Z Dustyho (Mark Wahlberg) a Brada (Will Ferrell) jsou teď kámoši, zvlášť když se Dusty vykašlal na svou dlouho pěstovanou image bouráka, a Brad přestal dělat psí kusy, aby se mu v tom vyrovnal. Dokonce se rozhodnou, že letošní Vánoce stráví všichni pohromadě jako jedna velká šťastná rodina, i s oběma manželkami a všemi svými i vyženěnými potomky. Plán dostane zásadní trhliny ve chvíli, kdy se na svátky pozvou jejich otcové. Copak, s vřelým a milujícím Bradovým tátou (John Lithgow) by v tomhle směru nebyl žádný problém. Horší to však bude s Dustyho taťkou (Mel Gibson), což je ultimativní tvrďák, který neuznává fyzický kontakt a s malými dětmi je schopen vtipkovat o mrtvých prostitutkách. Dusty se mu vždycky chtěl vyrovnat a teď se bojí, že ho svou vyměklostí totálně zklame. A ještě víc se obává toho, že otcova přítomnost promění idylické Vánoce ve válečnou vřavu. A přesně k tomu vše nevyhnutelně směřuje, protože ani Brad a jeho tatínek nechtějí v téhle nelítostné bitvě tahat za kratší konec provazu. (CinemArt)

chelseaman22

Will Ferrell má sice jižanské jméno, ale jako bílý komik je excelentní. Právě Ferrell udává filmu tempo - Walknberg a Džipsn se pouze vezou. Tento fakt by nebyl na škodu, pokud by tedy poslední třetina filmu nebyla po scénáristické stránce tak útrpná. 63% Celosvětový příjem k 12. 6. 2018: $180,613,180, což je 2,62 násobek rozpočtu ()

Mrkvič

Docela zamotané a vztahově přeplácané. Jednička se se sebou dost prala a dvojka se sebou bojuje ještě víc. Až na pár pousmání (a vždy jedině díky Ferrellovi) jsem se vůbec nebavil. Přitom jsem se na film díky novému obsazení docela těšil. ()

ivan bohatyr

Přišlo mi to o něco lepší než jednička, přesto nic extra, těžko si vzpomínám na scénu kdy by byla opravdu sranda, na druhou stranu takových trapnějších scén tam byla řada. Hodnocení na pomezí 2-3* ()

ywo666

Oh to bola chujovina. Daddy's home 2 je ako vyborne jedlo do ktoreho sa niekto vysral. Na jednej strane mate vyborny pokrm ale musite sa k nemu obozretne prepracovat cez kopu sraciek. A o tom je tento film. Vtipne to je. Poriadne vtipne. Na druhu stranu je to hlupa traposina. Najlepsia vec je Mel Gibson. Kde sa v tomto filme objavi, chce sa mi dvihat hviezdicky. Rovnako ako ked zmizne tak cely film ide vacsinou dole vodou. Odporucam ludom, ktori sa chcu dobre zasmiat a je im jedno aka naloz sraciek obaluje vtipy. Ja som sa znechutit nedal. 3*. Keby vystrihli top 10 najhorsich scen a 8 znich nahradili vatou a 2 dobrymi vtipmi mame tu americku komediu roku. ()

tnp101

Oproti jedničce slabší. Předvídatelný děj plný klišé, vtipných scén pomálu, ale ve skutečnosti vlastně nijak urážející film na jedno zkouknutí s dobrým obsazením, co se nebere moc vážně. Víc než často mi to připomínalo Sandlerovo Machry bez vulgárního humoru. 50% ()

aqle

Táta je doma 2 si drží podobnou úroveň jako jednička, ne-li lepší, takže já jsem určitě spokojený. Více postav nabízí více variací na vtipné situace nebo hlášky a film si prakticky drží tempo od začátku do konce. Navíc některé hlášky jsou velmi povedené. ()

VanTom

Pokračování v ujetě harmonickém "spolutátování" působilo (hlavně zpočátku) uměle, už z minula vytěženě, s urputnou snahou o humor či nápad, přestože noví, (ne)konfliktní "dědové" byli – díky pardálům Melu Gibsonovi a Johnu Lithgowovi – fajn a pár dobrých fórků se vypracovalo (zrcadlo, vánoční stromek, Neesonův akčňák). ()

JohnSmith

Naprosto musím souhlasit s uživatelem "Pepo"Je to o fous lepší a to jen díky Gibsonovi. Jinak opět celkem nuda až na pár vtipných scén. Ferrell je neskutečně trapnej od začátku do konce. ()

Jaro.Krafcik

Túto komédiu som mal v zozname chci videt už vyše rok. Som rád že som si ju pustil v predvianočnej dobe. Tak ako jednotka ma film pobavil hlavne nemotorný Ferrel. Tentoraz prídu cez sviatky aj otcovia . Mel Gibson bol veľkým prinosom pre film. Nemôžem inak ako plný počet, ja som sa bavil. 5* ()

blackJag

O něco více skečovitosti, o něco více srandy. Gibson s Lithgowem to povznesli ve stylu svého hereckého renomé, jejich obsazení byl skvělý tah. A příště pěkně s babičkami, to bude nářez :-) 65% ()

j.i.r.k.a

Mírně lepší než první díl, takže taková průměrná americká komedie. Nenadchne ani neurazí. Byly zde scény, kterým jsem se zasmál (sprcha, řetězová pila), ale i scény, kde mi bylo za tvůrce trapně (betlém). Gagů mohlo být více, ale celkově jsem se nenudil, Mel Gibson si roli evidentně užíval, Ferrell vtipnej a na Lindu Cardellini se pěkně dívá. Ale jo, nakonec jsem z kina neodcházel naštvanej z vyhozených peněz, ale byl jsem v podstatě i překvapený, že se nejedná o totální blbost. 65% ()

P1tr

Pokračování povedené rodinné komedie, které bohužel nedosahuje kvalit svého předchůdce, ovšem stále se jedná o celkem vtipnou podívanou. Mohou za to především skvěli herci, kerým tentokrát vévodí Mel Gibson, který má charizma na rozdávání a obohacuje jím každou scénu a pozvedává i ty slabší vtipy. Skvělých momentů je ve filmu hodně, ovšem bohužel jsou protkány větším množstvím rodinných poselství a udobřování, než minule, což tempo brzdí a navíc se jedná o klasické, již mnohokrát viděné momenty, které film nikterak neobohacují, spíše naopak. Komediální složka tedy funguje na jedničku, jen je škoda, že jí není věnováno ještě více prostoru, ale jako nenáročná zábava funguje snímek stále dobře. ()

herr_carter

Hergot jak já jsem se na tenhle film těšil...a takové zklamání..snaha tvůrců udělat film maximálně rodinným a pro všechny věkové generace se zde jeví bohužel jako nekonzistentní fiasko, překombinované nereálnými situacemi a množstvím gagů za každou cenu, doplněné o značně nesympatické malé haranty. Oproti jedničce neviditelného Ferrella a Wahlberga trošku zachraňuje Gibson, ovšem na druhou stranu druhý táta tátů Lithgow je tragicky trapný a přehrávající. Co dodat - tohle pokračování se prostě nepovedlo.................moje hodnocení = 3,5 z 10. ()

sedm.1

Někomu je špatně z brutálních hororů, jinému zas třeba z nějakých mrazivých dramat, no a mě je špatně z filmů jako je právě Táta je doma 2. Už jednička mi dala tedy upřímně zabrat, ale furt to ještě bylo snesitelně únosné, a to i přes ten krutě nechutný, happyendový závěr, to jsem ale ještě zdaleka vůbec netušil, co si tvůrci přichystaly do tohoto druhého pokračování. První hodinku jsem tedy se skřípěním zubů ještě dal, zápletka byla sice totálně plytká, nevýrazná, nudná, bez vtipu a bez tempa, pak však přišla polední třetina filmu, a jestli z tohoto zážitku vyváznu bez nějakého hlubšího traumatu, či doživotních nočních můr, tak budu fakt sakra rád. Sice chápu, že pro tyto rodinné pičičárny mají amíci slabost, a zvlášť o vánocích, kdy se všichni mají tak moc rádi, jsou tak hodní, tolerantní a sebeuvědomělí, ale čeho je moc, toho je příliš a tady to usmiřování v multikině byl jeden z mých nejděsivějších filmových zážitků vůbec. Neskutečně nevkusné, bez jakýchkoliv mantinelů, nesoudné a maximálně trapné a jak neskutečně to bylo pořád a pořád natahované, brrr, ještě teď se mi chce blejt, velebnosti. A jestliže jsem v komentáři k prvnímu dílu zmínil, že nechápu, jak a proč se k něčemu takovému má potřebu upisovat zrovna Mark Wahlberg, tak tady mi šla z něj hlava úplně mimo, neboť všech těch zvratek a teatrálních projevů a gest byl hlavním protagonistou právě on, a tohle mu tedy vážně jen tak neodpustím, takhle se ztrapnit, to musel dostat pořádnej ranec, k tomu musí mít už člověk totiž sakra pádný důvod. To samé by se dalo ale říct i o Melu Gibsonovi, i když on se tu držel přeci jen krapet pozpátku, což ho zachránilo před pádem do pekelných kotlů. Každopádně, Táta je doma 2 je nesnesitelný humus nejnevkusnějších kvalit, totálně nesoudný malér, bez vtipu, bez nápadu, a naopak s tunou trapností a kýčů, již něco takového nechci už prostě nikdy vidět!!! ()

666Carnage

První díl celkem potěšil a dvojky jsem se docela bál. Ale ona vůbec není špatná. humor není přehnaný a fakt je čemu se smát. El Grandpa aka Mel Gibson je super. Vyklidněnej Wahlberg má taky něco do sebe. Lithgow a Ferrell mají sice přehnaný ten vztah ale zase některým scénám to přidalo na humoru. Pokud někdo komedie rád tak takhle určitě patří k tomu lepšímu co nyní filmový trh nabízí. 60% ()

KoRner

Príjemný vianočný film, kde sa netlačí až tak na pílu a tak je šanca na každoročnú klasiku. K podareným postavičkám sa pridal Gibson, či Abrosio a viac priestoru pre Cenu zas robí film pamätnejším. ()

Mel Gibson se vrací do války

Mel Gibson se vrací do války

01.05.2018

Určitě si pamatujete, jak Mel Gibson před dvanácti lety upadl v hollywoodskou nemilost. Jeho kariéra byla 10 let prakticky v limbu, v roce 2016 ale natočil Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny a téměř vše… (více)

38. Zlaté maliny - výsledky

38. Zlaté maliny - výsledky