzea loutek, kterému však hrozí zbourání. Hurvínek zase jednou neposlouchá a podaří se mu proniknout do uzavřených prostor muzea, kde objeví svět, skrytý před zraky návštěvníků. A právě v podzemí je ukryto nejen tajemství kouzelného muzea, ale i klíč k jeho záchraně. Hurvínka čeká největší dobrodružství v životě, při němž musí prokázat chytrost, šikovnost, odvahu a smysl pro přátelství, aby zachránil ´taťuldu´, ale i kouzelné muzeum a celé město z nadvlády zločinného Pána loutek. (CinemArt)

zuzam

Je mi až skoro líto, že film má tak slabé ohodnocení, animace je opravdu pěkná a film dal tolik práce, ale sama nemůžu jinak. Hurvínek a Spejbl je pro mě loutkové divadlo a s animovaným filmem mi prostě nejde dohromady. Bohužek nemůžu posoudit, jak moc chytil za srdce malé diváky, kteří mají radši animáky než loutky, ale sama jsem tam postradála víc vtipu, klasických dialogů Spejbla a Hurvínka a zajímavější příběh, který by bystačil na celou stopáž. ()

Icewalker odpad!

Naprosto nenápadité dílo jak scenáristicky, tak vizuálně. Jaktože Lego příběh umí skvěle napodobit stop-motion animaci, a zde by loutkové pohyby napodobit nešly? Zcela nehodno mít v názvu Hurvínkovo jméno, dětem jsem to ani nepouštěl. Ještěže máme pořád dejvické divadlo S+H, jejichž hry jsou stále fajn :) ()

Odstartovala zimní přehlídka BEST FILM FEST

Odstartovala zimní přehlídka BEST FILM FEST