Tape 1, Side B (S01E02) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 52 min

• TomX2

Celkový dojem: Druhý diel mám za sebou a bohužiaľ, som sklamaný. Postavy sa chovajú ako totálni dementi, k tomu majú úplne priblblé ksichty a je len otázkou času, kedy sa to zlepší. Záver tejto epizódy celkom presvedčil, som zvedavý na epizódu tretiu. Moje hodnotenie: 43% (28.8.2017)

Líbil se mi o dost víc, než díl první. Všechno bylo svižné a důvod (příběh) byl zajímavý.(27.9.2017)

• stitch7

Jestli bude mít Clay všech třináct dílů tenhle jeden pitomej výraz, nedokoukám to. Obdivuji ale, jak skvěle dokázala Hannah předpovědět všechno, co Clay udělá a její plky vždycky sedí na každou situaci. Jedna hvězda asi... za roztleskávačky. Nevím.(16.4.2017)

Pořád stejně vynikající. V této epizodě se do příběhu zapojilo hned několik dalších témat. Z nich mě nejvíce oslovila ta paranoia, kterou Clay prožívá. Je také moc fajn, že tvůrci zpochybnili Hanninu výpověď. 9/10(18.5.2017)

,,You need friends. Even just hot chocolate friends. Especially when your life goes to shit. Day after day, drink after drink, we lifted our mugs and we lifted each other."(18.6.2017)