Tape 1, Side B (S01E02) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 52 min

Pořád stejně vynikající. V této epizodě se do příběhu zapojilo hned několik dalších témat. Z nich mě nejvíce oslovila ta paranoia, kterou Clay prožívá. Je také moc fajn, že tvůrci zpochybnili Hanninu výpověď. 9/10(18.5.2017)

• TomX2

Celkový dojem: Druhý diel mám za sebou a bohužiaľ, som sklamaný. Postavy sa chovajú ako totálni dementi, k tomu majú úplne priblblé ksichty a je len otázkou času, kedy sa to zlepší. Záver tejto epizódy celkom presvedčil, som zvedavý na epizódu tretiu. Moje hodnotenie: 43% (28.8.2017)

,,You need friends. Even just hot chocolate friends. Especially when your life goes to shit. Day after day, drink after drink, we lifted our mugs and we lifted each other."(18.6.2017)

Líbil se mi o dost víc, než díl první. Všechno bylo svižné a důvod (příběh) byl zajímavý.(27.9.2017)

• stitch7

Jestli bude mít Clay všech třináct dílů tenhle jeden pitomej výraz, nedokoukám to. Obdivuji ale, jak skvěle dokázala Hannah předpovědět všechno, co Clay udělá a její plky vždycky sedí na každou situaci. Jedna hvězda asi... za roztleskávačky. Nevím.(16.4.2017)