Tape 4, Side A (S01E07) (epizoda)

Drama / Mysteriózní

USA, 2017, 54 min

• ashtangi

So... in pain, I'm in pain. High school is painful... Asi tak. Hanna je opravdu šílená stračena a Clay už se jí solidně vyrovná :-O(24.5.2017)

• stitch7

Fakt jsem jedinej, komu ty jakože halucinace přišly úplně trapný?(2.5.2017)

• Dudek

Tomuhle dílu nelze upřít spád, což je po těch předchozích vítaná změna. Dějově je koherentní, věnuje se jen pár jasným tématům, a je zřejmé kam míří. Bohužel se tvůrci opět zamotali do vlastních sítí a neustále si podtrhávají nohy. Kladení důrazu na naprosto nicotné věci, hra na efekt pomocí naprosto pitomých záseků hlavní postavy, jakožto iracionální jednání těch ostatních to jsou hlavní prvky, kterými si nejen tento díl, ale seriál jako celek dokáže neustále shazovat a měnit se tak v utrpení.(22.7.2017)

Asi mám raději to, co se děje v "současnosti," než Hannino vyprávění. Ten závěr má dobrej drajv.(18.4.2017)

Celkový dojem: Po niekoľkých epizódach začínam mať dojem, že Hannah si vlastne za to všetko môže sama a ja sa divím, že Clay sa ešte o ňu zaujíma. Chová sa ako dievka, keď jej niekto chce pomôcť, slovíčkami toho človeka naserie a potom si ide nahrávať kazetové nahrávky. Nuž, so scenárom mám v tomto seriáli vždy problém, ale ako celok sa mi tento diel páčil zatiaľ najviac a to najmä kvôli posledným 10 minútam a paranoje hlavného hrdinu. Nuž, Clay v záveri zabodoval a až teraz sa začne seriál rozbiehať v pravom. Moje hodnotenie: 80% (29.8.2017)