Z Dustyho (Mark Wahlberg) a Brada (Will Ferrell) jsou teď kámoši, zvlášť když se Dusty vykašlal na svou dlouho pěstovanou image bouráka, a Brad přestal dělat psí kusy, aby se mu v tom vyrovnal. Dokonce se rozhodnou, že letošní Vánoce stráví všichni pohromadě jako jedna velká šťastná rodina, i s oběma manželkami a všemi svými i vyženěnými potomky. Plán dostane zásadní trhliny ve chvíli, kdy se na svátky pozvou jejich otcové. Copak, s vřelým a milujícím Bradovým tátou (John Lithgow) by v tomhle směru nebyl žádný problém. Horší to však bude s Dustyho taťkou (Mel Gibson), což je ultimativní tvrďák, který neuznává fyzický kontakt a s malými dětmi je schopen vtipkovat o mrtvých prostitutkách. Dusty se mu vždycky chtěl vyrovnat a teď se bojí, že ho svou vyměklostí totálně zklame. A ještě víc se obává toho, že otcova přítomnost promění idylické Vánoce ve válečnou vřavu. A přesně k tomu vše nevyhnutelně směřuje, protože ani Brad a jeho tatínek nechtějí v téhle nelítostné bitvě tahat za kratší konec provazu. (CinemArt)

hous.enka

Mám slabost pro vánoční filmy a tentokrát mi dvojka sedla líp jak jednička. Věděla jsem, do čeho jdu a některé scény stojí opravdu zato (kácení stromku, světýlka). Srovnání s Griswoldovými asi film úplně neustojí, protože ten humor je občas hodně prvoplánový. Ne že by u Griswoldů nebyl, ale jejich vánoční film považuju za klasiku, kdežto Táta je doma 2 mi zřejmě v hlavě dlouho nezůstane. Všechny ty instantní rodiny a dokazování toho, jak se všichni vzájemně milují... . Na to já moc nejsem. Ale bavila jsem se a možná se na to ještě jednou (o Vánocích) podívám. PS: Iritovala mě postava nové Dustyho přítelkyně. Brrr. ()

kobejn

Co to tam všichni čichali? Ať to bylo cokoliv, museli bejt všichni totálně zfetovaný, taková to byla zábava! ()

Ellmariachi

Já jsem v pohodě. O něco slabší než jednička, což není žádná novina. Je trošku škoda, že je film tak trochu poslepovaný z gagů a nepůsobí celistvě. Další mínus je až příliš slaďoučký konec. Jinak jsem se ale bavil. Will Ferrell je uznávaným komikem, ale já jeho fanouškem asi nikdy nebudu. Mel s Markem si to dávají dobře a zbytek osazenstva jim dělá tak trošku komparz. Někdy vyplují na povrch razantněji, ale celkově působí jen jako nastrčené figurky. Humor je ale v pohodě a několikrát jsem se opravdu s chutí zasmál, což se mi v poslední době u rádoby vtipných komediích nepoštěstí. Za Marka Mela a fajn komedii 69 procent. ()

kaylin

Místy to bylo docela vtipné a to je to hlavní, co v poslední době od americké komedie chci. Mel Gibson si film ukradl pro sebe, ale vlastně to vůbec nevadí, protože on je prostě dobrý a utáhne to bez problémů. A nevadí mu si ze sebe trochu dělat prdel. Ostatní si jedou spíš klasiku a jen sem tam trochu pobaví. ()

dom156

Stejné jako první film, jen s přidáním dvou herců, kteří zapadli do vysokého průměru. Komedie ale je dobrá, občas se člověk zasměje. ()

M.i.k.e

stejně jako jednička hraje i druhý díl na hřišti základních klišé a rodinných hodnot a úplně stejně jako v jedniččce se ani tady postavy nechovají úplně racionálně a tím pádem ani nedělají racionální věci.Na druhou stranu ale není tohle pokračování tak agresivně hloupé,díky čemž je mnohem lépe stravitelné.Hodně tomu pomáhá účást dědečků Johna Lithgowa a hlavně Mela Gibsona.V rámci průěrné rodinné oddechové zábavy ok kousek...60% ()

Aljak

Ako to už býva zvykom, sequel väčšinou nedosahuje kvality kmeňových filmov. No a Daddy's Home part II. nebolo výnimkou. Napriek tomu si to udržalo svoj štandard a keď to beriem čisto ako komédiu, tak som sa v podstatne na mnohých scénkach a dialógoch úprimne pobavil, hoci niektoré boli bohužiaľ až prepálené, a hravo pokorili hranice trápnosti. Každopádne, aj keď v tom bola obrovská kopa klišé, tak v tomto prípade mi to až tak neprekážalo. Ferrell a Wahlberg nesklamali, a ich postavy otcov opäť bodovali. Takže z mojej strany v podstate spokojnosť, hoci za "jednotkou" to mierne zaostalo. ()

Martin741

Film v ktorom som videl Mela Gibsona /Statecne Srdce, Apokalypto/ bozkavat sa s chlapom - tusim to bol Wahlber. Mne je to jedno, a pokial je sex a manzelstvo len hetero, potom som od prirodzenia tolerantny. No nic, kazdopadne dobry film s Willom Ferrellom, ktory je hlavny tahun filmu, daleko za sebou nechava i Wahlberga, Gibson hraje druhe husle, ale zvladal to. Wahlberg to nezvladal, najlepsie mu idu filmy ako mix Komanda a Bourna menom Odstrelovac z 2007 roku. kazdopadne slusne, kulisy na urovni, dokonca aj miestna fauna /vlk/ sa tam zjavila . 68 % ()

bourec

Možná že Mel to trochu osvěžil,ale jinak je to zase slabota,jen s pár vtípkama,a neskutečně trapnym Ferrellem,a s neskutečně blbym koncem.40%. ()

Streeper

Přišlo mi to o kousek lepší než jednička, určitě tomu přispělo oživení obsazení. Mel Gibson se do role necitelného otce opravdu hodil a John Lithgow jako jeho protějšek stejně tak. Párkrát jsem se opravdu nasmála, ano, misty tam je ten trapný humor, který nemám ráda, ale I tak je to příjemná vánoční komedie, I když by mohla být malinko kratší. ()

necisty

První půlka jakžtakž, ale pak strašný sranec. Jedna hvězda za Gibsona, druhá za Wahlberga. Ferrell je fakt buzna. ()

fugazi

Stominutovej sestřih trapnejch scének, který na sebe ani nenavazujou. Na Gibsonovi je strašně vidět, že s tim nechce mít nic společnýho ... 3/10 ()

Juto

Skvelá komédia, ktorá poteší každého kto má otvorené srdce. Výborne vtipné scénky, a ešte na vrch k tomu Mel Gibson. 6/10 ()

HorrFi

Moc často se ve světě kinematografie nestává, aby byl druhej díl minimálně stejně kvalitní jako první, ale v tomhle případě se to stalo a já odcházel naprosto spokojenej.. vážně velký překvapení dost jsem se bál, že budu litovat peněz, ale nelituju ani trochu.. nejvíc mě bavil Mel v roli přísnýho táty a ta role mu podle mě fakt sedla, Will a Mark nezklamali a Linda Cardenellini je krásná milfka na kterou se fakt hezky kouká.. ()

Deyw

tohle bolelo..cekal sem palbu jako prvni dil..bylo to utrpeni..je videt, ze cilovka byla uplne jinde..film jako rodinou zabavu do tv behem vanoc oukej..ale jinak nevyuzitej potencial vsech hercu..kurva zlata jednicka! ()

URBAN

U komedií se stává že když nám připraví pokračování dopadne špatně. No to toto je právě ten případ. Vtipu tu bylo poskromnu. Pokud počítáme ty vtipy, které jsou opravdu vtipné a ne ty trapně vtipné. Když se u komedie nesmějete je něco špatně. tento film nemusel nikdy vzniknou a stéjně jako kdyby tomu tak bylo, protože po shlédnutí se vám zcela jistě vypaří z hlavy. ( 14.8.18/TV:HBO GO ) ()

Mel Gibson se vrací do války

Mel Gibson se vrací do války

01.05.2018

Určitě si pamatujete, jak Mel Gibson před dvanácti lety upadl v hollywoodskou nemilost. Jeho kariéra byla 10 let prakticky v limbu, v roce 2016 ale natočil Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny a téměř vše… (více)

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky