Seznamte se s "Larrym Likvidátorem". Arogantním, chamtivým, sobeckým, nemilosrdným bukanýrem Wall Streetu. Larry (Danny DeVito) však narazí, když se utká se společností New England Wire and Cables, kterou zastupuje velmi zdatná právní zástupkyně (Penelope Ann Millerová). (oficiální text distributora)

Han22

Nesympatický ústřední pár a vyloženě trapný Peck, námět který mě opravdu nebavil v komedii, která není vůbec vtipná, natož pak romantická nebo dramatická. Ve výsledku nuda s pár světlými výjimkami jako byl závěrečný De Vitův proslov. ()

wosho

Od takových tvůrců bych očekával něco víc, než nic moc vtipnou komedii, na kterou se snadno zapomíná. ()

DocBrown

DeVito je tradicne paradni, hlavne ta jeho zaverecna rec, tou zadupal Pecka do zeme. Skoda te pripitomele romanticke linky, za to hvezda dolu. ()

Matros

Danny DeVito se pro roli skvělé hodil a po celý film je s ním sranda. Ale nevíte proč to neni vhodné pro děti a mladistvé ? Nic nevhodného sem tam nenašel... ()

salamandrr

Víte já mám rád peníze, ne věci, které si za peníze můžete koupit, ale peníze samotné......a ještě radši mám, peníze těch druhých. Slušný námět, příběh o chlápkovi, který rozprodává špatně fungující firmy, pokud nevíte o co jde, to samé dělá Richar Gere v Preety Woman. Jeho závěrečná řeč k akcionářům je docela chytrá a vysvětluje proč to dělá. ()

hlína

Malý Danny DeVito, který je nejvyšší postavou filmu je nemilosrdně zadupán zpět do země břídilským komparzem, který se nevím jak dostal do vedlejších rolí filmu a dostal i do huby věty ze scénáře... Ale utáhnul to alespoň na průměrné komediální drama... ()

arinečka

Líbil se mi Danny DeVito, přišlo mi to dobré spíš jako romantický film:-) Fakt.Koukám, že Zdenny to pochopil podobně:-) ()

John80

Dosť ukecana  dráma a komédia s Danny de Button, ktorý chce kúpiť jednu spoločnosť,zaujímajú ho len peniaze iných ,čo aj napovedá samotný názov filmu a popri tom sa zaľúbi do právnej zástupkyne 2* ()

kihsleek

Pokud máte rádi Dannyho DeVita, a zrovna si potřebujete odpočinout u filmu, tak neváhejte. Tenhle film je totiž Danny v tom nejlepším. Nenáročná komedie, který hodnocení kazí pouze tuctovost zbytku osazenstva. ()

dogma97

První půlhodina excelentní, mezi prťavcem a kráskou to báječně jiskří. Pak už bohužel začne rušit klišé známé např.i z Pretty Woman (byznysmana přestane bavit přehrabování peněz, chce tvořit "hodnoty"). ()

subic

Starý Gregory Peck bojuje za svou továrnu na kabely a Danny DeVito mu to zrovna neulehčuje. Lesk po letech dost zmatněl. 50% ()

(fjw)

Nebýt DVita, tak by to bylo tak za dvě možn i míň. Jediný on tomu přidával šťávu. Ani legenda Peck nic nezmohl, ale co taky mohl hrát v té roli co měl, že? ()

PetrJulian

Slabota, slabota. Sice jsem se dodíval do konce, protože příběh to mělo, ale nemělo to v sobě špetku vtipu, satiry jen jako šafránu, romantiky... - no, aspoň kousíček. Ale jednou to stačilo. ()

Aidina

Malý (152 cm), ale velký herec Danny DeVito. V každé své roli dokáže celkem snadno zastínit ostatní. Ani tento snímek není výjimkou, kdyby tam hrál někdo jiný, už by to nebylo ono. Finančního makléře Garfielda zahrál znamenitě. A zajímavě straší své právní oddělení, kde je zaměstnáno 17 právníků, z nástupu komunistů (tedy pokud nebudou pracovat, tak jak on chce) : …“ A prvního koho komunisti zastřelí, budou právníci. A pokud vás minou, osobně vás zabiji já…“ Tak to je opravdu pořádná motivace k práci:-)) ()

Rian_witcher

Ne u všech komedií se člověk musí řehtat na celé kolo. Některé příjemně pohladí na duši a nakonec držíte tomu malému drsnému kapitalistovi palce, ať se dokáže změnit. Lásku si přece zaslouží každý z nás. ()

silvusaak

Moralni drama o rizeni rodinne korporace s dratama vs. Wall Street, z toho nic nevim - nejvic pobavil Danny DeVito a jeho monology ke Carmen a romanek s pravnickou. ()

marti

DeVito dvíha úroveň filmu o 100% a všetky scény bez neho sú len výplňou. Inak komunálna kapitalistická komédia/satira, ktorá nikoho neurazí, kde pri pozornom sledovaní nájdete mnohé analógie k starému dobrému socializmu: Šéf povie: akcie stúpli o jeden a pol boda (analogicky "splnil sa plán na 101,5%") a všetci sú z toho nadšení, hoci obidva údaje sú len virtuálne a so skutočnou hodnotou, alebo výkonosťou to má málo spoločné. ()

dracekt

Perfektní zábava, doporučuji všem, protože právníci to je jako jaderný hlavice, když je maj ti druzí, musíte je mít taky a když je vypustíte, všechno zničej. ()