Tape 1, Side B (S01E02) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 52 min

• stitch7

Jestli bude mít Clay všech třináct dílů tenhle jeden pitomej výraz, nedokoukám to. Obdivuji ale, jak skvěle dokázala Hannah předpovědět všechno, co Clay udělá a její plky vždycky sedí na každou situaci. Jedna hvězda asi... za roztleskávačky. Nevím.(16.4.2017)

Již od první epizody si mě to dostalo. Je to fakt bomba.(27.5.2019)

• TomX2

Celkový dojem: Druhý diel mám za sebou a bohužiaľ, som sklamaný. Postavy sa chovajú ako totálni dementi, k tomu majú úplne priblblé ksichty a je len otázkou času, kedy sa to zlepší. Záver tejto epizódy celkom presvedčil, som zvedavý na epizódu tretiu. Moje hodnotenie: 43% (28.8.2017)

Monológy od Hannah sú tak príšerné, že s ľahkosťou sťahujú hodnotenie o pár hviezdičiek. Navyše Clay je tak oničom nudná postava, že veľmi ťažko prechádzam so scénami s ním. A to je dosť zle, keďže je to hlavná postava. V podstate žiadna postava nie je nejaká zaujímavá alebo nepredvídateľná. Stereotypov je tam hrozne veľa: Clayova matka, Clayov otec, Clay, Hannah, Justin, tréner basketbalu, Jessica(bože ešte aj to meno), úplne každý jeden učiteľ na škole..Tony a Alex sú ako-tak odlišní. Čo sa scenáru týka.. je tak 100x horší ako príbeh samotný. A to neznamená, že príbeh je nejaký strašne úžasný(ale je nadpriemerný, to musím uznať). Neviem, ako to inak povedať, ale v tomto seriáli je jednoducho obrovské množstvo trápnych momentov. To nie je tak, že by teenageri boli trápni. Jednoducho Brian Yorkey nevie dobre písať teenagerské postavy. A to je dosť veľký problém. "F.M.L. FOREVER". Bože môj. Pochváliť musím kameru, strih a hudbu. 5/10(30.7.2018)

,,You need friends. Even just hot chocolate friends. Especially when your life goes to shit. Day after day, drink after drink, we lifted our mugs and we lifted each other."(18.6.2017)