poster

Hurvínek a kouzelné muzeum

 • Slovensko

  Hurvínek a kúzelné múzeum

Animovaný / Komedie

Česko, 2017, 85 min

Externí recenze k filmu (3)

 • CinemaView.sk (Petra Adamková) *

  "Nech je tá hurvínkovská poetika aká chce, nemala by slúžiť na ospravedlnenie toho, čo by ste inej animovanej komédii pre deti ani za svet neodpustili. Film s nesympatickým hrdinom a pochybným mravným posolstvom, ktorého scenár trieštia nesúvisiace hedonistické epizódy, nepatrí pred detského diváka." (více)

 • MovieZone.cz (Mojmír Sedláček) **

  "Oproti klasickému pojetí těchto příběhů, jež spočívá na dialozích, je pro dětské diváky připravena přece jen vizuálně atraktivnější a pro filmové plátno vhodnější forma. Pohádkové postavičky létají a poskakují všude kolem nezbedného (a počítačové hry pařícího) Hurvínka i vyděšeného Spejbla. Ať se…" (více)

 • Rozhlas.cz (Kristina Roháčková) **

  "Nakonec pochopitelně o úspěchu Hurvínka a kouzelného muzea rozhodnou až děti. Ty sice na originalitě a tradici bazírovat nebudou, vůči někomu, kdo je nedokáže rozesmát, ale budou nemilosrdní. A pokud byl hrobově tichý sál na předpremiéře nějakým znamením, tak tvůrce mobilní hurvínkovská aplikace…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace